Renault Scenic - pristrojovka

Diskusia ohľadne vozidiel značky Renault

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

franco64
Príspevky: 2
Dátum registrácie: 04.11.2008 20:40
Zdieľať na Facebook

Renault Scenic - pristrojovka

Príspevok od používateľa franco64 »

Z nicoho nic mi zhasla cela pristrojovka na Sceniku 1,9 dci r.v. 20005.
Neviete mi niekto poradit, ci je to casty jav, a co ma caka...
Asi aka investricia na odstranenbie problemu...
nadasky
Príspevky: 114
Dátum registrácie: 08.04.2005 08:16
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa nadasky »

Mal som ten istý problem ,stalo ma to 150€ a 6mesiacov zaruka. Stava sa to
ohenri
Príspevky: 72
Dátum registrácie: 16.12.2008 20:48
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa ohenri »

Z nicoho nic mi zhasla cela pristrojovka na Sceniku 1,9 dci r.v. 20005.
Neviete mi niekto poradit, ci je to casty jav, a co ma caka...
Asi aka investricia na odstranenbie problemu...

Investrícia to bude veľká, pretože odstránenbie problému pri aute z budúcnosti z roku 20005 je priveľkým sústom aj pre lepších odborníkov ako som ja sám lol
kamada
Príspevky: 7
Dátum registrácie: 05.02.2009 17:10
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa kamada »

Mal som to isté, začalo to nulovaním hodín pri štartovaní a preblikávaním prístrojovky. Nová prístrojovka v renaulte cca 650€, na renault fóre som našiel viacerých, čo to opravujú, myslím, že v BA, TO, ZV a inde, cena veľmi individuálna 100 - 300€. Niektorí chcú prístrojovku, resp. auto na dva dni ....... Ja osobne som sa na základe preferencií z fóra rozhodol pre chlapíka na Morave - Šardice, cca 15 km za Hodonínom. Perfektý prístup, oprava trvala cca 30 min. vrátane veľmi jemnej demontáže a spätnej montáže. Nespomínam si už presne, ale cena myslím 75 € a záruka 6 mes. Pozri renault fórum -Scenic II, Grandscenic, tam je to dostatočne rozobrané, sú tam aj kontakty na ľudí, čo to opravujú. Len si vyber takého, čo opraví aj príčinu, nie len následok.... Inak budeš mať náklady pravideľne..... :..: :..: :angry:
kamada
Príspevky: 7
Dátum registrácie: 05.02.2009 17:10
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa kamada »

:3020: Sorry......, nie fórum, ale Renault Club CZ. :2f93:
Pindonr
Príspevky: 40
Dátum registrácie: 14.07.2009 12:36
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Pindonr »

mansell napísal:to nie je z nicoho nic.kazdemu na scenicu 2 zblbne ta krasna pristrojovka choroba scenicu2 aj startovacie karty aj elekt. rucna brzda blbne skratka francuz nie je japonec.ale co to hovorim choroby scenicu 2, vlastne scenic 2 je choroba sama o sebe na to auto je tazke sa spolahnut :d :D
jakoze toto ma dostalo... naco mu zas.eras vlakno takouto odpovedou.. keby sa len renault kazil.. kazdy den tu mas par prispevkov ze dodr.alo sa mi turbo, auto netaha, dymi a podobne a to je vzdycky len vw group.. a k teme niekde okolo TO je chalan ktory sa tymito vecami zaobera. kontakt nemam ale skus pohladat mozno sa ti ho podari zohnat. a oprava ta nevyde tak draho ako renault original.
franco64
Príspevky: 2
Dátum registrácie: 04.11.2008 20:40
Zdieľať na Facebook

pristrojovka...

Príspevok od používateľa franco64 »

Pani ! Kazdopadne dakujem za vsetky odpovede, resp. rady.
Ohenri-mu sa ospravedlnujem za 20005...ale myslim ze kazdy pochopil ze ide o 2005...
Kamada-aj mne to zacalo nulovanim ...len som nemal 2 tyzdne cas ist do servisu....
Servisak v Renaulte bol super a dal mi tel. na pana , ktory to vraj riesi v okoli Piestan a vraj je to najlacnejsia cesta odstranenia tochto problemu so zarukov na dva roky...
Tak som si tam zazvonil a stoji to stovec !
Idem vo stvrtok...oprava cca 3 hod.
Kazdopadne dam vediet ako to dopadlo...
Vstekym prajem nespocetne mnozstvo najazdenych km na Scenicu II, bez poruch.... nakolko by som aj ja bol rad keby to tak jazdilo.....
Mam ho 3mes. najazdil som cca 10 tis...., A NERAD BY SOM SA PRIDAL DO SKUPINY FRANCUZA NIKDY....nakolko som mal 9, 21, 19 , scenic 1 a tyzden aj Safrane a nikdy som s nimi nemal vaznejsie trable., aj ked boli vsetky benzinove......
VSETKO DOBRE...
branis232
Príspevky: 5
Dátum registrácie: 06.04.2012 11:55
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa branis232 »

Zmazaná reklama

- attatlas
Naposledy upravil/-a branis232 v 17.12.2012 18:38, upravené celkom 1 krát.
andy999
Príspevky: 1
Dátum registrácie: 02.10.2012 13:34
Zdieľať na Facebook

Displej

Príspevok od používateľa andy999 »

Problem s displejom je chybou vyrobcu, vedia o tom ale ohanaju sa len zarukou, toto im kazi meno. Mal som ten isty problem a navyse mi naskocilo 200tis. km navyse. Odstranili mi to fachmani v Trnave, mozem len odporucit, perfektna praca, fantasticke vybavenie a pristup. Ukazali mi co je zle, opravili, nastavili kilometre a pre istotu zdiagnostikovali cele auto. V mojom pripade sa nemusel menit cely zdroj takze oprava 60eur. Inak pozor na ludi co vam dosku len prespajkuju a zoberu za to 100 a viac a vy ani nevidite co robia. Vraj 9 pripadov z 10 su problemy len v spojoch preto mi to sem tam islo a sem tam nie. Cital som o tom aj na par forach. Ja som bol teda maximalne spokojny, kontakt na tento autoelktro servis 0914210090. Pekny den.
skvareniak
Príspevky: 1
Dátum registrácie: 31.01.2014 09:04
Kontakt:
Zdieľať na Facebook

oprava prístrojovky

Príspevok od používateľa skvareniak »

Opravujem tieto prístrojové dosky vo Zvolene .
Záruka je u mňa 2 roky.
Profesionálne aj pre firmy.
Moje číslo 0907141657 alebo 0904151250
Napísať odpoveď

Návrat na "Renault fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 7 neregistrovaných