PZP a elektronicke odhlasenie auta

PZP, havarijné poistenie, problémy s poisťovňami

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

miki11511
Príspevky: 1
Dátum registrácie: 06.07.2014 13:45
Zdieľať na Facebook

PZP a elektronicke odhlasenie auta

Príspevok od používateľa miki11511 »

Zdravim, vcera som odhlasil auto elektronicky, cez sluzby MV (po predaji). Cize sa menil drzitel aj vlastnik vozidla. Chcel by som vediet ako mam postupovat pri zruseni poistky k autu, pretoze predtym na DI mi potvrdili na velky technicak zrusenie a noveho majitela a to som nasledne poslal spolu s vypovedou do poistovne a bolo to OK. Lenze teraz, ked nemam fyzicky potvrdene nic na velkom technickom ako mam dolozit positovni prepis na inu osobu? Ma s tym niekto skusenosti? Ide totoiz o to, ze auto mam prihlasene v inom okrese a nemam cas kvoli tomu cestovat cez celu republiku. Vopred dakujem.
patko1
Príspevky: 5737
Dátum registrácie: 03.12.2007 11:01
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa patko1 »

ved im ukaz ten doklad co mas od toho ze si ho odhlasil elektronicky. Mne vcera take nieco poslala leasingovka do mailu ked mi odhlasovala car
soto19
Príspevky: 657
Dátum registrácie: 23.09.2008 15:12
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa soto19 »

Mne poistovna zrusila PZP na zaklade kopie zmluvy o predaji, bez kopie tecnicaku.
patko1
Príspevky: 5737
Dátum registrácie: 03.12.2007 11:01
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa patko1 »

aj v AAA davaju kupnu zmluvu a ze s nou ti PZP zrusia , ale ze ci ti ho aj zrusia to neviem.
miso221
Príspevky: 152
Dátum registrácie: 08.01.2010 19:06
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa miso221 »

Vlastna skusenost: v generali ti staci podpisat vyhlasenie a zrusia ti poistku bez problemov, ale taky wustenrot robi opletacky okolo toho. Papier z ccc im na prvy krat nestacil, zrusili az po 3tej navsteve pobocky.
tomtom22
Príspevky: 1
Dátum registrácie: 16.09.2015 17:08
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa tomtom22 »

Fakt bude stačiť, ak im pošleš doklad o tom, že si ho odhlásil elektronicky a k tmou aj vypoveď pzp (ja som použil túto: https://www.poistenie.sk/vypoved-povinn ... usenia-pzp) a máš. Nemal by byť problém.
Napísať odpoveď

Návrat na "Poistenie"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 2 neregistrovaní