Range Rover Sport 2007- skúsenosti

Diskusia ohľadne vozidiel značky Rover

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

aeqitas
Príspevky: 19
Dátum registrácie: 01.05.2008 14:23
Zdieľať na Facebook

Range Rover Sport 2007- skúsenosti

Príspevok od používateľa aeqitas »

Zdravim Vas vsetkých,
prosim o radu, skusenost s týmto autom, mam zaujem o kupu a chcel by som sa dozvediet nejake info. Prosím ak ma niekto skusenost napiste mi.
Dakujem.
rangerover876
Príspevky: 191
Dátum registrácie: 22.01.2009 15:50
Bydlisko: BA
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa rangerover876 »

Zdravim, rocnikovo je to jedno. Su rovnake od 2005 - 2009. Rozdiel je v motorizacii.
Diesel 2,7 a 3,6. Benzin 4.4, 4,2 a 4.2 Supercharged. S akym motorom to by to malo byt? Treba aj trosku viac info od teba.
Range Rover je ako nadherna zena...ale ked sa naserie tak sa nedoplatis.
eerl
Príspevky: 216
Dátum registrácie: 25.04.2008 09:28
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa eerl »

segra ma asi 4 mesiace sport s motorom 3,6 V8 ide to dobre, nezerie az tak vela... je spokojna... zatial bez chyby... kilometre ma okolo 140 000
aeqitas
Príspevky: 19
Dátum registrácie: 01.05.2008 14:23
Zdieľať na Facebook

odpoved

Príspevok od používateľa aeqitas »

No rozmyslam nad dieselovymi motormi, zatial nie som rozhodnutý viac ani pre jeden ani pre druhý. Chcel by som kupit nieco okolo 100 až 130 tisic km najazdených, a od roku výroby 2007 aspon, uvidime ako sa bude darit v januari, auto by som chcel kupit, niekedy do marca. takže budem sa snažit zistit co najviac, aj tu na portali je ich mnoho, no vybrat dobrý kus to je umenie, hlavne pre cloveka ako som ja. :) dakujem, za odpovede. Prosím ak este cokolvek mate, piste. Dakujem
GeeKooN
Príspevky: 49
Dátum registrácie: 05.01.2009 16:17
Zdieľať na Facebook

Re: odpoved

Príspevok od používateľa GeeKooN »

aeqitas napísal:Chcel by som kupit nieco okolo 100 až 130 tisic km najazdených
preco kazdy bezny slovak zacina vetu o tom ake chce auto kilometrami? a potom sa cudujete, ze ich v bazaroch stacaju. bodaj by nie, ked ich tam chcete mat vsetci 120tis pri 3 alebo aj 15 rocnom aute. kilometre su len orientacny udaj a zalezi od vela faktorov, niekedy je 100tis vela (maly motor, mesto, skandinavia) a niekedy 300tis tak akurat (velky motor, dlhe trasy, dialnica, taliansko). Dokym budete mat takuto poziadavku na km, tak sa tie km budu pretacat donekonecna. a mimochodom, kto si kupi noveho RR tak na nom za 3 roky nenabeha 60tis urcite, aspon 2x krat viac a nie 4x. a kedze tie motory co sa tam davaju su dost velke a myslim si ze nemaju problem najazdit ani vyse 200tis km, urcite by boli km pri vybere mensie kriterium ako stav, pocet majitelov, historia (overena v servise), zaruka a spravanie sa predavajuceho

kazdopadne, vela stastia pri vybere
markoimportauto
Príspevky: 1458
Dátum registrácie: 25.09.2006 12:08
Bydlisko: Spojené bratislavské emiráty
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa markoimportauto »

Povyšujem GeeKoon-a na môjho hovorcu :d :D

....inačej, ak by som nad takto formulovanými dopytmi krútil hlavou, tak ju už mám dávno vyšróbovanú z krku :40bd: ........ach, ten displejíček magický.......panebože daj, nech už konečne výrobcovia zavedú namiesto kilometrových displejčeky s motohodinami, alebo indikátorom celkového stavu vozidla a poriadne ho zašifrujú, prepoja s niekoľkými kontrolnými chipmi plus zavedú povinný pravidelný check-ing na nejakom serveri. Veď keď to ide v pytomom Renolde, alebo cez belgický Car-Pass, tak to môže ísť univerzálne. VIN a nezávislá objektívna chronológia totiž nepustí...........Alebo najjednoduchšie je celoplošné zavedenie 5-miestnych kilometrových displejíčkov, ktoré kedysi existovali napr. vo Fordoch a všetci budú spokojní (max. 99 999km :300f: )
www.carsale.sk výkup, import-export vozidiel: nové, demo, jazdené so zárukou Preprava vozidiel z / do EÚ Registrácie dovezených vozidiel
markoimportauto
Príspevky: 1458
Dátum registrácie: 25.09.2006 12:08
Bydlisko: Spojené bratislavské emiráty
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa markoimportauto »

....ale ako si pán praje.........nech má po čom túži, aj s magickým číselkom počtu km.......

Len teraz príde na lámanie chlebíka, kde už odrazu zvyčajne ostane ticho ako na mesiaci:

MÁŠ aeqitas NA TAKÉTO 100-130tkm AUTO PENIAZE?????????????????????

MÁŠ V KEŠENI 30 000 a VIAC EURO????????????
www.carsale.sk výkup, import-export vozidiel: nové, demo, jazdené so zárukou Preprava vozidiel z / do EÚ Registrácie dovezených vozidiel
ivko1
Príspevky: 14965
Dátum registrácie: 02.08.2006 15:31
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa ivko1 »

Hlavne aby boli kešeňe ked začne blikať palubovka...
rangerover876
Príspevky: 191
Dátum registrácie: 22.01.2009 15:50
Bydlisko: BA
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa rangerover876 »

Odporucujem ti 3.6 diesel V8. Mam ho vo svojom RRS 2010. Je to najlepsi motor aky kedy do toho dali. Mam 3 taketo vozitka a maximalna spokojnost. Sice tie starsie maju otrasny interier v porovnani s modelom od 2010 ale ten motor je neskutocny. Dialnicu robis kludne za 8 litrov, mesto od 10 do 12 L, vykonu kolko chces a kazovost v podstate nulova.

Tak nech sa ti dari aby si si ho mohol dopriat.
Range Rover je ako nadherna zena...ale ked sa naserie tak sa nedoplatis.
VOJTO55
Príspevky: 1906
Dátum registrácie: 12.12.2009 20:01
Bydlisko: Revúca
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa VOJTO55 »

...Možno príde kopa negatívnych ohlasov,ale napriek tomu to napíšem...ROVER=ŠĽACHTIC medzi autami...
:2f93: :28b7: :2f93:
...Ale to budú ako vždy tí,ktorí v tomto aute ani nesedeli,alebo poznajú LEN VW... :3020: :3020: :3020: :-\ :-\ :-\
rangerover876
Príspevky: 191
Dátum registrácie: 22.01.2009 15:50
Bydlisko: BA
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa rangerover876 »

Velky Range je konstrukcne koncipovany inak, ten motor je stale slusny ale nebudes mat pocit ze sedis na rakete ako v Sporte. Velky Range je stavany podvozkovo inak a preto ma clovek pocit ze auto je nemotornejsie, tazkopadnejsie a auto je aj trosku tazsie, ma ine tazisko. Motor ako taky je stale rovnaky ale dynamika vozidla je ina.

Velky Range nie je stavany na lietanie po okreskach ale vyslovene na pohodlne plavanie po akejkolvek ceste.
Range Rover je ako nadherna zena...ale ked sa naserie tak sa nedoplatis.
aeqitas
Príspevky: 19
Dátum registrácie: 01.05.2008 14:23
Zdieľať na Facebook

Odpovede

Príspevok od používateľa aeqitas »

Predovsetkym dakujem vsetkym co mi odpisali, ci už pozitivne alebo ako kolvek inak. Ano, peniaze mam, inak by som tu zbytocne nezatazoval ludi takymito otazkami a len tak z nic nerobenia cakal na odpoved. Dakuejm este raz vsetkym. Necham si isto poradit od tých, ktory ako vidim auto ako take poznaju a maju s nim nejake skusenosti. Este raz dakujem.
aeqitas
Príspevky: 19
Dátum registrácie: 01.05.2008 14:23
Zdieľať na Facebook

Odpovede

Príspevok od používateľa aeqitas »

Dakujem za odpovede, chcel by som sa este spytat co s tym vzduchovym podvozkom? Ci je velmi kazovy? Je to pravidlo, že to treba potom opravovat, alebo ako to s tym je? Pretože skoro na každom nejakom fore na to upozornuju, ako na dost zavažnu chybu? tak neviem, co si o tom mysliet? Su este nejake chyby, ktore zavazne ovplyvnie poruchovost tohto auta? A este sa chcem spytat na motor 4,2 V8, ci s nim niekto ma skusenost, je tu jeden inzerat na bazari, ma 67000 km a dokonca aj nejake vstrekovanie LPG Magic 3, vie o tom niekto nieco? Dakujem Vam velmi pekne.Pekny den.
aeqitas
Príspevky: 19
Dátum registrácie: 01.05.2008 14:23
Zdieľať na Facebook

Range Rover

Príspevok od používateľa aeqitas »

Dakujem za odpoved, chcem sa spýtat co to stoji 300 Euro? pretože mne každy tvrdi, že ten jeden mech stoji cez 1000 Euro a kompresor a podobne veci, tak že ked sa to poserie tak sa nedoplatim. Tak neviem teraz? Tak coraz viac som prikloneny k tomu 3,6 TDV8 , ak je taka spotreba ako pisete tak to ostanem na tom na com som teraz. Dakujem este raz.
aeqitas
Príspevky: 19
Dátum registrácie: 01.05.2008 14:23
Zdieľať na Facebook

Odpoved

Príspevok od používateľa aeqitas »

Ok, dakujem. Napisem jasne, dufam, že to bude co najskor. Estre raz vdaka. Pekný den.

Návrat na "Rover fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 1 neregistrovaný