Samovolne spustenie okna.

Diskusia ohľadne vozidiel značky Škoda

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

mj28
Príspevky: 20
Dátum registrácie: 15.08.2008 15:09
Zdieľať na Facebook

Samovolne spustenie okna.

Príspevok od používateľa mj28 »

Ahojte. Mam taky problem s Octaviou II rok vyroby 2006. Odisla mi batria, ale akoze KO a ani som uz dialkovym neodomkol.Kupil som novu vymenil a islo sa dalej. Ale ked som potom zamkol auto tak alarm "META" vidal zvuk ako ked nechate otvorene dvere, okno, ci kapotu. Nechal som to tak, len problem nastal potom. Auto si samovolne otvori zadne okno za vodicom, ale uplne. A este sa stalo to, ze ked ho ovladam ci uz s tych dveri alebo s miesta vodica tak tlacidlo reaguje naopak nez normalne. Neviete mi niekto poradit co s tym mam urobit?
Dakujem.
66QUATTRO
Príspevky: 668
Dátum registrácie: 19.01.2010 19:03
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa 66QUATTRO »

No najlepšie je to odniesť tomu kto tam tú Metu montoval, podobný prípad mal aj kamarát, tiež išlo o zadné okno, príčinu odstránil ten kto ho tam montoval ale pokiaľ viem tak tam bola nejaká šarapata s napájacími káblami....
mastik29
Príspevky: 2867
Dátum registrácie: 07.04.2010 20:29
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mastik29 »

V prvom rade bolo potrebne po vymene akumulatora urobit zakladne nastavenie dojazdu okien. Takze teraz odpojit ten akumulator znova, alebo vybrat poistku okien a po pripojeni zapnut zapalovanie a kazde jedno okno spustit dole (chvilku podrzat) a potom vytiahnut hore (a znova chvilku podrzat). To spustenie a zavretie okna musi byt bez prerusenia...
Ale moze byt chyba aj inde... Napriklad kabelaz, RJ, tep. poistka... Co tak potom skusit otvorit okna a zavriet klucom (cez dialkove, alebo cez zamok)?
Viac neviem poradit.
mj28
Príspevky: 20
Dátum registrácie: 15.08.2008 15:09
Zdieľať na Facebook

Dakujem

Príspevok od používateľa mj28 »

Dakujem za rady. Skusam vsetko mozne. Najzaujimavejsie je ale to ze to okno reaguje opacne na tlacidlo. A teda aj ked chcem zatvorit okna klucom, tak reaguje opacne. Vecer som zamkol auto normlane alarmom a odpojil baterku az potom a som zvedavy co sa stane.
mj28
Príspevky: 20
Dátum registrácie: 15.08.2008 15:09
Zdieľať na Facebook

opakuje sa to

Príspevok od používateľa mj28 »

Ahoj. Nejak to prestalo samo ale zrazu to robi znovu. Nemam nastavene zatvaranie okien iba ked podrzim tlacitko zamknutia tak sa zatvoria.
Napísať odpoveď

Návrat na "Škoda fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Google [Bot] a 15 neregistrovaných