Renault Laguna II - karta

Diskusia ohľadne vozidiel značky Renault

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

jesus-pd
Príspevky: 385
Dátum registrácie: 06.04.2013 11:49
Zdieľať na Facebook

Renault Laguna II - karta

Príspevok od používateľa jesus-pd »

zdravim, neviete mi niekto povedat ake baterky presne maju ist do tychto kariet? lebo mam len jednu, startovat ide ale dialkove odomykanie a zamykanie nejde, v tom lepsom pripade je to len baterkou, az by bola pokazena karta nepoznate niekoho sikovneho kto by to dokazal spravit? lebo v renault servise zrejme ponuknu len novu za takych 150e
ivko1
Príspevky: 14963
Dátum registrácie: 02.08.2006 15:31
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa ivko1 »

Povedz mi prečo si to auto nezapálil, toto je tvoja snád 10 téma a iné ako opravu niečoho neriešiš, ono bez tak mať iba jednu je dočasne riešenie.
Myslím že hned v prvej som ti napísal, predať tak ako je na ND a prerobiť kludne 1000€, pričom ty si do neho dal snad už tolko kolko ta stálo
VOJTO55
Príspevky: 1906
Dátum registrácie: 12.12.2009 20:01
Bydlisko: Revúca
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa VOJTO55 »

...Ja tam mám 3 voltovú DL 1620
...Keď výmena nepomôže,odpoj na chvíľu akumulátor,ak to nepomôže-diagnostika...
...ivko-kvôli takýmto závadám by som nepodpálil-ja som z Lagúnami NIKDY problém nemal... :28b7: :2f93: :-\ :3020:
ivko1
Príspevky: 14963
Dátum registrácie: 02.08.2006 15:31
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa ivko1 »

No prečítaj si príspevky od autora a určite zmeníš názor ohladne zapálenia jeho auta
Ja dobre viem prečo by som to ani nekúpil
VOJTO55
Príspevky: 1906
Dátum registrácie: 12.12.2009 20:01
Bydlisko: Revúca
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa VOJTO55 »

...No verím,že u každej značky sa nájdu nepodarky...čo už...
PROCHY603
Príspevky: 3785
Dátum registrácie: 11.02.2008 21:34
Bydlisko: BLAVA
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa PROCHY603 »

:28b7: :2f93:

Odisla ti karta bezna zavada na renaulte. :41c2:

odide startovanie alebo zamykanie.

A ohladne novej baterky do KARTY-D.O. preco sa nepozres aka baterka tam presne ide??? (2025)

Keby nebol INTERNET tak si jednoducho strateny!!

:41c2:
jesus-pd
Príspevky: 385
Dátum registrácie: 06.04.2013 11:49
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa jesus-pd »

a co mam riesit ked nie opravu? recept na marhulovy kolac? ked nevies poradit tak sa drz ústa a suchaj nohami, zapalovat si mozes svoje auto. Nechapem preco sa pod kazdym jednym prispevkom musi riesit to ze je to onicom auto, k comu to je dobre? ja chcem rady nie prehovaranie do duse, a vam dvom dalujem za rady, skusim a napisem ako to dopadlo
ivko1
Príspevky: 14963
Dátum registrácie: 02.08.2006 15:31
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa ivko1 »

Počúvaj ma ty hotentót, keby si nebol darebný čítať tak by si to auto nikdy nekupil - dobre stalo sa.
Ale tá tvoja darebnosť čítať Renaultácke forum na ktoré som ti poslal odkaz ešte 26 júl 2013 22:38 , nemá hraníc - čo je takmer dva mesiace dozadu

Obrázok

Rešiš to čo je inde 1000x vyriešené
Ale pre hotentóta znova http://forum.renaultclub.cz/viewforum.p ... f9f3ef7c35 máš tam 54 strán a 2657 tém ohladne riešenia problémov. Som si na 100% istý že karta pre Lagunu II sa tam riešila aspon v 50 temach, a ked chceš kludne hladaj aj pod Scénicom + Meganom, karty sú na jedno kopyto
Pre istotu ešte raz velkým Odkaz na Renault Forum a odkaz rovno na diskusiu ohladne karty Nefunkční karta (rozebrání a oprava + foto)

PS: byť moderátor tak máš okamžite BAN, lebo si jednoducho nevážiš rád iných alebo čítaš len to čo ti pasuje, len v tej téme ohladne zničeného motora som ti Renault forum nalinkoval 2X a ty nič...

Prvý príspevok som ti tam napísal 26 júl 2013 22:38, v ktorom link nebol, síce som ho tam pridal 22:41, len že medzitým si pridal príspevok 22:40 a pre istotu teda aby si ho náhodou neprehliadol som ten link zopakoval v dalšom príspevku 22:46, tvoj další príspevok bol 22:55 a 23:00

Ak máš problém so zrakom chod očnému, snád nie je moja chyba že nevidíš, a tiež si láskovo na mna neocapuj hubu, radu si dostal hned v mojom prvom príspevku, pre istotu odcitujem ak nie si schopný nájsť dôležité veci vo svojich vlastných témach
Nedal by som za to ani deravý groš...
Moja rada, pokúsiť sa dohodnúť s predávajúcim a ak to nepôjde tak to jednoducho zaviesť do šrotu a brať to ako ponaučenie do budúcna, že ked tu 10 ludí vraví že to je vrak a 2 že sú maximálne spokojný tak treba počúvať tú väčšinu

Lebo dávať to dokopy, znamená asi druhý motor, len že kde vziať taký čo na tom nebude podobne, na Renault fore by z toho človek napísal diplomovú prácu kolkým ludom ten motor vybuchol
Dobre ti radím , do toho auta ani cent ...
Mohol si to predať na diely a prerobil by si 1000€, ale komu niet rady tomu niet pomoci
jesus-pd
Príspevky: 385
Dátum registrácie: 06.04.2013 11:49
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa jesus-pd »

nehnevaj sa ale ty vies hovno o tom preco som to auto kupoval, nepotrebujem mudrlantov co ma budu odkazovat na golfy IV, renaultacke forum som cital a ak sa nemylim toto je tiez renaultacke forum je tak? kazdy den ma niekto nove rady a skusenosti, mozno jednoduchsie riesenia, tak preco citat 4r stary prispevok? ked sa ti tazi odpisat a aj to len o tom aka je laguna srot tak nepis, aj tak tym nikomu nepomozes. Pointa tvojho prispevku je akurat "nemal si si to kupit", rada nad zlato... Vobec ma nenapadlo ze sa to uz niekomu mohlo stat, myslel som si ze budem jediny pripad.
ivko1
Príspevky: 14963
Dátum registrácie: 02.08.2006 15:31
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa ivko1 »

Kto chce nájde kto nechce nepomôže mu nič, to mi tu akože chceš povedať že na CZ Renault fore sa prestalo diskutovať 4 roky dozadu že tam nemôžeš nájsť nič aktuálne či ako ? Máš starú Lagunu II ktorej karta sa tam riešila a je jedno či sa tá karta riešila v roku 2005 alebo v 2010 furt sa bavíme o tej istej karte.

Ano aj tu máš Renaultácke forum, len že je UNI kde sa rieši všetko ohladne všetkých modelov. Ja som ťa odkazoval na špecializované Renault forum, kde je sekcia čisto len pre Laguna II a tolko informácií čo máš tam nenájdeš na tomto webe ani náhodou

Ohladne karty tam máš 19 strán a 458 príspevkov , posledný je z 2.7.2013

A ked už by si aj niečomu nechápal, tak je tam 10x vyšší predpoklad že ti niekto poradí, nakolko sú tam čisto Renaulťáci

Ale ako vidím vyfasoval si za svoje činy žltú kartu a úplne oprávnene, ja by som ti dávno buchol STOP

Prečo si kupoval auto si napísal sám... Nízka cena a dokonca s vidinou kšeftu - minimálne pár mesiacov sa povoziť a predať bez straty
Naposledy upravil/-a ivko1 v 25.08.2013 11:25, upravené celkom 1 krát.
bajo777
Príspevky: 13554
Dátum registrácie: 03.08.2010 10:08
Bydlisko: BH - bratislavske humno
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa bajo777 »

k teme, ani autorovi radsej nic, skoda ze nejsu cervene palce

ivko1: ... o hrachu a stene ... o perlach a "osipanych" ... o "pohnojenom" plote ... na Slovensku mame krasne ludove mudrosti lol
FIAT Bravo 2010 / 1.4 90PS / LPG(BRC)

Obrázok
Obrázok
jesus-pd
Príspevky: 385
Dátum registrácie: 06.04.2013 11:49
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa jesus-pd »

ked nepises nic k teme tak naco vobec pises? pred tych co maju rovnaky problem: skusim zohnat novu baterku, ale ak to nepojde, rozhodol som sa to riesit externym ovladanim centralu na DO, vyjde to do 30e a jeden kluc na klucneke ma nezabije
jesus-pd
Príspevky: 385
Dátum registrácie: 06.04.2013 11:49
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa jesus-pd »

boze chlapi zaloze si stranku na FB "neznasame laguny" a nechodievajte na renault forum, to je napad ze? druha karta je taka ista az by ta to zaujimalo, ale ty si si prisiel asi len zabrdnut
Napísať odpoveď

Návrat na "Renault fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 10 neregistrovaných