Reproduktory

Aké sú vaše skúsenosti s tuningom? Aké vozidlá tunovať, rady a odporúčania...

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

Pioneer
Príspevky: 34
Dátum registrácie: 09.09.2009 10:50
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Pioneer »

Odporucam z vlastnej skusenosti morel tempo 6. Kazdemu sadnu ine. 100 ludi 100 chuti.
mp3turbo
expert: TDI
Príspevky: 24434
Dátum registrácie: 09.04.2006 10:26
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mp3turbo »

jo ale tie su 3x drahsie ako tie sinusy live... a 3x lepsi zvuk nemaju.


kokos ja som tiez teraz na prasky, tato tema na nakopla ze by bolo nacase v Galaxy2001 vymenit tie standartne chrchlatka za nieco lepsie. Okolo 2500,- korun za par repro dam lavou zadnou, 6000,- sa mi ale prudko nechce.

viete nieco doporucit pre mna? robil tu uz niekto takyto voz? mali by to byt 16cm repra v dverach... chcem komponenty samozrejme, vyskace zvlast, kde ich umiestnim nemam najmensie ponatie :)

na radio sa radsej nepytajte, zosilovac nemam. Radio je Ford original, som ale presvedceny ze po vymene repro to bude hrat pekne.


sorry za sprosty priespevok, viete ze toto nie je moj typicky styl... v audiu som ale uplne strateny, totalne uplne.
tihi222
Príspevky: 813
Dátum registrácie: 30.03.2008 11:30
Bydlisko: KN
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa tihi222 »

mp3turbo napísal:jo ale tie su 3x drahsie ako tie sinusy live... a 3x lepsi zvuk nemaju.


kokos ja som tiez teraz na prasky, tato tema na nakopla ze by bolo nacase v Galaxy2001 vymenit tie standartne chrchlatka za nieco lepsie. Okolo 2500,- korun za par repro dam lavou zadnou, 6000,- sa mi ale prudko nechce.

viete nieco doporucit pre mna? robil tu uz niekto takyto voz? mali by to byt 16cm repra v dverach... chcem komponenty samozrejme, vyskace zvlast, kde ich umiestnim nemam najmensie ponatie :)

na radio sa radsej nepytajte, zosilovac nemam. Radio je Ford original, som ale presvedceny ze po vymene repro to bude hrat pekne.


sorry za sprosty priespevok, viete ze toto nie je moj typicky styl... v audiu som ale uplne strateny, totalne uplne.
no takze turbicek potrebujes 16ky kompo ale to neni standart ale slim verziu lebo nemas tolko miesta aby vosiel klasika ktore ma montaznu hlbku az do 70 mm-sag ma okolo 55mm miesta max.ale tu mas link kedze uz spominal tie sinus live-ky tak maju aj v slim verzie a hraju pekne cena zmesti do rozpocet : http://shop.hifol.eu/product_info.php?c ... cts_id=981 a este ja som daval toto: http://shop.hifol.eu/product_info.php?c ... ts_id=1144 hra na zosik :http://shop.hifol.eu/product_info.php?c ... cts_id=697 na toto ze je to slim hra neskutocne dobre,a velmy vela robil tlmenie.ked skusal som na max-spz zadu rezonoval. lol
fester777
Príspevky: 1799
Dátum registrácie: 19.06.2009 20:38
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa fester777 »

mp3turbo napísal:jo ale tie su 3x drahsie ako tie sinusy live... a 3x lepsi zvuk nemaju.


kokos ja som tiez teraz na prasky, tato tema na nakopla ze by bolo nacase v Galaxy2001 vymenit tie standartne chrchlatka za nieco lepsie. Okolo 2500,- korun za par repro dam lavou zadnou, 6000,- sa mi ale prudko nechce.

viete nieco doporucit pre mna? robil tu uz niekto takyto voz? mali by to byt 16cm repra v dverach... chcem komponenty samozrejme, vyskace zvlast, kde ich umiestnim nemam najmensie ponatie :)

na radio sa radsej nepytajte, zosilovac nemam. Radio je Ford original, som ale presvedceny ze po vymene repro to bude hrat pekne.


sorry za sprosty priespevok, viete ze toto nie je moj typicky styl... v audiu som ale uplne strateny, totalne uplne.
volakto dostal chut ? :-\
misko122
Príspevky: 654
Dátum registrácie: 25.05.2008 16:13
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa misko122 »

mp3 tie sinusy by boli vhodne ale chcelo by to asi aj vymenit radio..
fester777
Príspevky: 1799
Dátum registrácie: 19.06.2009 20:38
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa fester777 »

nemate niekto kto idete na zraz nahodou ten maly valcek na nanesenie tlmiacich platov ? zisiel by sa , potom by som to poslal spet postou. diki
mp3turbo
expert: TDI
Príspevky: 24434
Dátum registrácie: 09.04.2006 10:26
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mp3turbo »

> volakto dostal chut ?

veru hej, za sto euro ano. Tri stovky do toho nedam ale stovec nie je problem na taketo "detaily". Ked ho milujes...
fester777
Príspevky: 1799
Dátum registrácie: 19.06.2009 20:38
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa fester777 »

nie je co riesit :3035:
mp3turbo
expert: TDI
Príspevky: 24434
Dátum registrácie: 09.04.2006 10:26
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mp3turbo »

"treba mu fajcit" teda aspon ja to tak u nas doma pred starou prezentujem.
tihi222
Príspevky: 813
Dátum registrácie: 30.03.2008 11:30
Bydlisko: KN
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa tihi222 »

fester777 napísal:nemate niekto kto idete na zraz nahodou ten maly valcek na nanesenie tlmiacich platov ? zisiel by sa , potom by som to poslal spet postou. diki
ale ale.......staci aj srobovak alebo doska co upravujes na spravny tvar,alebo kusok pvc trubka 40-50mm.....
misko122
Príspevky: 654
Dátum registrácie: 25.05.2008 16:13
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa misko122 »

fester no co mas to uz nahodene?ako?
nezabudni za sa musia zahrat takze na zaciatku to mozno nebude nic moc..
co tie vysky?
fester777
Príspevky: 1799
Dátum registrácie: 19.06.2009 20:38
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa fester777 »

micko122 napísal:fester no co mas to uz nahodene?ako?
nezabudni za sa musia zahrat takze na zaciatku to mozno nebude nic moc..
co tie vysky?
no servus kamarat , je to biiiiida :4012:

zatial som stihol vytlmit neuveritelne 2 dvere , nic ine , vzdy ked zacnem tlmit dvere o 20 minut zacne prsat zacne prsat :3c90: .

V nedelu a pondelok som natiahol hudbu bratovi , furt pekne a jak ja zacnem robit prsi.

Skusim to cez vikend, este musim doriesit tahanie kabla bo cez tu prechodku cez dvere to nejde takze budem musiet vrtat, a vysky som riesil dva dni jak osadit a nakoniec som ich tam napasoval, ze sa ani nepohnu ani keby som chcel na to miesto kde boli stare

Tak mi pozehnaj nech cez vikend neprsi :d :D

P.S.: inak jeden stredobasovy som skusal vo vytlmenych dverach a nebolo to vobec zle ale cakal som viac uvidim ked kompletne zavrem dvere a secko dokoncim
misko122
Príspevky: 654
Dátum registrácie: 25.05.2008 16:13
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa misko122 »

no festo treba to dobre spravit a hlavne zahrat,potom to bude lepsie..ale ak ti bude malo budes musiet vymenit radio..ved aj sam vies ze od toho co mas nemozes vela cakat..
a tie kable do dveri..ani ja som ich nemenil,iba dozadu lebo v predu by som tiez musel vrtat..takze zatial som to nechal tak..

tak sa pobav a potom daj vediet..dovytlmenia lol
WIRUS87
Príspevky: 32
Dátum registrácie: 03.05.2010 11:14
Zdieľať na Facebook

CARPOWER

Príspevok od používateľa WIRUS87 »

nechcel som vytvarat novu temu,len ak nahodou mam na odstrel CARPOWER sonic 15 + 1/1000D je tam spolu cena 350e subik ma 800W RMS zosik 1.200W RMS je osadeny v bedni bez BR potiahnuty modrym kobercom.
fester777
Príspevky: 1799
Dátum registrácie: 19.06.2009 20:38
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa fester777 »

takze repro hraju genialne , este ze som vzal tie sinusi , bo tie zadne mac audia no konec tie ako keby som ani nemenil. uz len kupit medzikruzie a bude to 100-percentne, vdaka mickovi za tip na sinus live, hraju genialne :2f93:

Návrat na "Tuning vozidiel"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 1 neregistrovaný