Renaultu Laguna 2 benzín - aký motor

Diskusia ohľadne vozidiel značky Renault

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

kazimir
Príspevky: 502
Dátum registrácie: 17.02.2016 17:43
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa kazimir »

Namiesto laguny by som zobral thaliu 1 alebo hladal hocico zachovale okolo 2000 roku napriec znackami.
rudo13
Príspevky: 22
Dátum registrácie: 09.02.2017 19:10
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa rudo13 »

S takým rozpočtom sa solidná Laguna kúpiť nedá, ešte tak Thália po dobrom majiteľovi s nájazdom pod 100 000 km, čas od času sa nejaká vyskytne, treba trpezlivo hľadať niečo zachovalé, lacných vrakov máš dosť ale kúpiš si len starosti, s taký rozpočtom sa kupuje auto zachovalé a nie ako sa mi páči, mal som už veľa aut a ver, že viem o čom hovorím.
wilz
Príspevky: 3692
Dátum registrácie: 04.01.2008 18:44
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa wilz »

kazimir napísal:Namiesto laguny by som zobral thaliu 1.
To je teda rada za všetky drobné.
Povoz sa v Lagune a potom sadni do Thalie a hneď zistíš čo za sprostosť si tresol.
Keď to má byť alternatíva Laguny, tak niečo na jej úrovni a nie Thalia, ktorá si tyká maximálne tak s Feliciou.
marco98
Príspevky: 224
Dátum registrácie: 19.02.2015 14:25
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa marco98 »

Asi bude mierne treba navýšiť rozpočet ale myslím, že za tie peniaze sa dá nájsť aj celkom pekný kúsok. Jasné, že nebude bez potrebných investícií ale práca na aute je pre mna odreagovanie, takže budem práve rád ked tam bude čo opravovať/vylepšovať, samozrejme v rámci normy nie meniť celý motor a pod., čo si myslím že pri atmo. benzínoch nehrozí). :)
lucia.a.laco
Príspevky: 145
Dátum registrácie: 03.10.2010 16:50
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa lucia.a.laco »

Pozri po japoncoch okolo roku 2000.
Ja som bral v auguste nissan maxima 3.0 v6 142kW + lpg montovane 2013 rok vyroby 98, najazd 440tis. Od vtedy najazdene cca 25tis a smejem sa na spotrebe(priemer 13 litrov lpg/ 100 km pocitane aj dialnice s neobmedzenou mpr) nenormalna pohoda v sedadlach a miesta na rozdavanie.
Neveril som ale JAPONEC NA KONEC
Za mna Xedos,Accord,Legend,Maxima
kazimir
Príspevky: 502
Dátum registrácie: 17.02.2016 17:43
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa kazimir »

Jasné, kúpi si accorda a legenda za 1500 a bude vysmiaty. Jedine tak v mokrom sne. Vy ste sa zblaznili.

@wilz
Ja kritiku beriem, som mladý a sprostý. V lagune som nesedel. Ani v 607ke a C5ke a urcite su pohodlnejsie, ale viem, ze ich za 1500 nekupim.

Zachovalých Lagún v benzíne v tom rozpocte bude ako safránu a mna by nebavilo cakat jak je rok dlhy.

Ani tych thálií toľko nebude, ale pravdepodobnost kupit za ten peniaz zachovalu je väčšia, len toľko.

Ale nehovorím, ze sa nedá a ze je to prestrelene ako ten pan nadomnou. Thalia 1, laguna 2, scenic, punto, stilo, brava/bravo, accent, xsara, mozno nubira, To vsetko sa da pozerať.
parazit-
Príspevky: 134
Dátum registrácie: 14.12.2011 10:55
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa parazit- »

Na druhej strane predpokladám, že by tu mal byť aspoň priestor na vyjednanie lepšej ceny, keďže o Laguny 2, navyše s benzínovým motorom bitka asi nebude. Takže, ak by bola zaujímavá cena a schopnejší stav, tak čo by nie. A väčšinou to ani nehrdzavie. Len tá nepodarená elektronika a jej vychytávky, noo.
marco98
Príspevky: 224
Dátum registrácie: 19.02.2015 14:25
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa marco98 »

Dakujem ze tipy, presne po maxime v LPG som sa kukal, vraj tá V6 je veľmi podarený motor, len sa bojím prípadného servisu :/ Presne to, že o tie Laguny sa nik nebije by som rád využil aj na zjednanie ceny. A tá elektronika...dúfam, že za 13-14 rokov čo majú tie vozy, už dakto vyriešil :d :D
kazimir
Príspevky: 502
Dátum registrácie: 17.02.2016 17:43
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa kazimir »

Plánovať si je pekné, ale keď už sa konečne objaví nejaká pekná, kdesi 200km a pánko vie, že to nie je troska, tak moc nenajednáš. Lebo budeš rád, že si našiel konečne niečo súce.

Vrak, čo už sa rok nepredal, že svieti kontrolka motora a blika to tam občas ako stromček, bucha, klepe kadečo, ale veduci ti objasní, že stačí vymeniť iba maličkosť, tak taký čosi možno spustí.

Návrat na "Renault fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 62 neregistrovaných