Renault Scenic skákajúca teplota motora

Diskusia ohľadne vozidiel značky Renault

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

djdg
Príspevky: 118
Dátum registrácie: 28.12.2012 17:18
Zdieľať na Facebook

Renault Scenic skákajúca teplota motora

Príspevok od používateľa djdg »

Zdravím
jedna sa o ročnik 2000 1.6 16V , ide o to že ručička na palubovke si skáče ako sa jej zachce , začalo to dneska ráno ked som prešiel cca 20 KM pri vonkajšej teplote 23 stupnou a ručička bola stále dole , po chvilke vybehla na cca 60-70 stupnou a ked som pustil plyn tak vybehla na 90, chvílku sa držala aj pri normálnej jazde pod plynom ale potom spadla dole , chladiacej je dostatok asi to bude dajake čidlo ale nenapadá ma aké, pretože aj ked som išiel chvilku po dialnici ustalenych 130 tak si teplota behala medzi 0-90 stupnou.
vopred Dakujem za rady.
:300f:
Wlado21
Príspevky: 27
Dátum registrácie: 19.10.2010 18:30
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Wlado21 »

aale všetko bude v poriadku si myslím, Renaulty su s tým známe, najmä pri týchto starších to viem na isto, že je problém v palubnej doske v elektronike, ono si to niekedy robí čo chce, je to dosť častá závada, ale pre istotu si skontroluj teda to čidlo teploty chladiacej kvapaliny, ale myslím, že bude ok, že je to len elektronická závada na palubnej...náhodou si si nepostrehol, že či ti občas neblbne aj otáčkomer ale len trochu?
djdg
Príspevky: 118
Dátum registrácie: 28.12.2012 17:18
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa djdg »

nemalo asi auto svoj den :D :D dneska beham hore a dole a teplota pekne stoji a ukazuje , čiže asi včera dajake čidlo alebo kabel bol problem tak snad po kontrole teplotneho čidla bude všetko ako ma byt ale aj tak moc dakujem za radu :) :2f93: :2f93:
Wlado21
Príspevky: 27
Dátum registrácie: 19.10.2010 18:30
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Wlado21 »

budem rád ak budeš informovať, ale ak to nebude ničím iným, tak treba dať opraviť palubovku a bude pokoj, ale to by sa asi viac tých prístrojov tam blblo...
Napísať odpoveď

Návrat na "Renault fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 7 neregistrovaných