Problem s VCDS 12.12.3

Sekcia slúžiaca na odbornú analýzu problémov

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

patqohe
Príspevky: 70
Dátum registrácie: 14.03.2009 13:05
Zdieľať na Facebook

Problem s VCDS 12.12.3

Príspevok od používateľa patqohe »

zdravim, vedel by mi niekto poradit ohladom VCDS 12.12.3 ? asi pred troma dnami mi prisiel kabel ktory som si objednal (samozrejme nie original) vsetko fungovalo do dnesneho dna .. klasicky som zapol VCDS a vo vrchnej casti vybehla hlaska "VCDS: sofrware out of date. This version of VCDS is outdated. Please check our website for an update: a stranka ross-tech.." zrusim to dam options aby som testoval kabel dam test a mi vyhodi Port status: OK, USB Library Version: 03.01.19, USB Driver Version: 02.06.01, Interface: Found!,Type: Ross-tech HEX-USB, Status: Not plugged into Car! a dalej sa nepohnem stale dookola to iste skusal som aj druhy pc a nic sa nezmenilo skusal som viac krat preinstalovat aj program aj ovladac na kabel a nic stale to iste .. akoby bol stary ovladac ... len nechcem odpalit kabel ked dam nejaky iny ovladac na to .. nevie niekto poradit co s tym? alebo uz je kabel mrtvy?
patqohe
Príspevky: 70
Dátum registrácie: 14.03.2009 13:05
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa patqohe »

vdaka za radu ale nepomohlo to skusil som vypinut internet aj aktualizacia aj branu firewall a stale to iste a to iste som skusal aj na druhom pc.. tak isto som stiahol naniesto 12.12.3, 12.12.0 a nic .. pise mi to tuto hlasku ked dam testovat USB kabel:

http://www.upnito.sk/imggal.php?viewIma ... 47491f9219

a to mi hlasilo ked to este fungovalo:

http://www.upnito.sk/imggal.php?viewIma ... f52517dbbc

hladal som aj na zahranicnych forach a dost toho o tej chybe pisalo o "Aftermarket Radio Problem"

tu je priamo na ich stranke o probleme, vedel by mi to niekto vysvetlit o co ide a ako to moze suvisiet s mojim problemom? Ked doteraz to fungovalo bez problemov?

http://www.ross-tech.com/vag-com/aftermarket-radio.html
lubomt
Príspevky: 1147
Dátum registrácie: 15.03.2007 21:48
Bydlisko: Martin
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa lubomt »

:hero:
PROCHY603
Príspevky: 3798
Dátum registrácie: 11.02.2008 21:34
Bydlisko: BLAVA
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa PROCHY603 »

Odpalil si si kabel!!! :41c2: :41c2:

Da sa to opravit. :41c2:
patqohe
Príspevky: 70
Dátum registrácie: 14.03.2009 13:05
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa patqohe »

no s tym som aj pocital ze s tym kablom nieco je ... ale ako sa to dalo odpalit ? moze to byt aj tym ze som mal pristup na internet a tym padom sa chcel aktualizovat?
prechadzam tu stranku co poslal cviro je tam toho dost popisane aj ked si to len prekladam nechapem co je tomu mojmu lebo pisu tam daco o rezistoroch ze je nejaky odpaleny niektori tam nahadzuju tranzistormi ... dneska skusim tie male odpory premerat ... ako ten kabel ozivit aby fungoval ? ak by niekto vedel alebo uz nieco take robil ... nechcem ho len tak vyhodit tak aspon skusit ho ozivit nejakym sposobom ak to je mozne ... este podotknem ze ma to na sebe LEDku ktora svieti a zeleno a cerveno pamatam ze som videl ze svietila aj aj ale nejak som ju neriesil teraz od kedy kabel nefunguje tak nesvieti uz vobec nijak ...
PROCHY603
Príspevky: 3798
Dátum registrácie: 11.02.2008 21:34
Bydlisko: BLAVA
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa PROCHY603 »

Mas cinsky kabel -klon. pristupom na internet si ho odpalil. :41c2: :41c2:

Na internete je soft na opravu kablu. Hladaj. :41c2: :3035:
seven549
Príspevky: 7880
Dátum registrácie: 03.02.2010 22:37
Kontakt:
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa seven549 »

ja by som si prelozil cez google prekladac co to pise.ak je kabel v tahu reklamacia.
seven549
Príspevky: 7880
Dátum registrácie: 03.02.2010 22:37
Kontakt:
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa seven549 »

co to je za kabel ak to nevie komunikovat s dnesnymi napr laptopmi.ved to pise predajca s cim to je kompatibilne.
radusko351
Príspevky: 484
Dátum registrácie: 07.05.2012 21:32
Bydlisko: Nove Zamky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa radusko351 »

seven549 napísal:ja by som si prelozil cez google prekladac co to pise.ak je kabel v tahu reklamacia.
Cinu tazko reklamovat
Napísať odpoveď

Návrat na "Diagnostika"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 8 neregistrovaných