Sanie motora - čím utesniť

Diskutujte o všetkom čo vás zaujíma alebo trápi !

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

Napísať odpoveď
janoh77
Príspevky: 9
Dátum registrácie: 15.09.2012 15:35
Zdieľať na Facebook

Sanie motora - čím utesniť

Príspevok od používateľa janoh77 »

Čaute,

chcel by som poprosiť o radu, ide o to, že už v minulosti som zistil, že v tých červených elipsách na priloženom obrázku mi prisáva vzduch. Najhoršie na tom je to, že je to už za filtrom čiže mi tade ťahá bordel zo vzduchu priamo do motora. Cca pred rokom som sanie zhodil a tie miesta "zalepil" zváračkou na plasty (spájkovačka + abs plast). Teraz som zistil, že tam je znova netesnosť - prelína mi tade olej.

Chcem sa preto opýtať, čo by bolo dobré na to použiť? Existuje na to nejaká gumová páska, ktorou tie miesta oblepím alebo niečo iné alebo jedine nový diel za cca 70€ ?

[img]http://www.fastimages.eu/thumbs/rez.jpg[/img]
seven549
Príspevky: 7880
Dátum registrácie: 03.02.2010 22:37
Kontakt:
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa seven549 »

Su take samolepiace pasky gumove napr na opravu hadic ak praskne.alebo skus pasku lepiacu na strechy ta lepi silno.
seven549
Príspevky: 7880
Dátum registrácie: 03.02.2010 22:37
Kontakt:
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa seven549 »

Preto treba kupovat u ciganov.nahanal som predne svetla na jedno auto.nove 40 euro kus len svetlo.na vrakovisku pytal za svetlo 20 eciek a nic to nemalo.ani ziarovky.za motorcek sklonu svetla chcel 35euro novy 70 eciek.tak som pozeral ten bazos a tam bola fotka a cena predne svetla smerovky a motorceky 20euro obe strany original bosch.zavolal som rec bola normalna nic som nepoznal dosiel na miesto stretnutia v obci a pozeram cigani dvaja gulaju na citrone bx.ale diely kvalita nerozoberane a za tu cenu no neber.
bajo777
Príspevky: 13554
Dátum registrácie: 03.08.2010 10:08
Bydlisko: BH - bratislavske humno
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa bajo777 »

velmi dobre...seven, daj bacha, aby si si svoje vlastne raz vyhodne nekupil
FIAT Bravo 2010 / 1.4 90PS / LPG(BRC)

Obrázok
Obrázok
seven549
Príspevky: 7880
Dátum registrácie: 03.02.2010 22:37
Kontakt:
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa seven549 »

tak u vas pri hungar hranici sa kradne vsetko.ja som to bol kupit pri ukrajina hranici.sice som sa previezol ale nevadi diely boli original a za dvacku.mne bolo fuk odkial to mal apac sam navrhol ze sa stretneme pri obecnom urade.ak mam nieco kupovat z vrakoviska kde je zaruka ze to neni kradnute + predrazene
dodik13
Príspevky: 534
Dátum registrácie: 27.01.2013 23:40
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa dodik13 »

Panstvo v tomto pripade ma seven pravdu :d :D Na vychode cigani vela krat vykupuju stare auta pod cenu za neakych100az 200eur a potom ich rozpredavaju,ze nie je problem s tym + aj vela ciganov vozi auta z anglicka a potom ich predavaju vcelku alebo na suciastky a fakt to niekedy a dost casto vychadza lacnejsie ako z vrakaca alebo od neakeho kseftara s suciastkami :4012:
mjz
Príspevky: 2178
Dátum registrácie: 06.09.2007 07:56
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mjz »

to nie pod cenu - to len ludia na hlavu - 90% srotovisk - zaspali tak 8 rokov,,a tiez marne cakam,,,kedy na to pridu,,,a hajzle z volantom v pravo uz predava viac nenaratych gadzov,ako ciganov,, cigani uz blednu - uz ich nenazranci davno schovali do vrecka ,, ja mam pokoj aj zo srotoviskami aj ciganmi - premna je to kapitola sama o sebe,,,, A K TEME - napis o ake auto presne ide,,
Naposledy upravil/-a mjz v 29.03.2015 14:32, upravené celkom 1 krát.
nechcem prist o pokoj,peniaze,rozum - preto sa z daleka vyhnem ,, lizing GRENKE ,,
janoh77
Príspevky: 9
Dátum registrácie: 15.09.2012 15:35
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa janoh77 »

mjz: auto je peugeot 206, 1,9D, r.v.2001
jaster-83
Príspevky: 1445
Dátum registrácie: 16.09.2010 13:17
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa jaster-83 »

ako pisal niekto vyssie, taka mala gumova paska - zmotany akoby pasik gumy

tusim sa tomu odborna nadava vulkanicacna paska, aj v lidli som to videl
1U5 AVU, 6U1 AMH, 6Y5 ASY, N15 GA14DE, 3B6 AVF, C4(B7) 9H06
seven549
Príspevky: 7880
Dátum registrácie: 03.02.2010 22:37
Kontakt:
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa seven549 »

dodik13 napísal:Panstvo v tomto pripade ma seven pravdu :d :D Na vychode cigani vela krat vykupuju stare auta pod cenu za neakych100az 200eur a potom ich rozpredavaju,ze nie je problem s tym + aj vela ciganov vozi auta z anglicka a potom ich predavaju vcelku alebo na suciastky a fakt to niekedy a dost casto vychadza lacnejsie ako z vrakaca alebo od neakeho kseftara s suciastkami :4012:
presne tak cigosi maju lepsie ceny a kedze su blby tak predavaju za normalne ceny.oni sa nezdrziavaju z detailami.pred mesiacom bol kamos kupit prevodovku na octafku za 50 euro aj so starterom.ten apac si myslel ze to patri k tomu :d :D poloosky rezol flexou :40bd: ja ked som to viel co doniesol nedychal som od smiechu :4090: :41c2: :40bd:
Napísať odpoveď

Návrat na "AUTOMOBILY - Všeobecná diskusia"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 43 neregistrovaných