Renault Laguna Grandtour - check ESP

Diskusia ohľadne vozidiel značky Renault

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

dynamic
Príspevky: 69
Dátum registrácie: 24.04.2007 18:46
Zdieľať na Facebook

Renault Laguna Grandtour - check ESP

Príspevok od používateľa dynamic »

Na renault laguna grandtour 1.9dci r.v. 2006 mi svieti Check ESP. abs funguje ale esp nejde. v renualte mi povedali ze treba vymenit cely modul abs. stoji to okolo 1500 eur. Udajne sa neda pouzit z ineho auta. Je niekto co to vie opravit?Dakujem za rady.
patko1
Príspevky: 5737
Dátum registrácie: 03.12.2007 11:01
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa patko1 »

podla mna sa to urcite da. Napriklad poliaci dokazu zazraky s takymito vecami. A uz keby aj nie tak za tych 1500e kupis radsej celu mierne buranu druhu lagunu a poprekladas co treba a ostane ti cele auto na diely lebo pri lagune clovek nikdy nevie co ho caka. Ja by som bez toho ESP kludne prezil
VOJTO55
Príspevky: 1906
Dátum registrácie: 12.12.2009 20:01
Bydlisko: Revúca
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa VOJTO55 »

...Neviem odkiaľ si,ale keď to ESP musíš mať tak v Rožňave a okolí máš Lagún na súčiastky plno,alebo si nájdi tu na aut.eu je plno firiem,ktoré majú takéto autá už rozobrané...napr:Žilina,Dolný Kubín-aj nové za super ceny...
dynamic
Príspevky: 69
Dátum registrácie: 24.04.2007 18:46
Zdieľať na Facebook

pasuje?

Príspevok od používateľa dynamic »

otazka znie aj ci ten pouzity abs modul bude pasovat. ci to netreba sparovat s riadiacou jednotkou. Nieco take mi hovorili v renaulte ale neviem ci nezavadzali
VOJTO55
Príspevky: 1906
Dátum registrácie: 12.12.2009 20:01
Bydlisko: Revúca
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa VOJTO55 »

...Aj keď to dáš spárovať tak ťa to vyjde aj s kúpou 10x menej ako u nich-oni v tých značkových servisoch sa tvária ako bohovia...
peto166
Príspevky: 972
Dátum registrácie: 14.06.2009 14:05
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa peto166 »

ja mam v peecku ten snimac natocenia volantu sa tomu tusim nadava a preto mi ESP nefunguje... jazdim bez neho.. okrem toho ze mi to vypisuje hlasku mi to nijak nevadi.. lol

ps.: zozen z vrakaca cely modul a daj to spravit do normalneho servisu na renault sa vykasli!!! ..leda zeby to fakt trebalo spraovat, ocom osobne pochybujem..
mhnat
Príspevky: 537
Dátum registrácie: 12.04.2009 13:50
Bydlisko: ZA
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mhnat »

Skús pohľadať v tvojom okolí dobrého elektromechanika.

Na manželkinom moduse prdla jedna z riadiacích jednotiek,ovládala smerovky,stierače. Nová stojí 330 E aj s robotou,stará z vrakáča 70 + robota 30, chalanisko mi starú opravil za 70 E aj s robotou.
MERCEDES C 180 kompressor 2006/ b
TOYOTA VERSO 2015/1,8 b
IVECO DAILY 1997/ d
http://dobreterasy.sk
Napísať odpoveď

Návrat na "Renault fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 14 neregistrovaných