Rozbili mi auto, plnenie rozpočtom.

Diskutujte o všetkom čo vás zaujíma alebo trápi !

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

laura
Príspevky: 1400
Dátum registrácie: 03.03.2005 11:52
Bydlisko: Levice
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa laura »

Andrej7269 napísal:Takze 2 veci. Totalku netreba odhlasovat z evidencie. Dalsia vec je ze ty mas narok na opravu v plnej vyske a ako to chlapec zariadi je jeho problem. On je 100% vinnik takze ti musi preplatit skodu. Neviem ci to dokonca nieje tak ze z jeho havarijnej ti tiez nieco vplatia a on dostane len cast penazi ked ty havarijnu nemas.
Je to vzdy o tom ze vinnik musi uhradit 100% skody ktoru sposobil a az potom sa pozera na jeho skodu (je jedno ci soferoval svoje auto alebo nie).
Andrej prosim Ta nehnevaj sa, ale sa mylis vo viacerych veciach...mario nema narok na opravu v plnej vyske, vinnik nemusi preplatit poskodenemu nic, a uz vobec nie zo svojho kaska. Noa ta posledna veta je tiez nezmysel...sorry, ked som Ta urazil, nemas v nicom pravdu,len v tom odhlasovani z CEV.
laura
Príspevky: 1400
Dátum registrácie: 03.03.2005 11:52
Bydlisko: Levice
Zdieľať na Facebook

Re: _

Príspevok od používateľa laura »

cicmanec napísal:
Andrej7269 napísal:Neviem ci to dokonca nieje tak ze z jeho havarijnej ti tiez nieco vplatia a on dostane len cast penazi ked ty havarijnu nemas.
A keď nemá havarijnú ani vinník? :41c2:
Ked nema Kasko vinnik,tak ma smolu...je to len na jeho vrecku.
laura
Príspevky: 1400
Dátum registrácie: 03.03.2005 11:52
Bydlisko: Levice
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa laura »

mariob1 napísal:mozno skodu ktoru zaplati poistovna nam bude neskor po uzavreti policajneho riesenia vymahat od toho nadrbaneho zasrana bez vodicaku co nam rozdrbal auto...
Poistovna zaplati tebe poistne plnenie, na ktore mas podla zakona narok...Potom sa uplatnuje voci poistenemu postih...v tomto pripade 100% narok voci mladikovi, ktory skodu sposobil pod vplyvom alkoholu.
cicmanec
Príspevky: 27640
Dátum registrácie: 15.10.2008 14:04
Zdieľať na Facebook

Re: _

Príspevok od používateľa cicmanec »

laura napísal:
cicmanec napísal:A keď nemá havarijnú ani vinník? :41c2:
Ked nema Kasko vinnik,tak ma smolu...je to len na jeho vrecku.
Mne to je jasné len som to chcel počuť od Andreja, ktorý o tom nemá zjavne ani potuchu čo mu ale nebráni dávať tu „fundované” rady ostatným, ktorí môžu nadobudnúť mylný dojem, že tomu rozumie...

Návrat na "AUTOMOBILY - Všeobecná diskusia"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Google [Bot] a 97 neregistrovaných