Renault ESPACE 2.2DCI (150PS)

Diskusia ohľadne vozidiel značky Renault

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

ccccars
Príspevky: 100
Dátum registrácie: 06.10.2006 15:43
Kontakt:
Zdieľať na Facebook

Renault ESPACE 2.2DCI (150PS)

Príspevok od používateľa ccccars »

ZDravim
potreboval by som radu ohladom Renault Espace r.v. 2005 2.2DCI. Ake su to motory ci sa to oplati kupovat.Lebo stretol som sa s nazorom ze motory 2.2DCI boli v Lagunach nie velmi chvalitebne preto ich nie je ani nejak vela. Ale v Espaceoch som ich videl dost.Tak neviem ci je lepsi 1.9DCI alebo 2.2DCI.Potreboval by som radu ci je na nich nieco co casto odchadza kazi sa atd. Dakujem pekne za odpovede
ondre
Príspevky: 178
Dátum registrácie: 26.07.2008 19:40
Zdieľať na Facebook

vraj nie

Príspevok od používateľa ondre »

Ahoj mam lagunu 2,2 dci automat 2006 mam ju rok 20 000 km a som velmi spokojny ale nikdy nevies mal som 1,9dci 2001 a mal som s nou problem stale skus banzinove verzie 2,0T je vraj velmi dobry 3,0 uz dost papa inac som s tou 2,2 velmi spokojny ma to tah jak raketa dobra spotreba tak tazko radiot cital som veôla recenziji a vela zlych prispevkov
anglictina
Príspevky: 533
Dátum registrácie: 30.03.2008 12:29
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa anglictina »

Ach jaj, kolko som sa ja na tomto fore popisal o Espace 2,2 Dci...hladaj a najdes dostatok info
ccccars
Príspevky: 100
Dátum registrácie: 06.10.2006 15:43
Kontakt:
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa ccccars »

Neviem chcel som radu...naozaj nemam cas hladat a listovat hodiny po fore a hladat nieco.Ak niekto vie nech poradi.Neviem kupuju vobec ludia tieto auta s tymi motrmy?LEbo viem ze po Espaceoch je dost velky dopyt ale neviem ci aj po 2,2DCI
anglictina
Príspevky: 533
Dátum registrácie: 30.03.2008 12:29
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa anglictina »

Tak sa nehnevaj, ale ked sa Ti nechce, lebo "nemas cas to hladat", tak dufam, ze Ti neporadi nikto.
Zbytocne tu zasieras forum duplicitnymi temami, pritom aj ziak osobitnej skoly si to najde raz-dva!
ondre
Príspevky: 178
Dátum registrácie: 26.07.2008 19:40
Zdieľať na Facebook

espas

Príspevok od používateľa ondre »

anglictina ma pravdu nezaberie to ani minutu ak si to vyhladas ked ty nemas cas preco by si mal niekto najst cas na teba a je tam velmi dobry prispevok od anglictiny,ktory mu zabral dost casu aby to tu rozpisoval znovu :38eb:
anglictina
Príspevky: 533
Dátum registrácie: 30.03.2008 12:29
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa anglictina »

Dik Ondre:-)
ccccars
Príspevky: 100
Dátum registrácie: 06.10.2006 15:43
Kontakt:
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa ccccars »

Doslho som nikoho neziadal o pomoc na tomto fore ale vidim ze sa to tu nezmenilo...stale neochotny ludia ktory sa snazia len urazat cloveka nadavta atd.Dakujem pekne za ochotu a sorry ak som ta obral o tojich 5min
ondre
Príspevky: 178
Dátum registrácie: 26.07.2008 19:40
Zdieľať na Facebook

ale

Príspevok od používateľa ondre »

myslim ze sa trosku mylis je tu dost ochotnych ludi ktory vedia pomoct,ale je to aj o tvojom pristupe nikto ti tu nenadaval najdi si ten prispevok a neolutujes renault je znacka ktora ti prirastie k srdcu a trpis jej maniere,alebo ju odvrhnes vela stastia
italcars
Príspevky: 2242
Dátum registrácie: 02.12.2008 13:29
Bydlisko: PP-okolie
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa italcars »

:203: renault radšej nemaju vychytane problemy s elektrikou
ivko1
Príspevky: 14965
Dátum registrácie: 02.08.2006 15:31
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa ivko1 »

stevo123 a teraz úprimne odpovedz... Teba by bavilo odpovedať na rovnakú otázku 5-6 krát ??? Viem o jednom človekovi čo sa zaoberá vyslovene týmito Espacesami, a celkom sa mu darí... Nie je problém nájsť zúfalca ktorý už nevie ako dalej a predá auto hlboko pod cenu, on si na to čosi málo hodí a ponúka ho za cenu ktorá je podpriemerná voči ostatným ponukám, a vždy sa niekto nájde kto to kúpi, často ho predá ešte v zahraničí, ušetrí peniaze za cestu na SK + opletačky s prihlásením... Auto je to inak výborné až na tie muchy, ktoré spôsobujú nemalé vrasky na čelách majitelov
ccccars
Príspevky: 100
Dátum registrácie: 06.10.2006 15:43
Kontakt:
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa ccccars »

Aby sme sa pochopili vsetci.Ja som nehovoril ze mna niekto urazil a dufam ze ani ja som nikoho neurazil.Lenze ako kazdy dobre vie na fore je toho kopec.Velmi vela odpovedi prisapevkov a kadejakych somarin.Verim ze sa mu nechce pisat stale to iste dookola.Ale naozaj uýz som skusal prejst a nikde som nenasiel ten prispevok mozno som ho jednoducho prehliadol aj to sa stava kedze je tu toho kopec. A podla mna je mu lahsie nemusi to pisat odznova len skopirovat nechat mi priamo link alebo hociako inak.Ale nevadi.Dufam ze sa z toho nejako vysomarim.Skusim vecer este raz prest to forum.Lenze o Espaceoch je to popisane toho vela.Je tazko urcite ktory to je ten konkretny.Ale aj tak dakujem za odpovede
toyot
Príspevky: 270
Dátum registrácie: 14.03.2009 17:52
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa toyot »

môj známy z roboty ho nedávno kúpil presne s týmto motorom (zelená metalíza)
zpočiatku si ho nevedel vynachválit, no pravda je že motor ide ako raketa ale dokedy
teras má problém s dobíjaním ,po návrate z dovolenky z CHorv. mu začalo mu aj dymit na čierno po odstavení a rozjazde.
Tiež som zozačiatku neveril čo sa vravelo o tých motoroch a elektrike,vravel som mu
aby si radšej kúpil Toyotu Picnic 2,2 TD ale on nie. Vlastná skúsenost.

Hold staré diesle.
autickar21
Príspevky: 1596
Dátum registrácie: 12.05.2008 18:38
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa autickar21 »

To auto ked tak jedine 3,0 V6 benzin a k tomu dorob plyn
mjz
Príspevky: 2178
Dátum registrácie: 06.09.2007 07:56
Zdieľať na Facebook

Re: Renault ESPACE 2.2DCI (150PS)

Príspevok od používateľa mjz »

stevo123 napísal:ZDravim
potreboval by som radu ohladom Renault Espace r.v. 2005 2.2DCI. Ake su to motory ci sa to oplati kupovat.Lebo stretol som sa s nazorom ze motory 2.2DCI boli v Lagunach nie velmi chvalitebne preto ich nie je ani nejak vela. Ale v Espaceoch som ich videl dost.Tak neviem ci je lepsi 1.9DCI alebo 2.2DCI.Potreboval by som radu ci je na nich nieco co casto odchadza kazi sa atd. Dakujem pekne za odpovede
ja sa renaultom venujem, kupujem aj vlastnim,,,,ked prehltnem, ze chces renault naftu,,,tak u mna len 1.9 dci, a tie reci o renaulte necitaj,,,,,,,,,,,,,,,,,ale ja osobne, ziadnu naftu,,

Návrat na "Renault fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 7 neregistrovaných