Satelitné zabezpečenie na AUDI proti krádeži

Diskusia ohľadne vozidiel značky Audi

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

autolaik
Príspevky: 4903
Dátum registrácie: 15.03.2009 09:16
Zdieľať na Facebook

Re: Satelitné zabezpečenie na AUDI proti krádeži

Príspevok od používateľa autolaik »

Oco ta dacia po vacsine stoji ovela viac ako 15 rocne 1,9 tdiiii alebo beeemweee ....
Ale paci sa mi to preklopenie v hlavach pubertalnych pretekarov, kupi auto za 1500-3000, to je fuk....postupne sa mu prerodi v hlave myslienka z fazy kupil som za par korun premiovku co nova stala milion na fazu mam auto za milion a daciaci co kupili auto za 15.000 e ste uboziaci a zobraci co nemate na lepsie.... v tomto sa vela citajucich najde :d :D

Nieco podobne sa stava dost casto aj po kupe SUVcka... z normalneho chlapa sa stane sebavedomy kriklun ktory si vyzaduje prednost...lebo..no pod ked sa nebojis,odtlacim ta do jarku a podobne :)
oco13
Príspevky: 17825
Dátum registrácie: 14.12.2008 12:08
Bydlisko: okr.nové zámky
Zdieľať na Facebook

Re: Satelitné zabezpečenie na AUDI proti krádeži

Príspevok od používateľa oco13 »

Autolaik - vidš Cico to našiel.
Mňa vždy len pri takýchto témach napadne ako zadávatel rieši zabezpečenie iných "nezabezpečitelných" prvkov vo svojom živote.
som dezolát a komu sa to nepáči nech ma bozá v riť
srtdemon
Príspevky: 360
Dátum registrácie: 11.07.2022 21:55
Zdieľať na Facebook

Re: Satelitné zabezpečenie na AUDI proti krádeži

Príspevok od používateľa srtdemon »

Este ze nove auta su naprogramovane zamknut sa pocas jazdy.
autolaik
Príspevky: 4903
Dátum registrácie: 15.03.2009 09:16
Zdieľať na Facebook

Re: Satelitné zabezpečenie na AUDI proti krádeži

Príspevok od používateľa autolaik »

Oco jeden pripad,aj ked verim tomu ze ich bolo ovela viac. Ja som bol ale skor zvedavy na to masivne utinanie paprčí a tiche ukoncenie odomykania biometrikou mercedesom. Ta biometrika je vo vyssich vybavach doteraz a aj u inych znaciek.
oco13
Príspevky: 17825
Dátum registrácie: 14.12.2008 12:08
Bydlisko: okr.nové zámky
Zdieľať na Facebook

Re: Satelitné zabezpečenie na AUDI proti krádeži

Príspevok od používateľa oco13 »

Dnes je biometrika na každom blbom telefone, ale znova zopakujem - ak zadávatel takto rieši kopu železa, tak potom jeho deti do školy odprevádza minimalne 30 členné komando a manželku chráni elitný oddiel NAKA. Alebo?? Hodnoty a vnímanie toho čo je na živote skutočne cenné sa niekam posunuli? :4012:
som dezolát a komu sa to nepáči nech ma bozá v riť
autolaik
Príspevky: 4903
Dátum registrácie: 15.03.2009 09:16
Zdieľať na Facebook

Re: Satelitné zabezpečenie na AUDI proti krádeži

Príspevok od používateľa autolaik »

Odhliadnuc od toho ze toto je pravdepodobne dalsia tema na vyvolanie vasni,pan sa tu neprihlasil od kedy zadal otazku tak sa Ta spytam protiotazkou. Kde v tom zadani vidis ze autor si posunul hodnoty a neboji sa o svoju rodinu a deti. Jednoducho sa pyta na satelitnu ochranu auta a nenapadne tam aj vsunul odkaz na jednu firmu.
Trosku sa poopravim,no nebudem mazat co som napisal. Pan sa pravdepodobne boji o svoj majetok co je aj pochopitelne ,na vsetko zakupene treba treba pracovat.... vid starsia tema

viewtopic.php?f=26&t=68094&sid=ca4cbeda ... 96155b26f6
oco13
Príspevky: 17825
Dátum registrácie: 14.12.2008 12:08
Bydlisko: okr.nové zámky
Zdieľať na Facebook

Re: Satelitné zabezpečenie na AUDI proti krádeži

Príspevok od používateľa oco13 »

Ani ja nebudem mazať a zopakujem čo tu stále tvrdím - v živote sú hodnoty ktoré sa nedajú zaplatiť peniazmi, prečo sa ludia nepýtajú ako chrániť a zachovať tie? :4012:
Zasa to nie je myslené na konkretneho zadávatela, ale klasicky "proti všem"
som dezolát a komu sa to nepáči nech ma bozá v riť
autolaik
Príspevky: 4903
Dátum registrácie: 15.03.2009 09:16
Zdieľať na Facebook

Re: Satelitné zabezpečenie na AUDI proti krádeži

Príspevok od používateľa autolaik »

Ano su,a ja sa nimi vo svojom mikrosvete riadim ako najlepsie viem... no sme na autofore tak otazky su smerovane tam, nie ako zachranit jezka, povrazdit ludstvo alebo ...a zas som strhol k diskusii ja o voze a ty o koze... :41c2:

Dodatok,ma tak napadlo ako by toto tvoje pisanie v temach vyzeralo v realnom zivote.
.... sedis vo svojom aute cestou do prace a zrazu zacnes z amplionu kricat... na autobuse ste mali ist ludia , nie autom.
.... prides do fabriku za svoj pult,pás,zacnes pracovat a zrqzu sa postavis a zacnes vykrikovat. Ludia nepracujte na kapitalistov,chodte chovat kravicky!...
... odprevadzas dceru do Svajcu, fo vlaku nasadaju aj ini tam pracujuci...zamavas jej a zacnes kricat....doma zostante,ludia maju zostat doma,nie putovat po svete!
.... ides so svojim autom Milanovi do opravy,tam je dalsich 5 ludi co cakaju na opravu.... a ty spustis,hanbite sa,o seba sa mate starat,nie o tu kopu zeleza ,ze sa nehanbite.
...atd,atd ... chapes trosku co som napisal?
oco13
Príspevky: 17825
Dátum registrácie: 14.12.2008 12:08
Bydlisko: okr.nové zámky
Zdieľať na Facebook

Re: Satelitné zabezpečenie na AUDI proti krádeži

Príspevok od používateľa oco13 »

Chápem ale nie je to tak, ja nikoho nepresviedčam ja ani nejdem príkladom ja len hovorím názor svoj a názory čo si vypočujem na fajčiarke, na obede , názory ludí ktorí nemajú ani na internet a ani naladu na takéto fora. Píšem vždy len svoje myšlienky. Aj teraz stále ma pri názve tejto témy máta v hlave ako môže človek dávať kopu železa nad všetko ostatné. V kontexte toho všetkého čo sa okolo nás deje. Dnes elektrina prekročila cenu 1000eur za MWh.
Bude to možno likvidačné aj pre výrobu práve takýchto "nad aut" pre "nad ludí". :42f7:
Naozaj nikde nezačnem kričať - ja si radšej počkám ako to dopadne a nepoviem - tak vám treba , ale poviem tak NÁM treba. Pretože nehanbím sa za svoje názory, ale za príslušnosť k tomuto stádu. A ani postoj proti všem to nedokáže zmeniť.
som dezolát a komu sa to nepáči nech ma bozá v riť
miroslav114
Príspevky: 638
Dátum registrácie: 17.03.2015 21:44
Zdieľať na Facebook

Re: Satelitné zabezpečenie na AUDI proti krádeži

Príspevok od používateľa miroslav114 »

Snažiť sa môže ako chce. Sú to zbytočne utopené prachy . Napíšem vám reálny príbeh môjho bratranca . Kúpil si Passat nový v 2018 žil v Ružinove mal tam alarm ,gps lokáciu mechanické zabezpečenie a poistené , do týždňa mu zmizol auto sa doteraz nenašlo . Po vyplatení poistky kúpil Octu zabezpečenie mal kvôli poistke a aj tak zdrhla sviňa . Vyplatili mu znova . Nakoniec kúpil 3008 pezota a tá sviňa sa ho drží rukami nechtami a nie a nie zmiznúť z parkoviska .
mhlavaty
opravy & diag
Príspevky: 24918
Dátum registrácie: 22.04.2005 10:12
Bydlisko: Nové Zámky
Zdieľať na Facebook

Re: Satelitné zabezpečenie na AUDI proti krádeži

Príspevok od používateľa mhlavaty »

Budem úprimný...neverím.Neverím pretože je to všetko absolutne neoveriteľné.Oblubu nejakej skupiny aut zo strany zlodejov neporiešime.Ale postaviť sa k veci tak,že ak budú zlodeji chcieť aj tak ukradnú je niečo,čo jeden trochu zodpovedný a rozumný človek nikdy neurobí.Pokiaľ má peniaze zarobené prácou,nikdy sa k veciam takto nemôže postaviť.A tak sa ľudia k veci ani nestavajú,vidím to prakticky neustále pretože odovzdávajú auto do opravy a nutne mi čosi zdeliť musia.Normálny a zodpovedný ľudia si svoje chránia a aj vďaka rozumným aktivitám na ochranu pred pliagou to potvrdzuje štatistika.Skôr je to o ľahostajnosti,pretože aj zlodejovi sa dá veľmi ísť v ústrety už aj samotným parkovaním,ale spôsobov ako si svoje ochrániť aj lacnými opatreniami je veľmi veľa.A môžu sa lopkári na hlavu stavať,pokiaľ človek urobí čo urobiť môže,musela by auto naložiť odťahovka so žeriavom,aj to za patričného cirkusu,čo si myslím že o to záujem mať nebudú.
Že sú ľudia často svine netreba pochybovať,ale normálne je že ľudia majú dobré vzťahy a strážia susedovi atd dom alebo auto ako to svoje.Ja mám suseda ktorý pracuje na kriminálke,druhého dôchodcu,tretieho atd. neviem si predstaviť že by som nemal oči že si niekto ich auto či dom iba obzerá (stalo sa).Normálne sú dobré vzťahy,keď je každý lahostajný alebo dokonca prasa,tiež sa mu to patrične vráti
srtdemon
Príspevky: 360
Dátum registrácie: 11.07.2022 21:55
Zdieľať na Facebook

Re: Satelitné zabezpečenie na AUDI proti krádeži

Príspevok od používateľa srtdemon »

Podlozenym faktom naozaj verit netreba.

Návrat na "Audi fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: milok a 16 neregistrovaných