Renault Fluence

Diskusia ohľadne vozidiel značky Renault

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

djdg
Príspevky: 118
Dátum registrácie: 28.12.2012 17:18
Zdieľať na Facebook

Renault Fluence

Príspevok od používateľa djdg »

Ahojte,
idem až zajtra na diagnostiku ale chcem sa pripraviť na všetky eventuality. Keďže mám svoje auto v servise vybral som otcov statický objekt sa prevetrať (Renault Fluence 2016, 1.6 16v 81kw nájazd 36 tisíc). Auto išlo bez problémov, nastál čas aby som natankoval a po zaplatení som naštartoval a zaskočila ma vyššie spomenutá hláška. (tankovalo sa na ,,značkovej,, benzíne kde je dostatočná fluktuácia áut. Auto ide bez problémov, dneska absolvovalo aj 100km po diaľnici v rýchlejšom tempe a bez problémov.
Iba sa chcem informovať či niekto nemal podobný problém? Keď som listoval fóra tak bola tam možnosť katalyzátora, prípadne lamba sonda ale nezdá sa mi to pri takom nízkom nájazde KM. Vopred ďakujem za informácie.
martincichy
Príspevky: 5443
Dátum registrácie: 18.09.2016 10:44
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa martincichy »

Aká hláška? Nejako som ju asi v texte asi prehliadol.

Menil som lambdu na cliu, ktoré malo 50 tis km. Sonda bola mŕtva.
laco1871
Príspevky: 4554
Dátum registrácie: 22.03.2012 19:01
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa laco1871 »

Elektrika na tych novšich autach je nejak divne poprepájana,a stava sa že občasný prúdový náraz na palivovom čerpadle vyvolá hlášku chyby na lambde sonda č.2.
Vymazať chybu,alebo počkať pokým ju RJ vymaže sama,netreba sa tým nejak znepokojovať
hipisko
Príspevky: 1454
Dátum registrácie: 17.05.2009 23:09
Bydlisko: Alzbetin Dvor
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa hipisko »

ak ti to vyhodilo hned po starte tak skor startovaci check, to beniznom nie je, kym sa novy beznin dostane do trubiek tak totrosku potrva, ked som natankoval benzin do naftaku tak osm presiel asi 5 km kym mi zacal vynechavat motor 1vy krat.

mozno 1razova chyba, mozno blbost typu senzor. nenapisal si chybu hlavne.
Napísať odpoveď

Návrat na "Renault fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 1 neregistrovaný