Renault Laguna II - nefunguje startovanie

Diskusia ohľadne vozidiel značky Renault

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

palimi17
Príspevky: 1
Dátum registrácie: 15.07.2014 21:36
Zdieľať na Facebook

Renault Laguna II - nefunguje startovanie

Príspevok od používateľa palimi17 »

Vie mi niekto poradiť.
Laguna 2005_1,9 mi normálne večer fungovala, na ďalší deň rano som ju nemohol kartou otvoriť, tak som ju otvoril klucom.
Ked som strcil kartu do citacky tak mi napisalo "Carte non reconnue".
Odpojil som baterku, po pol hodine som ju napojil a naštartovalo mi 3x po sebe.
Po 2 hodinach sa to zase opakovalo nič nefungovalo. Zase som odpojil baterku na pol hodiny a nič, potom na hodinu a nič.
Neviem či to bude v citacke alebo v com.

Vie mi niekto poradit .

dik
VLADY
Príspevky: 5285
Dátum registrácie: 11.09.2007 20:00
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa VLADY »

Pár krát som už mal takú kartu v ruke nefunkčnú...sa divím čo niektorí jedinci dokážu porobiť...Kľudne môže byť zlá vnútri alebo aj problém v aute samotnom
benky71
Príspevky: 243
Dátum registrácie: 06.01.2008 08:54
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa benky71 »

ahoj.,tiež som mal s tým problém.Zohnal som druhú čítačku a vymenil.Ale:1.pozri sa sa či pri otvorení dverí svieti podsvietenie čítačky(ak áno chyba bude v karte).Ak ti nejde otvoriť kartou tak baterka v nej je k.o.,ale nemá to vplyv na štartovanie.Naštartovať musíš ak je ked kartou neodomkneš(ak je čítačka v poriadku).Ak máš ešte jednu kartu tak skús s nou.
Inak tú čitačku som zohnal za 60€.Ak sí blizko GA,TT nie je problém skúsiť prehodiť čítačku z mojho auta a vyskúšať.
jurigad
Príspevky: 667
Dátum registrácie: 15.03.2006 19:58
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa jurigad »

Zhruba takéto odpovede , ako dal Benky by tu mali byť , aby to forum malo úroveň.
Napísať odpoveď

Návrat na "Renault fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 3 neregistrovaní