Renault Laguna II - imobilizer

Diskusia ohľadne vozidiel značky Renault

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

zuzula89
Príspevky: 6
Dátum registrácie: 16.05.2011 19:16
Zdieľať na Facebook

Renault Laguna II - imobilizer

Príspevok od používateľa zuzula89 »

Ahoj
Viete mi pomoct s imobilizerom v renault laguneII,z nicoho nic skapal a uz nevieme nastartovat,dosli sme na to ze kontrolka imobilizeru vkuse svieti po odomknuti auta a kvoli tomu neda sa nastartovat.Kde moze byt problem?Pri oboch kartach robi,pritom cely den som cca.5x v pohode nastartovala.
Dakujem za odpovede a pomoc. :41c2:
skyline33
Príspevky: 110
Dátum registrácie: 17.10.2007 12:18
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa skyline33 »

ja som mal ten isty problem.ten moj bol v karte.je tam plosny spoj a je to velmi citlive na manipulaciu.poskodil sa jeden kontakt a karta bola nefuncna.oprava 30e-autokluce.sk
moze to ale byt aj vadnou citackou.
VOJTO55
Príspevky: 1906
Dátum registrácie: 12.12.2009 20:01
Bydlisko: Revúca
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa VOJTO55 »

...Mne sa to už tiež stalo-odpojil som na chvíľu akumulátor,zapojil a šlo to...
...Netvrdím že to bude ono-ale jeden nikdy nevie,vždy treba skúšať od toho najjednoduchšieho.Nepredpokladám,že to bude kartou-predsa neodídu odrazu obidve...
...Potom daj vedieť,čo to bolo-málokto keď odstráni nejaký problém to sem dá,aby pomohol aj ostatným...
zuzula89
Príspevky: 6
Dátum registrácie: 16.05.2011 19:16
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa zuzula89 »

dik chlapci zajtra skusim odpojit zapojit potom napisem ci pomohlo alebo inde je chyba. :2f93:
skyline33
Príspevky: 110
Dátum registrácie: 17.10.2007 12:18
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa skyline33 »

lakinooo napísal:V poslednej dobe veľa vecí opravujem odpojením a zapojením batérie.
nova doba :3035:
zuzula89
Príspevky: 6
Dátum registrácie: 16.05.2011 19:16
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa zuzula89 »

ahoj chyba sa nasla,poistka bola vyhodena,lenze na 1 su napojene abs,esp a imobilizer preto sme nevedeli najst poistku cisto na imobolizer.odpojili sme aj bateriu na chvilku,tak teraz fici ako ma.majte sa dufam aj som pomohla s tou poistkou. ;-) :cau:
martin.bolek
Príspevky: 159
Dátum registrácie: 02.02.2005 00:59
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa martin.bolek »

Laguna II nikdy nezhasne kvoli imu. Ak je raz povoleny start, tak uz kontrola imo prebieha az pri nasledujucom starte. Nie som si isty, ale kontorolka IMO ked sa imo spravne prihlasi tak svieti a po starte motora zhasne. URCITE pri nespravnom ime rychlo blika. Takze tvoj problem imo asi nie je :)
zuzula89
Príspevky: 6
Dátum registrácie: 16.05.2011 19:16
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa zuzula89 »

ahoj martin
no ale to bude imo,lebo dnes za jazdy sa rozsvietila zhaslo vsetko a poistka zas vyhodena.a to vsetko na dilanici BA-SC v najvacsej premavke.vymenili sme a isli sme dalej.samozrejme vieme kde je chyba musime dat vymnenit nejake kabliky,lebo tam stiekol olej a preto dostava skrat,a potom vyhodi poistku.tak teda uz som na dobrej ceste v opravnom procese. :2f93:
Napísať odpoveď

Návrat na "Renault fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 13 neregistrovaných