Roomster tukanec - ohodnotenie skody

Diskusia ohľadne vozidiel značky Škoda

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

maceno
Príspevky: 80
Dátum registrácie: 29.08.2006 19:11
Zdieľať na Facebook

Roomster tukanec - ohodnotenie skody

Príspevok od používateľa maceno »

Caute Chlapi,

idem Vas poziadat o pomoc. Dnes priatelka mala malu buracku, z vedlajsej cesty do nej buchla ina kocka a toto je vysledok.

http://imgupload.sk/viewer.php?file=b7f ... o8f5r9.jpg
http://imgupload.sk/viewer.php?file=9t9 ... jvst6t.jpg

Ide o to ze ta kocka mi volala ze sa chce financne vyrovnat lebo bude mat inak nejake problemy. Ake to ma moc nezaujima ale kedze ona mala auto tyzdnove nove a celkom slusne roztrieskane tak mi jej prislo luto a chcem jej vyhoviet. Nemam moznost si to teraz nikde ohodnotit ze kolko to bude stat, tak prosim povedzte mi pribliznu sumu ktoru by som si mal vypytat.

Dakujem vopred velmi moc
STANLEY64
Príspevky: 225
Dátum registrácie: 16.10.2010 23:22
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa STANLEY64 »

a zbehni na geometriu preventivne proti prekvapkaniu :2f93:
wilz
Príspevky: 3690
Dátum registrácie: 04.01.2008 18:44
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa wilz »

Pripájam sa k predošlému príspevku.
Totiž keď píšeš, že tá búrajúca ženská mala "celkom slusne roztrieskane", tak to sa jej nemohlo stať tým že troška pokrivila plechy na okraji blatníka a trocha okraj dverí na vašom aute.
Každá akcia má aj svoju reakciu a teda ona mohla poškodiť svoje auto predovšetkým opretím o ľavé zadné koleso a všetko čo je za ním.
Takže silne by som pochyboval o 300-400 Eurách, ako tu ktosi sníva. Bez riadnej kontroly auta v servise alebo niekým kto to pozná, nedávaj dopredu žiadne nepodložené finančné sľuby.
A jednaj rýchlo, aby si potom "neprohloupil", pretože keď ste to nehlásili policajtom hneď po nehode, tak ti je dúfam jasné, že teraz to už dosť dobre nejde.
Poisťovňa samozrejme odklad pár dní znesie, ale keď sa ona bude brániť, že ona nič, ona muzikant, tak nebudeš prvý ani posledný, kto bude takýto problém riešiť.
jurigad
Príspevky: 669
Dátum registrácie: 15.03.2006 19:58
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa jurigad »

500 eur s rezervou ak je tam pôvodné koleso...
cyrilix
Príspevky: 157
Dátum registrácie: 24.10.2012 14:04
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa cyrilix »

Pozor, daj si to čím skôr obzrieť, môže sa to nepríjemne predražiť. Mňa pred dvoma rokmi vyšlo prestriekanie nepoškodených nárazníkov a jemne ohnutého predného blatníka v autorizáku 600€. Zoznam úkonov a materiálu zaplnil kolónku na faktúre. Plus u teba premerať geometriu, skontrolovať či nie je skrivený disk, ak je zarezané do boku pneu, kúpiť novú.
mato.soky
Príspevky: 1376
Dátum registrácie: 29.03.2013 14:07
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mato.soky »

pravda treba si dať pozor na "vnútorné zranenia" teda to čo okom nevidieť
peto166
Príspevky: 972
Dátum registrácie: 14.06.2009 14:05
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa peto166 »

ale akych 500 euro, a ake "vnutorne zranenia" ved to je len minimalne preliacene tam ani nieje co poskodit "vnutorne", podla mna do 200 sa mestis.. vyklepat, nalakovat a je to... :) ked chces istotu tak sup, sup do servisu na obhliadku nech ti povedia aspon priblioznu sumu a hotovo...

no a preco sa to neriesi cez poistku?? :))
cicmanec
Príspevky: 27640
Dátum registrácie: 15.10.2008 14:04
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa cicmanec »

Jej auto celkom slušne roztrieskané (asi papierové) a on len povrchové zranenia? By som rád vedel či tí nízkonákladoví tipovači doplatia zvyšok ak bude treba...

Ak už jej tak veľmi chceš výjsť v ústrety tak si do daj naceniť v servise, ktorý to bude aj robiť!
mhnat
Príspevky: 537
Dátum registrácie: 12.04.2009 13:50
Bydlisko: ZA
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mhnat »

no ja som nedobrzdil TEPEE a menil sa nárazník vrchná aj spodná časť,ľavý podblatník a Al výstuha ,krytky okolo hmloviek plus nástrek a stálo to 2200bez DPH v autorizáku. 500 dostal ten čo som ho tukol za poškodený zad. náraznik na oktavke 1 z PZP
MERCEDES C 180 kompressor 2006/ b
TOYOTA VERSO 2015/1,8 b
IVECO DAILY 1997/ d
http://dobreterasy.sk
maceno
Príspevky: 80
Dátum registrácie: 29.08.2006 19:11
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa maceno »

chlapi diky moc za rady. Nakoniec to nejdem robit cez poistku, zenskej by vzali vodicsky, bol este teply - tyzdnovy...
chcem sa vas spytat, viete mi odporucit nejakeho velmi sikovneho klepaca a lakovaca v jednom? :)
moze byt v podstate cele slovensko. A este, na ako dlho vidite takuto robotu?

podotykam ze iba ten blatnik. Tie dvere som vylestil tempo pastou a nemaju ani skrabanec...
makrela
Príspevky: 2963
Dátum registrácie: 14.05.2010 17:09
Bydlisko: Ta Blava né
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa makrela »

zenskej by vzali vodicsky, bol este teply - tyzdnovy...


Možno keby si nebol gentleman , zachrániš v budúcnosti niekomu život. A možno aj samotnej slepici.
Dám za to krk, a to ho nechce ani kožkár Fero , že v blízkom budúcnu to zopakuje.
Napísať odpoveď

Návrat na "Škoda fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Igor.s a 40 neregistrovaných