Reklamacia opravy po DN

Diskusia ohľadne vozidiel značky Citroen

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

scorpi4
Príspevky: 6093
Dátum registrácie: 18.07.2008 17:35
Bydlisko: TT, PN, TN
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa scorpi4 »

:28b7:

viva la authorized service...

nuz, ale to si len Ty asi zle natrafil..:D...ostatni su spokojni aj s autorizovanymi servismi.... :d :D
cubicomp
Príspevky: 4526
Dátum registrácie: 24.02.2007 22:10
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa cubicomp »

no na autorizak ma vela ludi spravny nazor a vidim, ze si sa po zlej skusenosti medzi nich zaradil aj ty.
Akurat podla tych foto sa podla mna vela tych veci dalo zistit aj hned po oprave, takze si ich nemal prebrat a reklamvat priamo vtedy... teraz uz je neskoro :41c2:
cubicomp
Príspevky: 4526
Dátum registrácie: 24.02.2007 22:10
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa cubicomp »

je mi jasne lakii, ze to spravili kaminky. Ale zas mi nehovor, ze to bolo nastriekane tip top cele bez chybicky. Ked tie diely davali nove, mali to cele von a striekane v boxe tak to musi vyzerat skoro ako z fabriky. A toto sa mi vobec take nezda, ked si aj odmyslim kamienky..ci?
thomi
Príspevky: 169
Dátum registrácie: 21.05.2008 09:30
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa thomi »

tak tak, to len v autorizaku su fuseri. To neautorizovany servis je zaruka kvality a nizkej ceny. :d :D
Auto ti neopravoval clovek ale cely servis. Ja by som na tvojom mieste uz ani nove auto nekupoval v showroome. Co ked bude ten pripravar aj predavt auta?

Ja som bol minule na pohotovsti a lekarka mi zle urcila diagnozu a nasadila zle lieky. Az odber krvi to ukazal spravne. Uz nikdy nepojdem k lekarom, su to fuseri :2f93: Vsetci do jedneho, uz verim len ludovym liecitelom.
Roman3333
Príspevky: 54
Dátum registrácie: 04.01.2010 13:10
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Roman3333 »

lakino prosím ťa prečítaš si SS,ďakujem za odpoveď.
cubicomp
Príspevky: 4526
Dátum registrácie: 24.02.2007 22:10
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa cubicomp »

lakinooo napísal:Chlape auto som videl s novymy dielmi, ked tmelili spary, potom ho nastriekali. Vyzeralo ako nove. Dokonca ho cele prelestili. Az na spastacene tmelenie v okoli dveri vyzaralo naozaj super. Ani zrnko prachu v laku....
tak potom sa hlboko ospravedlnujem a beriem spet co som napisal hore o tej reklamacii :300f:
martincichy
Príspevky: 5454
Dátum registrácie: 18.09.2016 10:44
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa martincichy »

priznám sa, ja mám občas dilemu, či striekať na krásu, alebo na funkčnosť.
drautostar
Príspevky: 1164
Dátum registrácie: 16.10.2008 14:21
Kontakt:
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa drautostar »

Ty kokso, to je hnus. [img]http://www.celysvet.cz/skin/smile/s9395.gif[/img]
By som sa hanbil po takej robote chodiť po ulici. Ani sa na to nedá reagovať, nuž alibizmus autorizákov nepozná hraníc. Preto odtiaľ dotiahnu na lane ku mne, a to nie som ani autoservis.
Prajem ti aby si uspel pri reklamácii, raz tá fušerina skončiť musí......
Obrázok
Dr. Autostar v.r.
Autá na diely
siracisko
Príspevky: 517
Dátum registrácie: 08.12.2005 10:52
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa siracisko »

Nech žijú autorizáky a ich nekonečná kvalita.,hlavne ked si vyučtujú servisnú prehliadku so všetkými výmenami náplní,len akosi pozabudnú vymeniť oil i filtre
ppavlas
Príspevky: 71
Dátum registrácie: 11.08.2009 19:11
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa ppavlas »

Chlapi, a vy si myslíte, že každý autorizák má svoju pec a lakírnika? Houbeles, dávajú to robiť mimo. A nedávajú to robiť kvalitnému človeku, ktorý má neustále plnú dieľňu aj bez ich zákaziek ale dajú to takému, ktorý je na nich odkázaný, ktorý je ochotný čakať na ich zdĺhavé preplácanie faktúr a ktorý je ochotný akceptovať ich ceny. Osobne som poznal takého a vyslovene mi povedal, ako sa stavia k týmto zákazkam.
Takže hor sa do autorizáku :d :D
ppavlas
Príspevky: 71
Dátum registrácie: 11.08.2009 19:11
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa ppavlas »

A keď už sme pri téme, držal som v ruke faktúru za servisnú prehliadku na Fabiu 1.4 v sociálnej výbave, kde si s kľudom naúčtovali čistenie klimatizácie a pritom tam neboli ani elektrické okná. Ide o to, že tie hovädá klamú automaticky zo zvyku a ani sa netrápia s kamuflovaním!
martincichy
Príspevky: 5454
Dátum registrácie: 18.09.2016 10:44
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa martincichy »

hezkýýýý :)
drautostar
Príspevky: 1164
Dátum registrácie: 16.10.2008 14:21
Kontakt:
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa drautostar »

No to blahoželám, ibaže sa im to nemalo stať vôbec :3020:
Obrázok
Dr. Autostar v.r.
Autá na diely
siracisko
Príspevky: 517
Dátum registrácie: 08.12.2005 10:52
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa siracisko »

Klobúk dolu pred prístupom ,že si uznali chybu.Gratulujem.
Ešteže kamienky :d :D :d :D
Abraxas
Príspevky: 63
Dátum registrácie: 20.11.2009 18:51
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Abraxas »

Od roku 1998,kdy jsem byl se svým prvým autem v perfektním dvorovém autoservisu a při práci jim něco spadlo na světlo a ulomili všechny držáky a nikdo nepokládal za nutné mi to oznámit ,né to ještě opravit do podobného zařízení nevlezu.Je to klasika - jednu věc opraví a tři zk.A ztěžovat si každý múže akorát kamarádúm v hospodě.Neříkám,že autorizované jsou perfektní,ale mám na práci záruku a když něco zk,tak se hodně snaží ,aby ztížnost nešla na vyšší místa na kterých i jim záleží.Já si raděj připlatím a nemusím se dohadovat ,co už bylo atd.A v autorizovaném si dohodnu den,čas,náhradní auto a celou dobu múžu být u opravy nebo servisní prohlídky.A všude dělají jen lidi,jak říká múj švagr "lempli jako seš ty nebo já".Nesmíme brát ty auta tak vážně.
Napísať odpoveď

Návrat na "Citroen fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 28 neregistrovaných