scirocco

voľná diskusia, zakázané akékoľvek hanlivé príspevky. Ľudia majte prosím porozumenie sú to predsa ženy OK ?

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

viktoruis
Príspevky: 5
Dátum registrácie: 03.05.2017 08:37
Zdieľať na Facebook

scirocco

Príspevok od používateľa viktoruis »

co poviete je to vhodne auto do mesta pre zenu? moja priatelka po nom dost tuzi a rozmyslam, s akym motorom by bolo najvhodnejsie aby teda aj nieco znieslo
richie83
Príspevky: 67
Dátum registrácie: 07.06.2016 15:14
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa richie83 »

z akeho dovodu po nom dost tuzi? osobne si myslim ze je takehoto auta dost skoda na jazdu v meste skor by bolo fajn keby jazdilo ine trasy a taktiez pre zenu priklad 118kW sa mi zda dost na taketo jazdenie ale tak to je moj nazor no
dusanhh
Príspevky: 12
Dátum registrácie: 05.05.2017 08:16
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa dusanhh »

za vyber auta chvalim no tiez mi pride, ze je ho do mesta trocha skoda ale tak zas dalo by sa normalne s nim fungovat aj v meste
bavorak8
Príspevky: 66
Dátum registrácie: 19.11.2014 13:48
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa bavorak8 »

S kazdym autom sa da fungovat aj v meste. Ale je otazka aka dlha bude potom jeho zivotnost. Niektore auta je skoda znicit v meste. Idu dobu to to auto vydrzi, ale bude sa podla mna trapit.
marec343
Príspevky: 6
Dátum registrácie: 08.05.2017 09:56
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa marec343 »

ak he ochotna do neho tankovat tak preco nie. tie negativne ohlasy by som bol povedal, ze su len zavystlive. auto je motorovo celkom vyladene a podla mna aj stylove
majcoo
Príspevky: 6
Dátum registrácie: 09.05.2017 14:55
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa majcoo »

niekomu sa mozno tieto auta pacia no mna nejak neohurili ani dizajnom ani motorizaciou asi by som od neho cakal trocha viac koni pod kapotou
palino445
Príspevky: 5
Dátum registrácie: 11.05.2017 14:28
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa palino445 »

motori mozno mohli mat aj silnejsie ale tak niekomu to staci ako myslim, ze ten dvojliter nebude nejaky lenivy ale je pravda, ze scirocco nebude asi najlahsie auto
Napísať odpoveď

Návrat na "Pre ženy"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 1 neregistrovaný