Renault Scenic zlý servis

Diskusia ohľadne vozidiel značky Renault

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

minimo
Príspevky: 3
Dátum registrácie: 12.10.2009 13:30
Zdieľať na Facebook

Renault Scenic zlý servis

Príspevok od používateľa minimo »

dal som v servise vymeniť servo čerpadlo,lebo niečo chrčalo v klinovom rozvode,po výmene to bolo stále počuť tak som chcel aby mi dali naspäť staré čerpadlo ale zlomili mi na ňom držiak remenice ktorý sa nedá vymeniť a nechcú mi zaplatiť nové čerpadlo.O výmene čerpadla mi nedali žiadne potvrdenie.Čo s tým.
mp3turbo
expert: TDI
Príspevky: 24434
Dátum registrácie: 09.04.2006 10:26
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mp3turbo »

autorizovany servis? Alebo garazovy majster?

predpokladam ze autorizak to nebol kedze nemas ziadne potvrdenie.
martincichy
Príspevky: 5455
Dátum registrácie: 18.09.2016 10:44
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa martincichy »

faktúru, pokladničný blok máš?

ak nie, tak si nahratý... ak chceš byť škodoradostný, tak nahlas servis na živnostenský úrad a soi, že nevydávajú bločky a nevidel si vystavený reklamačný poriadok.
Lubos01
Príspevky: 700
Dátum registrácie: 25.02.2010 23:47
Bydlisko: Trnava / Bratislava
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Lubos01 »

To je uplne jedno, neuspeje ani v jednom pripade ...

Hlavne u autorizovanych servisov sa casto stretnete s tym, ze opravuju formou POKUS - OMYL ... Takze vymenia suciastku, a ked to neprestane, vymenia dalsiu ...

Ani vo sne vsak staru nevratia ... Zvlast ked ju musia objednavat lebo ju nemaju na sklade ...

Nic sa s majitelom nevyhada, aj keby mal blok, fakturu a co ja viem co ... Majitelovi staci, aby si vymyslel, ze on prisiel s poziadavkou na vymenu cerpadla a je to tvrdenie proti tvrdeniu ... Vlastne nie, v servise to budu svorne tvrdit vsetci mechanici co tam robia ..
martincichy
Príspevky: 5455
Dátum registrácie: 18.09.2016 10:44
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa martincichy »

Lubos01 napísal:To je uplne jedno, neuspeje ani v jednom pripade ...

Hlavne u autorizovanych servisov sa casto stretnete s tym, ze opravuju formou POKUS - OMYL ... Takze vymenia suciastku, a ked to neprestane, vymenia dalsiu ...

Ani vo sne vsak staru nevratia ... Zvlast ked ju musia objednavat lebo ju nemaju na sklade ...

Nic sa s majitelom nevyhada, aj keby mal blok, fakturu a co ja viem co ... Majitelovi staci, aby si vymyslel, ze on prisiel s poziadavkou na vymenu cerpadla a je to tvrdenie proti tvrdeniu ... Vlastne nie, v servise to budu svorne tvrdit vsetci mechanici co tam robia ..
keď dávaš auto do servisu, tak ako zákazník dostaneš zákaznícky list, kde je uvedené, čo je zlé a čo chceš dať robiť... čo je na papieri, je sväté a je len chybou ľudí, že na tom netrvajú.
drautostar
Príspevky: 1164
Dátum registrácie: 16.10.2008 14:21
Kontakt:
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa drautostar »

No, na mégane + scenicu tie chrčavé zvuky vydáva vodná pumpa.
Asi toľko z mojich skúseností.
Obrázok
Dr. Autostar v.r.
Autá na diely
trucker694
Príspevky: 3064
Dátum registrácie: 03.12.2005 20:23
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa trucker694 »

Mojej znamej vo Vrabloch, jeden garazovy elektrikar mal zistit preco Scenic ide na tri valce.
Pred rokom jej on menil sviecky, indukcnu cievku, odvtedy nagulala cca 5.000km.
Teraz jej ihned vymenil vsetky sviecky, znovu cievku, vycistil palivovy filter, a potom pan AUTOELEKTRIKAR zistil vadny vstrekovac. Cena ako v renaulte 205,-€.
Ona mu prachy vyplatila, a suciastky tam nechala. Ked som po dvadsiatich minutach chcel suciastky spat tak uz boli v kontajneri.
Aj takto sa zaraba.
drautostar
Príspevky: 1164
Dátum registrácie: 16.10.2008 14:21
Kontakt:
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa drautostar »

No čo by si asi tak - ty - zo starými súčiastkami robil ? Vitrínka ? Nie ! Šmyk do bedne, alebo do trávy za garáže.
Ak chceš, budem ti nefunkčné VN moduly odkladať.
Použité diely patria do separovaného zberu a nie do zákazníkových rúk. :3c90:
Viem, že som idealista, no myslím si, že triediť odpad by mal každý a najma servis, žiaľ to je hudba budúcnosti. Chudák naše deti, aké svinstvo im tu zanecháme.
Obrázok
Dr. Autostar v.r.
Autá na diely
Napísať odpoveď

Návrat na "Renault fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 63 neregistrovaných