Protektory na T-148

Všetko čo súvisí s kamiónmi, ťahačmi a s prepravou

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

mipe211
Príspevky: 38
Dátum registrácie: 02.08.2008 23:04
Zdieľať na Facebook

Protektory na T-148

Príspevok od používateľa mipe211 »

Tatra ktora bude chodit po okrese po cestach tak denne do 40-50km.(nie po terene len po ceste prevazne asfaltovej). Staci ked v zadu na napravach budu protektory?? Bezne sa protektory takto vyuzivaju na auta ktore nechodia kade tade po zahranici? Nikdy som nakladak nemal takze nemam skusenosti, kupil som tatru tak zistujem co a ako s tymi gumami. Dik za rady a nazory
VLADY
Príspevky: 5285
Dátum registrácie: 11.09.2007 20:00
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa VLADY »

Za bolševika sa jazdilo viac na protektoroch ....síce boli toho plné jarky zlezených behúňov a rozkmásaných celých gúm...Ale jazdilo sa lebo to tak skrátka bolo. A v dnešnej dobe s tým nájazdom čo píšeš a pri asi aj vyššej kvalite protektorov by som sa toho nebál.Ale to je len môj názor.
patko1
Príspevky: 5737
Dátum registrácie: 03.12.2007 11:01
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa patko1 »

a hlavne nie je protektor ako protektor
martinzupa
Príspevky: 46
Dátum registrácie: 10.09.2007 11:57
Zdieľať na Facebook

zabudni na protektory

Príspevok od používateľa martinzupa »

protektory sa jazdia iba vtedy, ked ich mas na aute ktore si prave kupil...

najprv som jazdil dusove protektory ....potom som si povedal-nikdy viac...potom som jazdil origos dusove....potom som si povedal nikdy viac...potom som skusil bezdusove protektory...nikdy viac.
Jednoznacne bezdusaky hociake origos, prerezavane, desatrocne, dvadsatrocne :d :D to je jedno, vydrzia.

nemal som to stastie ze by sa mi podarilo zjzdit dezen na protektore, vzdy odisla na nieco ine...

likvidujem moju T148, tie bezdusaky ti mozem predat.
maroo33
Príspevky: 54
Dátum registrácie: 22.02.2009 10:45
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa maroo33 »

Len ak mas zaujem mam 3 nove pneumatiky na tatru. 2ks su zn Vector a ta tretia asi Matador. Ak mas zaujem 1ks/110 Eur. moj e-mail maroo33@azet.sk Podotikam nie su moje ale ta znama ich chce predat, ja ich len uskladnujem.
michalseliga
Príspevky: 41
Dátum registrácie: 17.05.2007 11:24
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa michalseliga »

Pneu vranik cesky vyrobca protektorov dava dozivotnu zaruku az do zjazdenia bezenu na svoje protektorovane pneumatiky a reklamacie si drzia dlhodobo pod 1% s 300000 az 400000ks rocne.Predavam a zaroven ich mam obute na osobaku 2x VR6 galaxy a sharan vozim v autach aj svoje dve deti a nemam s tym problem a nakoniec technologia vyroby protektorov od socializmu tiez presla urcitym vyvojom a kto ti da dnes dozivotnu zaruku na nejaky produkt.
martinzupa
Príspevky: 46
Dátum registrácie: 10.09.2007 11:57
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa martinzupa »

Teoria je sice pekna, hocako krasne vyzera novy protektor, je to katastrofa. Kupis si krasne nove protektorovane gumy s dezenom 18mm, ale makke su jak rit, za 3 mesiace z nich mas okruhove specialy....

Zaujimala by ma brzdna draha galaxika na mokru/snehu/lade...
RAMIR
Príspevky: 68
Dátum registrácie: 09.01.2010 16:06
Bydlisko: LM
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa RAMIR »

Presne tak ako píše martinzupa,protektory stoja za fajku dymu.Jazdíš celý deň,večer vidíš volným okom koľko si zodral tie gumy. A to nevravím o akože defektoch,ktoré sa ukážu z prerazenej gumy.Po obutí celej Tatry novými gumami všetky problémy zmizli a ich opotrebenie sa nedá porovnať s protektormi.Viem,cena nových je vyššia,ale radšej budem jazdiť,ako sa stále trápiť s protektormi. :3020:
lukasV12
Príspevky: 169
Dátum registrácie: 18.04.2011 20:55
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa lukasV12 »

No ja k tomu poviem iba tolko, ze dnes su firmy ktore jazdia MKD na protektoroch aby sa usetrili naklady...vysledok nekomentujem.
VOLVO42
Príspevky: 216
Dátum registrácie: 19.05.2008 22:37
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa VOLVO42 »

Si kup radsej nove ruske kama a mas pokoj protektor stoji za vies co a hlavne na zadnej naprave kde sa trhaju kordy ked je guma stara vlastna skusenost a tie ruske ason tak lahko neprerazis na hoc akom klinci a hlavne z dusou jedina nevyhoda ze ruske duse maju kratky ventil na fukanie
Napísať odpoveď

Návrat na "TRUCKy, Ťahače - všeobecná diskusia"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 6 neregistrovaných