Reflexná magnetka „Baby on Board”

Diskutujte o všetkom čo vás zaujíma alebo trápi !

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

Zamknuté
nesztor
Príspevky: 293
Dátum registrácie: 03.08.2005 08:59
Zdieľať na Facebook

Reflexná magnetka „Baby on Board”

Príspevok od používateľa nesztor »

Zdravím!
Nie je to reklama na obchod,len je to asi jediný obchod,ktorý ponúka reflex.magnetky na auto.
Mal som,ale po 3 r.sa mi zničila a nevedel som zohnať. Všade majú len nálepky.
Viem,že skoro nikto to neakceptuje,ale aj tak...
Tak keby niekto hľadal,tak mu uľahčím robotu.


http://www.abenys.sk/nalepky-na-auto/reflexne-nalepky/
PatoGTD
Príspevky: 224
Dátum registrácie: 02.02.2011 18:46
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa PatoGTD »

A potom, ak bude druhe dieta, treba dat dalsiu "nalepku". Samozrejme, to ci bude druhe dieta zalezi od toho, kolko bude mat to prve dieta LAJKOV na fejsbuku.
nesztor
Príspevky: 293
Dátum registrácie: 03.08.2005 08:59
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa nesztor »

-kašli na to,neber to,je to svinstvo.
:40bd:
hjundai
Príspevky: 2711
Dátum registrácie: 21.03.2010 07:39
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa hjundai »

a môžeš mi vysvetliť načo je tá nálepka vlastne dobrá? Vozím dieťa v aute, nechápem načo by som si mal niečo také lepiť, čo ako majú iní rešpektovať?
Že si nejaká postaršia pani v Yarise po skončení autoškoly nalepí Z to by som pochopil, ale decko na palube?
meakysvk
Príspevky: 71
Dátum registrácie: 07.11.2015 11:52
Bydlisko: SNV
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa meakysvk »

Tiež nerozumiem tej nálepke - "Z"-etko chápem ale Baby on board? Akože dávaj pozor mám tu decko...ale keď tú nálepku nemám tak to znamená že to do mňa môžeš spokojne napáliť?! A čo tak nálepka Adult on board? Nikto to ešte nevyrobil?
nesztor
Príspevky: 293
Dátum registrácie: 03.08.2005 08:59
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa nesztor »

Nikto tú nálepku nikomu nenúti,ale vysvetlite mi rozdiel. Keď je dieťa v aute,tak kašlem na to,ale ak má auto idúce predo mnou Z ako začiatočník,tak už dodržím odstup? Resp.dávam väčší pozor na toho vodiča,lebo neviem čo sraví?

Okrem iného: ak je na aute nálepka Dieťa v aute,tak je to aj info pre záchranné zložky v prípade nehody. Z podob.dôvodov,prečo musí mať auto na plyn označ.LPG

Magnetka je pre zrelých,zodpovedných rodičov. Vysvetlenie je na dlho. Ak má niekto autosedačku z Tesca a aj v nej nechá dieťa bez pripútania,tak takému sa ťažko vysvetľuje BABY ON BOARD
nesztor
Príspevky: 293
Dátum registrácie: 03.08.2005 08:59
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa nesztor »

meakysvk napísal:Tiež nerozumiem tej nálepke - "Z"-etko chápem ale Baby on board? Akože dávaj pozor mám tu decko...ale keď tú nálepku nemám tak to znamená že to do mňa môžeš spokojne napáliť?! A čo tak nálepka Adult on board? Nikto to ešte nevyrobil?
Ale ak im napíšeš,vyrobia ti aj takú ;)
nesztor
Príspevky: 293
Dátum registrácie: 03.08.2005 08:59
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa nesztor »

hjundai napísal:a môžeš mi vysvetliť načo je tá nálepka vlastne dobrá? Vozím dieťa v aute, nechápem načo by som si mal niečo také lepiť, čo ako majú iní rešpektovať?
Že si nejaká postaršia pani v Yarise po skončení autoškoly nalepí Z to by som pochopil, ale decko na palube?
Vyššie som to vysvetlil
pavold555
Príspevky: 36
Dátum registrácie: 25.11.2012 16:36
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa pavold555 »

Keď sa nedajbože niekomu s takouto magnetkou niečo stane a vysype sa do jarku, tak už vidím, ako záchranné zložky hľadajú, či nemá nejaké magnetky na aute, resp. nemal pred haváriou a neodleteli niekde do kríkov...jazdi ako človek a nemusíš si nič lepiť na auto. To ako jazdia iní nezmeníš, pokiaľ si na auto nedáš bielo-zelené fólie a nápisy polícia, pomáhať a chrániť. U niektorých ani vtedy nie.
hjundai
Príspevky: 2711
Dátum registrácie: 21.03.2010 07:39
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa hjundai »

Pracujem v záchrannej zložke a pri havárii som nikdy nehľadal nejaké baby on board.... ak sú zranení pri vedomí zväčša vedia povedať koľkí boli v aute... ak je tam sedačka beztak to nemusí znamenať baby on board.... ak sú v bezvedomí hľadáme... záver: je to hlúposť... ale kto chce nech si lepí čo chce.... Z beriem na vedomie hlavne v tom že som trošku viac tolerantný pri rozbehoch v križovatkách, pri riešení križovatiek... ale beztak počet hodín v autoškolách je žalostný, vodiči nevedia ovládať svoje auto. Jazdia na nových bezpečných a výkonných autách ako kedysi na Trabantoch... hlavne pomaličky lebo to je iste bezpečné... nezrýchľovať, nepredbiehať, veľa brzdiť... hlavne aby sme dobre došli... kolona za nimi ale bezpečne
nesztor
Príspevky: 293
Dátum registrácie: 03.08.2005 08:59
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa nesztor »

Chlapci,vy ste tu z tej magnetky spravili vážny problém :40bd:

Ale ok,tak inak: prečo je autobus vezúci deti označený podobne.
Prečo je označený kamión,ktorý prepravuje horľavinu,alebo nebezpečný náklad.

Re: záchranár: je smutné,že nevieš,že by si to mal vedieť.

Prečo je nálepka súčasťou každej homologizovanej autosedačky.

Lepí sa na vás auto-poznáte to. Ak vám niečo vybehne,už je vo vás. Možno z 10 vodičov LEN TEN jeden uvidí nálepku,tak sa bude držať ďalej a ak mi niečo vybehne,tak stačí ubrzdiť.
Aj to už malo zmysel.

Jazdite opatrne-my všetci :3906:
patko1
Príspevky: 5737
Dátum registrácie: 03.12.2007 11:01
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa patko1 »

ak je to koli odstupu tak si daj Alkajda on board , mozno to pomoze viac
janciiik112
Príspevky: 70
Dátum registrácie: 13.12.2012 13:11
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa janciiik112 »

Nechcel som pôvodne reagovať na tému, keďže je evidentné, že sa jedná len o bezplatnú reklamu, ale musím zareagovať.
Mňa ako zdravotníka absolútne nezaujíma, či ma nálepku baby on bord alebo geriatric of board a určite nebudem behať okolo auta a všímať si nálepky na aute, ale ako prvé riešim posádku automobilu a ich zdravotný stav. Pacienti, či už diabetici, epileptici alebo kardiaci majú väčšinou náramky, alebo prívesky na krku. A otázka pre autora témy. Ak má niekto nálepku JBMNT tak v prípade nehody neposkytovať pomoc?
cicmanec
Príspevky: 27640
Dátum registrácie: 15.10.2008 14:04
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa cicmanec »

No dobre, chlapci, myslím, že toto tu nikam nevedie...
Zamknuté

Návrat na "AUTOMOBILY - Všeobecná diskusia"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 55 neregistrovaných