Renault Laguna combi 2.0 benzin, automat - trasie cele auto

Diskusia ohľadne vozidiel značky Renault

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

janko60
Príspevky: 5
Dátum registrácie: 19.03.2011 08:15
Zdieľať na Facebook

Renault Laguna combi 2.0 benzin, automat - trasie cele auto

Príspevok od používateľa janko60 »

počas jazdy sa mi zvyšila spotreba a celé auto sa začalo triasť, pneumatiky sú nové, kolesá vyvážené. je to z motora, ako keby jeden valec neišel. ročník 1997 a doteraz to išlo bez problémov. ak vie niekto, čo to môže spôsobiť, rád by som privítal príspevky.
mhlavaty
opravy & diag
Príspevky: 24918
Dátum registrácie: 22.04.2005 10:12
Bydlisko: Nové Zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mhlavaty »

No je pokojne možné že ten jeden valec nejde.Ale z toho čo si dal informácie ti nedá radu ani tucet jasnovidcou plus Nostradamus a cigaňa z Paneláku.Radšej to rozpíš,čo je jasné,čo bolo a nebolo robené,ako a kedy a pri akej teplote a rýchlosti sa prejavuje,či sa v histórii niečo konalo z autom,opravy,výmeny,história poruchy samotnej a atd atd.A od veci nebude dať typ motora inak sa ani do dát nemá zmysel pozerať.Čo si vieš sám urobiť ? odmerať ?
A ty napíšeš jednu vetu.
janko60
Príspevky: 5
Dátum registrácie: 19.03.2011 08:15
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa janko60 »

po naštartovaní ihneď mi to robí, nič s tým autom nebolo robené, inak auto jazdí, len tá rezonancia a tá zvýšená spotreba mi vadí..spotreba podľa pal.poč. sa zvýšila na dvojnásobok, veľmi pekne ďakujem, že ste sa k môjmu problému vyjadrili....ja tomu moc nerozumiem, a nechcem to zobrať k opravárovi pokiaľ to nevydiskutujem....pal.poč. hovorí ku mne ak je nejaká chyba, ale teraz mlčí a nehovorí, že by tam bolo niečo s motorom...
mhlavaty
opravy & diag
Príspevky: 24918
Dátum registrácie: 22.04.2005 10:12
Bydlisko: Nové Zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mhlavaty »

Aj rezonanciu aj trasenie aj spotrebu naraz vie urobiť vynechanie zápalu v jednom valci,alebo čokolvek čo spôsobuje vynechanie práce niektorého z valcov.Takéto poruchy že včera dobre a dnes nie väčšinou spadajú do tejto kategórie.Nakoniec to stejne skončí podla všetkého v rukách mechanika a všetko čo si tu napíšeme príde navnivoč.Teoreticky to môže byť banálna vec tak isto ako niečo vážnejšie,čo ozaj potiahne peňaženku celej rodine
Napísať odpoveď

Návrat na "Renault fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 6 neregistrovaných