Prosba o pomoc pri hľadaní môjho bývalého MB G

Diskusia ohľadne vozidiel značky Mercedes Benz

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

Rolfos
Príspevky: 550
Dátum registrácie: 27.11.2006 11:45
Zdieľať na Facebook

Prosba o pomoc pri hľadaní môjho bývalého MB G

Príspevok od používateľa Rolfos »

Mal by som taku trochu nezvycajnu ziadost, chcel by som poprosti o pomoc pri hladani jedneho auta. Totiz volakedy davno sme mali (dnes uz stary) Mercedes G , ale casom sme ho vymenili za novsie auto. O aute som dlho vedel, vystriedalo asi styroch majitelov az sa nakonec stratilo kdesi pri Ziline. Niekedy na jesen som pocul, ze volakde v tej oblasti stoji odstavene s odidenym automatom a vraj by mohlo byt aj na predaj,. Zrovna v tej chvili som ale nemal cas ani peniaze to riesit. Potom, ked uz som chcel auto kupit naspat som uz nejako stratil stopu. Az vcera mi kamarat spominal, ze auto videl uz tento rok na pozadi nejakej foto z inzeratu tu na autobazaroch, za toho certa si uz ale nevedel spomenut co to bolo za inzerat.

Nespomina si teda nahodou niekto na inzerat, zrejme zo Zilinskeho kraja, kde v pozadi stoji tmavozeleny Mercedes G, stara 5dverova W463 s cierymi naraznikmi, vpredu snad Warn navijak, na zilinskych znackach?

Vopred diky.

P.S.

Uvedomujem si, ze moja ziadost je prinajmensom trochu divna. Pokym je v rozpore s akymikolvek pravidlami fora, nech to admin kludne zmaze.
mp3turbo
expert: TDI
Príspevky: 24434
Dátum registrácie: 09.04.2006 10:26
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mp3turbo »

ani by som nepovedal ze to je v rozpose s niecim takymto... mas od toho auta VIN ?
milujem elektricke auta, vsetky doradu. https://www.youtube.com/watch?v=JWX0A6nx2cM
redfavo
Príspevky: 273
Dátum registrácie: 16.08.2008 16:46
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa redfavo »

kedysi som videl podobny mercedes v bazare brodne pri ziline...ale tam je teraz uz iny bazar ale ten povodny sa prestahoval kdesi do centra ziliny
viktorDDD
Príspevky: 761
Dátum registrácie: 07.07.2008 16:55
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa viktorDDD »

neviem či sa takéto veci smú sem písať ale keby si mal známosť na polícii tak podľa vin by sa asi dalo vystopovať aktuálneho majiteľa
mp3turbo
expert: TDI
Príspevky: 24434
Dátum registrácie: 09.04.2006 10:26
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mp3turbo »

ale Boze no preco by sa nesmeli taketo veci pisat ? Co sa z toho vsetci poserieme ?

Informaciu ktoru som potreboval mam, zajtra komunikujem prislusnych ludi, dufam ze informaciu dostanem. Potom sa u mna samozrejme neudrzi dlho.
milujem elektricke auta, vsetky doradu. https://www.youtube.com/watch?v=JWX0A6nx2cM
viktorDDD
Príspevky: 761
Dátum registrácie: 07.07.2008 16:55
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa viktorDDD »

nikto sa z toho neposere len aby sa potom nikto nepustil domňa a nezačal nejakú hádku, ...
ja som to tak riešil vždy keď sme nejaké auto kupovali, podľa špz-tka som mal všetky informácie o aute, takže tak isto by sa našlo aj to G-čko čo sa hľadá
PatrolGR
Príspevky: 411
Dátum registrácie: 01.10.2008 18:31
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa PatrolGR »

Tmavozelene G, latkovy kockovy interier, hnede drevo, 350 TD s urobenou hlavou?
To bolo tvoje?

Lebo viem, ze taketo bolo v Nitre a neskor odislo do Ziliny. Ale zeby bol odideny automat, to netusim.

Viem o cloveku, co asi ma kontakt na tohto majitela, ale ked to uz vypatra mp3, tak nic


//a LUBOMIR, zatazko je ti odpisat na sukromnu spravu? :41c2:
Rolfos
Príspevky: 550
Dátum registrácie: 27.11.2006 11:45
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Rolfos »

Nemalo kockovy interier. On ich je viacej tu a vsetky asi budu mat urobene hlavy.

Ty myslis asi toto

http://imageshack.us/photo/my-images/70 ... 00023.jpg/
ifojtik
Príspevky: 29
Dátum registrácie: 09.05.2008 23:08
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa ifojtik »

posli tvoju byvalu spz do SS.. do 19tej najlepsie--
hpplast
Príspevky: 161
Dátum registrácie: 02.11.2007 12:40
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa hpplast »

V Tepličke nad vahom skus,Sako dielna.,Robil som naraznik na take auto. Ešte jeden kus,no nespomeniem komu.
Napísať odpoveď

Návrat na "Mercedes-Benz fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 9 neregistrovaných