problem po vymene mechanizmu dveri

Diskusia ohľadne vozidiel značky KIA

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

juraj556
Príspevky: 76
Dátum registrácie: 30.07.2019 13:19
Zdieľať na Facebook

problem po vymene mechanizmu dveri

Príspevok od používateľa juraj556 »

ahojte potreboval by som poradit, neviem ci sa s tym da nieco robit, alebo nemam sancu, neda mi to musim sa opytat, bol som v autorizovanom servis nesli otvorit dvere vodica. vymenili mechanizmus dveri. je ale vidiet ako sa doslova prebijali dnu do dveri. medzi tapacirom dveri a samotnym plechom na dverach. tapacir je takmer popraskany, a v dverach je ryha v plechu. blo vidiet ako by tam dal srobovak a tlkol po nom. proste to "vypacoval". vsimol som si to doma. da sa to nejak reklamovat?
mhlavaty
opravy & diag
Príspevky: 24918
Dátum registrácie: 22.04.2005 10:12
Bydlisko: Nové Zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mhlavaty »

Nechajme múdrosti typu - kde si mal rozum a oči,ale poškodenie inej veci ku ktorej dôjde pri oprave inej,je nemysliteľné a samozrejme reklamovateľné.Pretože môže nastať prípad že to je jediná možnosť,ale neviem si predstaviť aby majiteľ pred takým nemusel z takýmto spôsobom súhlasiť a nedostal šancu napr ísť tam kde to na hulváta robiť nebudú.Nemyslitelné je aj to,že servis majiteľa sám neupozornil aspoň dodatočne že - museli dvere v nevyhnutnom rozsahu poškodiť.Ale rozumiem že to neurobia,pretože automaticky dostanú medzi oči že si mali pýtať súhlas na taký spôsob.
juraj556
Príspevky: 76
Dátum registrácie: 30.07.2019 13:19
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa juraj556 »

ok aky je teraz dalsi postup, ake mma moznosti ?
mhlavaty
opravy & diag
Príspevky: 24918
Dátum registrácie: 22.04.2005 10:12
Bydlisko: Nové Zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mhlavaty »

Obrátiť sa na nich z reklamáciou.Všetko ďalej sa bude odvíjať od ich reakcie
juraj556
Príspevky: 76
Dátum registrácie: 30.07.2019 13:19
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa juraj556 »

no bol som tam.. bolo mi povedane ze nijak inak sa nedali tie dvere otvorit, inak mi to nik nespravi.. oni ich vypacili.
mhlavaty
opravy & diag
Príspevky: 24918
Dátum registrácie: 22.04.2005 10:12
Bydlisko: Nové Zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mhlavaty »

Problém je v tom,že nedali šancu z autom ísť za šikovnejšími ľudmi.Len preto že to oni vedia iba na hulváta,čo ale vie hocikto,nemôžu takto postupovať bez zvolenia majiteľa.Pochybili v postupe.
FERO 321
Príspevky: 1644
Dátum registrácie: 27.01.2011 16:58
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa FERO 321 »

Choď do servisu a reklamuj nech ti dvere opravia. Samozrejme si všetko nafoť.
juraj556
Príspevky: 76
Dátum registrácie: 30.07.2019 13:19
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa juraj556 »

bol pokazeny mechanizmus v dveroch vodica. ten co ovlada aj central. vlozka zamku bola okej. cely mechanizmus dali teda novy,stary mi vratili, este z neho trcia dake 4 rycky dlhe.. no okej, ale on tvrdil ze inak to nejde ze nikto mi to inak neotvori,kedze dvere nesli odomknut. ze jedine takto vypacit. alebo vrtat vlozku ale potom uz by nepasol kluc.. ze tam je proste central a nehne s tym inak, len vypacit. co som mal robit? on vlastne akukolvek chybu odmietol.. .
Mateusz737
Príspevky: 710
Dátum registrácie: 16.09.2018 21:15
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Mateusz737 »

Však to nemáš Rolls-Royce ale Kiu lol ukáž foto čo ti tam nechali
juraj556
Príspevky: 76
Dátum registrácie: 30.07.2019 13:19
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa juraj556 »

zajtra odfotim. je tam preliacene kus na plechu a dost poohynany plast, ten ako sa ohybal zmenil kus farbu lol ak vies co myslim.. zajtra ofotim

viem ze mam kiu a co? je nabeton spolahlivejsia ako x svetovych milionovych znaciek... uz 13 rokov len menim olej a doplnam benzin, proste mnamka auto :28b7:
oco13
Príspevky: 17825
Dátum registrácie: 14.12.2008 12:08
Bydlisko: okr.nové zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa oco13 »

Milý Jurko ak by si len menil olej a doplňal benzín tak by ti teraz nemuseli pajsrovať dvere. lol
som dezolát a komu sa to nepáči nech ma bozá v riť
mhlavaty
opravy & diag
Príspevky: 24918
Dátum registrácie: 22.04.2005 10:12
Bydlisko: Nové Zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mhlavaty »

Sú systémy ktoré majú seif looc,tj blokujú otvorenie zvnútra zvonka.
Dajú sa otvoriť,teda aspoň zatiaľ sa otvorili všetky.Čo nevie jeden,vie iný.Ak som kedysi povedal takú blbosť - že to nejde,okamžite ma haltoval...ty to nevieš ! Ja neviem x vecí,a je toho teda dosť,ale to pošlem preč tam kde tomu rozumejú.Za takúto cenu to urobí iba chumaj.Dokonca také že žhavič ak cítim že sa urve...zavolám majiteľovi že sú dve možnosti,urve si to sám alebo pôjde inde.Tretia nie je,teda je ak majiteľ berie na seba všetko čo s devastom príde.Prečo by som bol za chumaja ja,netreba stúpiť do každého lajna len preto že je na ceste.
juraj556
Príspevky: 76
Dátum registrácie: 30.07.2019 13:19
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa juraj556 »

takto to vypada

https://ibb.co/hc5xLyV
cicmanec
Príspevky: 27640
Dátum registrácie: 15.10.2008 14:04
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa cicmanec »

Tapacír možno museli páčiť, ale na tie dvere si pri tom mohli niečo podložiť...
juraj556
Príspevky: 76
Dátum registrácie: 30.07.2019 13:19
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa juraj556 »

len by som rad vedel ako to otvaral. este je otlaceny plast na kasni na stredovom stlpiku.. tam kde su bezp.pasy.. tak tam je plast otlaceny, v urovini zamku.. to museli asi z dnuka pacit..
Napísať odpoveď

Návrat na "KIA fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 1 neregistrovaný