Renault - LED Pure Vision

Diskusia ohľadne vozidiel značky Renault

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

Samuel19
Príspevky: 41
Dátum registrácie: 22.12.2019 01:34
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Samuel19 »

A áno porovnávam to s tým 5 ľudí mi povedalo...Lebo je dôležité čo a ako vidím ja a nie čo povie prístroj ktorý obsluhuje nejaký "automechanik"...
oco13
Príspevky: 17825
Dátum registrácie: 14.12.2008 12:08
Bydlisko: okr.nové zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa oco13 »

Lebo je dôležité čo a ako vidím ja a nie čo povie prístroj ktorý obsluhuje nejaký "automechanik"...
Čo a ako vidíš ty je dôležité pre teba, čo povie prístroj, ktorý bol preskúšaný a certifikovaný (každý rok) je dôležité pre všetkých čo stretávaš.
Tam bude ten háčik.
som dezolát a komu sa to nepáči nech ma bozá v riť
Samuel19
Príspevky: 41
Dátum registrácie: 22.12.2019 01:34
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Samuel19 »

Ja si myslím,že keby mal každý také uvažovanie ako ty tak by každý chodil na parkovačkach aby nedaj bože niekomu nezasvietilo svetlo do očí.
lubos zimovcak
Príspevky: 3378
Dátum registrácie: 19.11.2008 18:12
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa lubos zimovcak »

oco13 napísal:Pre zadávatela - skúsenosti mám - Hella Stupava. lol
Pre Luboša - ak nevidím na 20 - 30m tak nejdem ani 50 nieto ešte 150.
Pre objektivitu - 100km/h som tohto roku presiahol asi tri krát na dobu kratšiu ako 10s. :40bd: :40bd:
Pi málo aby si mohol piť dlho a pomaly ďalej zajdeš. :4012:
Edit : ešte raz pre zadávatela - ak čakáš že ti každý bude len prisvedčovať a utvrdzovať ťa v tvojej pravde, tak nepíš na verejné forum. :40bd:
A ďalšia rada - zajdi do renaultu , sadni do predvádzačky rovnakej ako máš ty, zapni svetlá a hneď vidíš na čom si .
S čím to teraz porovnávaš ? s tým "5 ludí mi povedalo" ???
Oco, bez srandy, JEDINÁ chyba je, že mu to nenastavili pri bežiacom motore.
lubos zimovcak
Príspevky: 3378
Dátum registrácie: 19.11.2008 18:12
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa lubos zimovcak »

oco13 napísal:
Lebo je dôležité čo a ako vidím ja a nie čo povie prístroj ktorý obsluhuje nejaký "automechanik"...
Čo a ako vidíš ty je dôležité pre teba, čo povie prístroj, ktorý bol preskúšaný a certifikovaný (každý rok) je dôležité pre všetkých čo stretávaš.
Tam bude ten háčik.
Ten prístroj môže byť hociako dobry, keď ho obsluhujú nemehla... :3c90:
keyzone
Príspevky: 264
Dátum registrácie: 11.12.2010 11:01
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa keyzone »

Kopec nových áut má svetlá nastavené 5 metrov pred auto. Prečo je tomu tak, netuším, ale proste to tak je. Nechápem, načo sú svetlá ktoré majú super farbu, aj silno svietia, ale sú nastavené 5m pred auto.

Vôbec to nerieš a trocha si ich dvihni, samozrejme s rozumom. Regloskop je jedna vec, od toho je dobré sa odpichnúť, ale ak je človek inteligentný, vie sa s tým pohrať ešte viac. Dôležité je, aby malo auto dynamickú niveláciu, čo asi má. Statická sa už ani nepoužíva.
Samuel19
Príspevky: 41
Dátum registrácie: 22.12.2019 01:34
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Samuel19 »

Vďaka za radu.A nevieš konkrétne ako ich dvihnúť?S tým kolieskom ako sem už posielal jeden kolega?
lubos zimovcak
Príspevky: 3378
Dátum registrácie: 19.11.2008 18:12
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa lubos zimovcak »

Musíš otvoriť kapotu.
Pri svetlách máš štelovacie šroby.
Ale, NEROBIL by som to, až ako poslednú možnosť.

Najlepšie je zbehnúť do servisu.
Môžeš nechtiac oslepovať niekto Ti napali plné diaľkové, keď sa budete míňať... :3c90:
Samuel19
Príspevky: 41
Dátum registrácie: 22.12.2019 01:34
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Samuel19 »

Jasné tak vďaka všetkým za pomoc.Zájdem do normálneho servisu a dúfam že už to bude dobré.Potom keď tak dám info že čo a jak.Zatiaľ sa majte a ešte raz vďaka všetkým!
oco13
Príspevky: 17825
Dátum registrácie: 14.12.2008 12:08
Bydlisko: okr.nové zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa oco13 »

Samuel19 napísal:Ja si myslím,že keby mal každý také uvažovanie ako ty tak by každý chodil na parkovačkach aby nedaj bože niekomu nezasvietilo svetlo do očí.
Skôr by sa nevrtal do vecí ktorým nerozumie a nezosmiešňoval zariadenie, ktoré bolo práve na toto vyvinute
Zájdem do normálneho servisu
Servis bude dobrý len pokial vyhovie tebe inak budú všetci okolo tí zlí.
som dezolát a komu sa to nepáči nech ma bozá v riť
Samuel19
Príspevky: 41
Dátum registrácie: 22.12.2019 01:34
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Samuel19 »

Posledné vyjadrenie k tebe.Kde som čo zosmiešňoval?A to je všetko píš sú tu čo chceš pre mňa jak keby si tu nebol.Maj sa a veľa šťastia do života.
A k tomu tvojmu druhému výlevu : Presne tak.Ahoj
oco13
Príspevky: 17825
Dátum registrácie: 14.12.2008 12:08
Bydlisko: okr.nové zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa oco13 »

Samuel19 napísal: tak sa môžem s prepáčením vyj*bať na nejaký regloskop
Keď si už nepamätáš čo píšeš :4012:
som dezolát a komu sa to nepáči nech ma bozá v riť
Samuel19
Príspevky: 41
Dátum registrácie: 22.12.2019 01:34
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Samuel19 »

Musím odpísať lebo ty si mimoriadne v pi*i.Prečo to vyťahuješ z vety?? Daj sem celú vetu a význam je úplne iný.
oco13
Príspevky: 17825
Dátum registrácie: 14.12.2008 12:08
Bydlisko: okr.nové zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa oco13 »

Samuel19 napísal:Nechem nikoho osvetľovať ale keď ti aspoň 5 ľudí povie,že svietia nízko tak sa môžem s prepáčením vyj*bať na nejaký regloskop keď svetlá nesvietia ako majú...
Only for you darling :40bd: :40bd:
5 ludí je viac ako regloskop , 8 ludí je viac ako stkčka, 10 ludí je viac ako policajný radar ....... to je fakt paráda :40bd: :40bd: :40bd: :40bd:
som dezolát a komu sa to nepáči nech ma bozá v riť
xentry
Príspevky: 1958
Dátum registrácie: 29.06.2018 17:35
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa xentry »

Regloskopom mozu byt svetla nastavene spravne no druha vec je aj samotne svetlo po technickej stranke aby bolo schopne urobit svetlo na dialku nie len na regloskop. Ak ma svetlo problem po technickej stranke moze byt nastavene aj do neba a vela to nepomoze akurat zasvieti oproti do oci ale svetlo sa bude stracat do dialky. Nemam sice led ale regloskopom nastavene na jednotku ale skutocnost na ceste je slabota, svetlo ma vnutri technicky problem a jednoducho nesvieti aj ked pri pohlade oproti vyzera, ze silu ma ako nove.

Návrat na "Renault fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 6 neregistrovaných