Renault Espace rv 2003

Diskusia ohľadne vozidiel značky Renault

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

michalhorvatovic
Príspevky: 6
Dátum registrácie: 17.02.2014 08:06
Zdieľať na Facebook

Renault Espace rv 2003

Príspevok od používateľa michalhorvatovic »

Caute chcem sa opytat potrebujem surne kupit nejaky 7 miestny van, s tym ze mam moznost na Renault Espace rv 2003, za nizku cenu, problem je v tom ze na displeji svieti tento oznam: ESP,AIRBAG,ANTI POLLUTION MONITOR FAULTY, je to nejaka vazna zavada alebo s tym mozem najazdit cca 2000km kym to dam do servisu?? potrebujem to vediet nakolko to auto chcem kupit na to aby sme si mohli prestahovat veci zo zahranicia na Slovensko, chcem sa este opytat ci ked svieti ta kontrola tak ci sa moze stat ze auto prestane uplne ist a ostaneme niekde stat alebo co si o tom myslite..dakujem za rady
ivko1
Príspevky: 14965
Dátum registrácie: 02.08.2006 15:31
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa ivko1 »

Od toho auta ruky preč, je to diesel podla toho "ANTI POLLUTION MONITOR FAULTY", pravdepdobne 2.2Dci
Taký Espace jedine benzín
michalhorvatovic
Príspevky: 6
Dátum registrácie: 17.02.2014 08:06
Zdieľať na Facebook

espace

Príspevok od používateľa michalhorvatovic »

to je benzin 2.0T
impax
Príspevky: 570
Dátum registrácie: 28.07.2011 07:35
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa impax »

espace jedine benzín - poruchy sa dajú odstrániť, otázka skôr znie, či oprava porúch nebude drachšia ako kúpa auta, niektoré série espace boli vydarené niektoré nie, treba to zobrať pred kúpou do renaultu čo na to povedia a potom následne hľadať kvalitného mechanika čo to spraví za polovicu
anti98
Príspevky: 78
Dátum registrácie: 23.11.2008 18:11
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa anti98 »

mal som espace 2006 par rokov dozadu a nic mi nesvietilo a aj tak ma nechal s prerazenou ojnicou v bloku motora, potom odisla prevodovka repas a abs senzory su standard + ziarovky donekonecna , na opravach to auto preplatis min 2x a nezbavis sa ho.
pocitovo to bolo najpohodlnejsie auto, ale tie nervy kedy sa nieco pokazi...
oco13
Príspevky: 17840
Dátum registrácie: 14.12.2008 12:08
Bydlisko: okr.nové zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa oco13 »

Anti98 : kmotor má Espasa prvú generáciu neviem ktorý ročník , ale rovné hrany vyzerá ako kredenc. To auto má cca 800tisíc km a nikdy žiaden problém.
Kam všetky tie autá smerujú??? :3020: :3020: :3020:
Ps: zistil som , je to r.v1990.- velmi dobré a pohodlné autíčko.
som dezolát a komu sa to nepáči nech ma bozá v riť
minner
Príspevky: 8
Dátum registrácie: 12.05.2010 20:36
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa minner »

mam uz skoro rok Espace 2T 2003, je v nom namontovany aj plyn a nemozem sa stazovat .... chodim s nim do origo servisu u nas v Prievidzi a nemozem povedat, ze by ma navsteva v servise zrujnovala ...
zena bola najskor proti jeho kupe, ale teraz si ho nemoze vynachvalit ... absolutna spokojnost ....
ale ako sa pisalo hore, zalezi asi aj na vyrobnej serii ...
Napísať odpoveď

Návrat na "Renault fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 11 neregistrovaných