PT Cruiser 2,2 CRD

Diskusia ohľadne vozidiel značky Chrysler

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

homer33
Príspevky: 123
Dátum registrácie: 20.01.2009 18:44
Zdieľať na Facebook

PT Cruiser 2,2 CRD

Príspevok od používateľa homer33 »

Ahojte neviem mi niekto poskytnut info o tomto aute? Je to dost zaujimave auto ale ma ho malo ludi a tym padom sa da aj horsie dostat k info o nom. Viem ze motor ze z BMW alebo Mercedesu. Videl som na to aj jednu recenziu v TV a tam si to dost pochvalovali. Aj na tu ich je hned niekolko na predaj a aj premyslam nad jeho kupou. Ak mate niekto skusenosti budem len rad.
Vdaka a pekny den
ivan555
Príspevky: 1
Dátum registrácie: 02.02.2008 12:40
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa ivan555 »

PT CRUISER NIE JE AUTO !!! PT CRUISER JE ŽIVOTNÝ ŠTÝL !!!
Ahojte , mám krásne PT-čko 2,2 CRD a nemenil by som ho za nič. Je pohodlne , ma malu spotrebu a pritom to je male - velke auto. Vnutorny priestor super a celkova dlzka tiez.Na parkovisku netrci z rady , ale ked s nim idete po ulici v hocijakom meste, vidite , ako sa vsetci za vami otacaju. Je to super pocit. Jedinou "nevyhodou" je fakt , ze kvôli ulozeniu motora (mercedes) a prevodovky ma PT väčší "rajd". To znamena , ze na beznej ceste sa na jeden krat neotočite , ale stoji to aj tak za to. Aspon maju ludia cas pokochat sa pohladom na PT.
A to , ze je na slovensku malo PT nieje pravda. Ludom sa paci a vozia si zo zahranicia ojazdenky za slusne ceny.
Prajem pekny den.... :3c90:
apace
Príspevky: 173
Dátum registrácie: 29.03.2009 15:50
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa apace »

S motorom 2,2 má akú spotrebu pt,keď mám ľhkú nohu? A ako často treba sa šprtať v aute aby som ho mal vždy v poriadku?
Napísať odpoveď

Návrat na "Chrysler fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 2 neregistrovaní