Renault 19 pomoooc

Diskusia ohľadne vozidiel značky Renault

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

Iwannkko
Príspevky: 8
Dátum registrácie: 11.04.2009 10:15
Zdieľať na Facebook

Renault 19 pomoooc

Príspevok od používateľa Iwannkko »

Zdravim vas, jedna sa o 1,4 benzin 43kw, auto na volnobehu skapina. Palivovy filter je vymeneny, sviecky su nove. Poradte pls.
kapado
Príspevky: 682
Dátum registrácie: 12.03.2009 10:32
Zdieľať na Facebook

t

Príspevok od používateľa kapado »

skus skrtiacu klabku
Iwannkko
Príspevky: 8
Dátum registrácie: 11.04.2009 10:15
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Iwannkko »

striekacka
jozopn
Príspevky: 10
Dátum registrácie: 11.05.2008 23:32
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa jozopn »

Nazdar,presne toto iste dnes opravoval moj tatko..mal predratu nejaku hadicku na podtlak...bola umiestnena na ciernej krabicke hned pod celnym sklom,sorry ale neviem ako sa ta krabicka vola:)
Iwannkko
Príspevky: 8
Dátum registrácie: 11.04.2009 10:15
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Iwannkko »

Chlapi vdaka za rady, budem skusat.
ivko1
Príspevky: 14966
Dátum registrácie: 02.08.2006 15:31
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa ivko1 »

Ak to šklbanie/dusenie robí iba za studena, hlavne ráno, tak to môže byť vadné teplotné čidlo, otor nemá informáciu že je statočná zima, alebo aj lambda sonda
redfavo
Príspevky: 273
Dátum registrácie: 16.08.2008 16:46
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa redfavo »

fotrik ma megane ale s tým istým motorom...a tiež mal tento problem...pustila čierna krabička na pravej strane tesne pri nádržke posilovača brzd alebo riadenia....skus ju pozrieť...je tam membrána a ta sa rada praská...stoji na vrakači okolo 10EUR...

tu je aj foto:
http://img408.imageshack.us/img408/9804/14503835.jpg
mhlavaty
opravy & diag
Príspevky: 24982
Dátum registrácie: 22.04.2005 10:12
Bydlisko: Nové Zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mhlavaty »

Iwannkko napísal:striekacka
Máš jednobodový vstrek,čiže Monotronik. K tomu Ti viem dať všetky parametre čo ako má byť ale až večer,je to obsiažnejšie a mňa čaká teraz robota.
kapado
Príspevky: 682
Dátum registrácie: 12.03.2009 10:32
Zdieľať na Facebook

e

Príspevok od používateľa kapado »

mhlavaty napísal:
Iwannkko napísal:striekacka
Máš jednobodový vstrek,čiže Monotronik. K tomu Ti viem dať všetky parametre čo ako má byť ale až večer,je to obsiažnejšie a mňa čaká teraz robota.
striekacka je striekacka jednobod je jednobod striekacka je priamy vstrek jednobodovy vstrek je nieco ine a starsie to su dve veci sefe d
didi19
Príspevky: 4
Dátum registrácie: 02.07.2010 18:26
Zdieľať na Facebook

Krokový motorček

Príspevok od používateľa didi19 »

Drahý páni poradte mi.Kúpila som Renult 19 1,7i 96rv.Bol za bagatel a potrebujem to auto kým si kúpim niečo lepšie,kúpila som ho už s pokazením krokovým motorčekom,ale jazdit sa dalo,šlo perfektne len na volnobehu skapínal motor,kúpila som cez net druhý,namontovali sme ho a nejako dusí motor,do kopca nevládze......... tam kde som išiel 5 ide teraz v 3.šteluje sa to nejako?treba s ním niečo ešte robyť,alebo ho stačí odpojiť a namontovať druhý-odvzuší sa sám?Prosím radte,vyskúšam čo sa bude dať.Keby niekto chcel zavolať a tak sa niečo opýtať- poradiť tu je telefon:0903 768 988.Všetkým dakujem za rady a pomoc.
didi19
Príspevky: 4
Dátum registrácie: 02.07.2010 18:26
Zdieľať na Facebook

Krokový motorček

Príspevok od používateľa didi19 »

Drahý páni poradte mi.Kúpila som Renult 19 1,7i 96rv.Bol za bagatel a potrebujem to auto kým si kúpim niečo lepšie,kúpila som ho už s pokazením krokovým motorčekom,ale jazdit sa dalo,šlo perfektne len na volnobehu skapínal motor,kúpila som cez net druhý,namontovali sme ho a nejako dusí motor,do kopca nevládze......... tam kde išiel 5 ide teraz v 3. šteluje sa nejako?treba s ním niečo ešte robyť,alebo ho stačí odpojiť a namontovať druhý-odvzuší sa sám?Alebo je to niečo úplne iné????Prosím radte,vyskúšam čo sa bude dať.Keby niekto chcel zavolať a tak sa niečo opýtať- poradiť tu je telefon:0903 768 988.Všetkým dakujem za rady a pomoc. :3c90:
Napísať odpoveď

Návrat na "Renault fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 49 neregistrovaných