PZP + STK

PZP, havarijné poistenie, problémy s poisťovňami

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

bajo777
Príspevky: 13554
Dátum registrácie: 03.08.2010 10:08
Bydlisko: BH - bratislavske humno
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa bajo777 »

strucne povedane si v riti, leda by si mal veeeelke stastie lol, poucenie pre ostastnych sadnes za volant a si jednou nohou v base ! uz si to konecne natlcte do tych blbych gebuli ze cesta neni zavodna draha a vsetky tie pravne sracky okolo su minimalne stejne dolezite jak vrtet kormanom :3c90:, este sa mozes vyhovorit na autoskolu ze si chybal lol
FIAT Bravo 2010 / 1.4 90PS / LPG(BRC)

Obrázok
Obrázok
TomRoss
Príspevky: 110
Dátum registrácie: 14.07.2009 00:22
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa TomRoss »

Ked to bude riesit kooperativa, tak pravdepodobne to budu chciet od teba vymahat, a pravdepodobne to bude cela suma. Tam sa chytaju kazdej slamky aby nemuseli zaplatit. Ale pokial to bude nejaka ina poistovna tak by som sa az tak nebal.
LAKAY
Príspevky: 7
Dátum registrácie: 15.11.2017 18:26
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa LAKAY »

@anonymous-astra ďakujem za rozsiahle odpísanie... ja to chcem vyplatiť samozrejme a aj tatkovi auto len sa jedná, že na účte mám pár financií, ktoré by som nemal ako zdokladovať pri určovaní splátkového kalendára...to je všetko

samozrejme o technickom stave papiere zo servisu môžme poskytnúť kedže auto bolo mesiac predtým v servise a menil sa olej,filtre kontrolovalo sa všetko a vlastne bola to príprava na STK, ktoré sa nestihlo ale to som myslel, že nikoho zaujmať nebude... ďakujem ešte raz a k policajtom, tak tí boli veľmi ústretoví, ešte si aj povtipkovali a dokonca ani fúkať mi nedali(čo mi bolo divné) vypísali papiere, pre každého do poistovne a nech sa páći, vyriešené...jeden spis si spísali oni

@bajo777 vôbec som cestu nevyužil ako závodnú dráhu, pracujem na rôznych strojoch ako šofér a živím sa tím...stalo sa, stalo..som rád, že to neskončilo horšie a nikomu sa nič nestalo a, či sa ľudia poučia s neštastia iného? houby, budú sa radovať tak ako ty až kým to nezažije na vlastnej koži a potom si uvedomí, ćo to je celé noci nespať a podobne ...a také rady ako vyhovoriť sa na autoškolu teda ironického podtónu, dík to radšej poviem, že som si myslel, že ako tesla to auto celé odšoféruje zamna... a sračky okolo? na mojom aute mám platnú STK,EK,PZP,havarijnu...pravidelne servisované, papiere v poriadku takže moje vrtenie kormanom ma v ňom teší...

@TomRoss nie,neni to poistené v Kooperatíve :) s nimi som mal !"skvelú" skúsenosť, keď na motorke som mal úraz a skončil na dva týždne v nemocnici ale to bolo 6 rokov dozadu cca
bajo777
Príspevky: 13554
Dátum registrácie: 03.08.2010 10:08
Bydlisko: BH - bratislavske humno
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa bajo777 »

hlboko sa mylis, som prudko smutny, z toho co jazdi po cestach ! vratane Teba ! este sa priznaj ze si profi sofer...uz naozaj nemam slov...
FIAT Bravo 2010 / 1.4 90PS / LPG(BRC)

Obrázok
Obrázok
LAKAY
Príspevky: 7
Dátum registrácie: 15.11.2017 18:26
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa LAKAY »

@bajo77 nie, niesom profi sofer... Ale nestastie chodi po ludoch, nie horach a aj najbezpecnejsi jazdec raz nabura... Ja si svoju chybu uvedomujem a som rad, ze to dopadlo ako dopadlo + s odstupom casu si vravim, ze je to fajn facka premna aby som si uvedomil zodpovednost a nebral zivot ako gombicku... Soferov je na ceste xy a kazdy nadava na kazdeho ale kazdy chybuje aj minimalne bez nasledkov, staci chvilka nepozornosti :) pekny vikend
bajo777
Príspevky: 13554
Dátum registrácie: 03.08.2010 10:08
Bydlisko: BH - bratislavske humno
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa bajo777 »

dakujem podobne...zda sa ze si na dobrej ceste sa polepsit, mozno ti to aj teraz prejde zadarmo, uz si dost postraseny, tak bodaj by...
FIAT Bravo 2010 / 1.4 90PS / LPG(BRC)

Obrázok
Obrázok
volkl
Príspevky: 486
Dátum registrácie: 19.02.2009 23:16
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa volkl »

Všetci vieme, že poisťovne neradi platia a budú sa snažiť chytiť každej slamky, takže fakt si ešte nevyhral.
Ja som išiel do poisťovne na obhliadku čelného skla a predného svetla, ktoré mi poškodil kamienok od auta predo mnou, vodič všetko uznal. Prvá vec na obhliadke bola že si poisťovák vypýtal techničák, čupol si k autu a pozeral či mi sedí rozmer pneumatík s tým v TP. Samozrejme sedel, ale verím že ak by nie, tak by to hneď brali ako auto nespôbilé a bránili by sa vyplateniu. A to som išiel s prasknutým sklom a svetlom...
bajo777
Príspevky: 13554
Dátum registrácie: 03.08.2010 10:08
Bydlisko: BH - bratislavske humno
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa bajo777 »

s tymi gumami je to standart, mne to kontrolovali uplne zakazdym :41c2: , pritom som bol vzdy poskodeny a navyse auto stalo zaparkovane bez vodica...stejne riesil obutie ako prvu vec, preto nepochopim jak si niekto obuje barzco na voz a povie ze nikoho to stejne nezaujima...
FIAT Bravo 2010 / 1.4 90PS / LPG(BRC)

Obrázok
Obrázok

Návrat na "Poistenie"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 3 neregistrovaní