PZP doma robeny malotraktor

PZP, havarijné poistenie, problémy s poisťovňami

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

pablo4
Príspevky: 11
Dátum registrácie: 02.05.2008 19:53
Zdieľať na Facebook

PZP doma robeny malotraktor

Príspevok od používateľa pablo4 »

Zdravim, chcem sa opytat ci ma niekto osobnu skusenost z poistenim a prihlasenim doma robeneho malotraktora kategorie "C" Na dopravnom inspektorate som sa bol opytat a dostal som tlacivo takze toto mi je uz jasne, len na internete ked som hladal online PZP poistenia na taketo vozidla nenasiel som nic iba vsetky ostatne kategorie. V Clankoch som sa docital ze by mala byt jednotna cena PZP bez ohladu na parametre stroja, vykon a rozmery. Prosim ak niekto moze poslite info pripadne link na poistenia. Dakujem
carlosMT
Príspevky: 97
Dátum registrácie: 23.09.2007 15:27
Bydlisko: MT
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa carlosMT »

Ja som minulý rok prihlasoval bez poistenia.
oco13
Príspevky: 17840
Dátum registrácie: 14.12.2008 12:08
Bydlisko: okr.nové zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa oco13 »

Link ti nepošle nikto ,lebo traktorček cez net nepoistíš.Treba ísť osobne do kancelarie .Alianz to má za 20eur na rook , ale pozor potom treba poistiť samostatne aj vlečku. Okres NZ napríklad PZP na c tabulky až tak striktne nepožaduje . Ja jazdím, tak že len križujem cestu 3 triedy , takže tabulky sice mám ale poistku nie.Vlek používam bežný brzdený za osobné auto , takže ten má normálne pzp .
som dezolát a komu sa to nepáči nech ma bozá v riť
wikyxxx
Príspevky: 1145
Dátum registrácie: 13.01.2009 17:19
Bydlisko: Okres Malacky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa wikyxxx »

Ja mam v kooeprative tiez okolo 20€ .. mne to stryco urobil je poistovak ... ja mam do lesa cestu 2 a 3 triedy jazdim tade tak to mam poistene radsej ..
Napísať odpoveď

Návrat na "Poistenie"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 3 neregistrovaní