BARUM BRAVURIS 2 poradte

Vaše skúsenosti, rady ktorým sa vyhnúť, odporúčania ...

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

tritonsf
Príspevky: 545
Dátum registrácie: 30.08.2006 16:50
Zdieľať na Facebook

BARUM BRAVURIS 2 poradte

Príspevok od používateľa tritonsf »

Ake mate skusenosti s tymito gumami prosim vas? nehucia moc? chcem kupit 205/55/R16 na octaviu combi 2......nikde som nenasiel test tejto pneumatiky, tak mi prosim poradte ci moc hucia, ako sedia na ceste atd....dakujem za pomoc
messy
Príspevky: 262
Dátum registrácie: 07.12.2007 11:48
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa messy »

Na suchu nic moc, na vode priemer, dost hucia. Ja by som si tych par korun priplatil za GY Excellence (69€ vs. 64€), ktore su s nimi neporovnatelne.
petyy
Príspevky: 3134
Dátum registrácie: 16.12.2009 15:03
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa petyy »

mam tento rozmer na audi, nie barumky ale Matador Hectora M46 a su fajn. idu ticho, dobre odvádzaju vodu. a niesu drahé, porozmýšlaj.
fuseon
Príspevky: 25
Dátum registrácie: 27.01.2008 12:10
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa fuseon »

Mam ich ale v rozmere 195/45/15, hucia menej ako bridgestone, drzia aj za mokra aj za sucha, nemam snimi vobec ziaden problem a vzdy sa na ne mozem spolahnut, ( ale moje auto vazi 900kg ), pockaj si este na radu niekoho kto ma podobnu vahu ako ty :) prijemny den
pneufit
Príspevky: 48
Dátum registrácie: 08.09.2005 05:04
Kontakt:
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa pneufit »

petyy napísal:mam tento rozmer na audi, nie barumky ale Matador Hectora M46 a su fajn. idu ticho, dobre odvádzaju vodu. a niesu drahé, porozmýšlaj.
v akej velkosti..? ako dlho máš? nederú sa rýchlo..? na budúcu letnú seonu budem kupovat obutie, tak len tak pýtam preventívne, mám Audi a Michelin 205/55/R16 ale už len dojazdím leto...
Mili09
Príspevky: 95
Dátum registrácie: 19.01.2009 13:58
Zdieľať na Facebook

Re: BARUM BRAVURIS 2 poradte

Príspevok od používateľa Mili09 »

tritonsf napísal:Ake mate skusenosti s tymito gumami prosim vas? nehucia moc? chcem kupit 205/55/R16 na octaviu combi 2......nikde som nenasiel test tejto pneumatiky, tak mi prosim poradte ci moc hucia, ako sedia na ceste atd....dakujem za pomoc
Ahoj Bravuris 2 je uplne novy dezen od barumu a je urcite lepsi ako predosli sezen uz nie je sipovy takze nehuci predali sme mozno 60ks tychto pneumatik v tomto rozmere a vsetci su spokojny nenadavaju na hlucnost ako to bolo predtym osobne som ich mal na octavii 1,8T 4X4 a sedeli perfektne aj za mokra a poviem ti nejazdil som zrovna pomaly.odporucam su o kusok lepsie ako tie hectorry ktore sa tu spominaju ale porovnaj si cenu a uvidis rozdiel priepastny rozdiel urcite neni ani v kvalite ani v cene takze bude to len na tebe aku znacku.
rado146
Príspevky: 3
Dátum registrácie: 08.07.2007 19:55
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa rado146 »

čaw, mám ich na Fabii v rozmere 195/50 R15...okrem toho, že dosť hádžu v zátačkach pri plnom naložení auta (4 osoby+batožina) s nimi nie sú problémy u mňa aspoň nie

dôvod prečo som ich kupoval bola cena, inak ako uvádzajú pneushopy tak napr. oproti Bridgestone ER 300 sú asi polovične kvalitné, sám som ER 300-ky nemal, neviem posúdiť
matko506
Príspevky: 92
Dátum registrácie: 28.09.2009 15:47
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa matko506 »

barum bravuris ma aj moj veduci na 2jkovej octawke.. a je s nimi spokojny..jazdi cca 20tis km rocne.. obcas nie zrowna pomaaly :3020: ..je s nimi spokojni.. aj ked sa mozno trochu rychlejsie zoderu..no za dane peniaze su myslim super!!. ja mam barum polaris 2 zimne a nemozem povedat zle slovo na tie pneu.. super drzia na ujazdenom snehu ci lade.. to mam 13" 165/70.. za 33€ si neweim predstawit lepsiu pneu....takze tolko s mojej skusenosti :41c2:
cubicomp
Príspevky: 4526
Dátum registrácie: 24.02.2007 22:10
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa cubicomp »

matko506 napísal:barum bravuris ma aj moj veduci na 2jkovej octawke.. a je s nimi spokojny..jazdi cca 20tis km rocne.. obcas nie zrowna pomaaly :3020: ..je s nimi spokojni..
myslis, ze keby tam mal Bridgestone Potenza tak by nebol? Alebo dake goodyear, continental. Vies ako by bol vysmiaty a tie barumy by okamzite zahodil. Tak len tolko k tomu. A k tvojim zimnych je skoda daco pisat tiez.
matko506
Príspevky: 92
Dátum registrácie: 28.09.2009 15:47
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa matko506 »

lakinooo napísal:
matko506 napísal: ja mam barum polaris 2 zimne a nemozem povedat zle slovo na tie pneu.. super drzia na ujazdenom snehu ci lade.. to mam 13" 165/70.. za 33€ si neweim predstawit lepsiu pneu....takze tolko s mojej skusenosti :41c2:
Velmi subjektivny nazor, ktory prameni z toho ze si nikd nemal poriadnu gumu.
snazil som sa najst na moje 1ve auto gumu v pomere cena-kvalita...nepotrebujem gumy vychirenych znaciek..a dat 3/4 vyplaty za gumy... nejazdim nejak extrem kilometre..pocas zimy takze men postacuju...asi len tolko :zg282:
kantorek
Príspevky: 31
Dátum registrácie: 27.10.2007 18:10
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa kantorek »

mal som bravuris 2 na dieslovej fabii combi ... rozmer 195/50 r15 ... nemozem povedat nic zle na tie gumy ... na suchu drzia v pohode, na vode si myslim ze vyborne (par-krat som im dal riadne do tela), vobec nehucali ... urcite by som ich kupil este raz, bez vahania ...
rado146
Príspevky: 3
Dátum registrácie: 08.07.2007 19:55
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa rado146 »

čaw Jaro :D...kde ta este nenajdem:)))

ale Bravuris 2 v rozmere dole uvedenom maju jednu nevyhodu- nemaju ochranu rafku, preto profil pneu je tvaru balona, ochrana rafku sa dava na Bravuris 2-ky od sirky 205mm
kantorek napísal:mal som bravuris 2 na dieslovej fabii combi ... rozmer 195/50 r15 ... nemozem povedat nic zle na tie gumy ... na suchu drzia v pohode, na vode si myslim ze vyborne (par-krat som im dal riadne do tela), vobec nehucali ... urcite by som ich kupil este raz, bez vahania ...
kantorek
Príspevky: 31
Dátum registrácie: 27.10.2007 18:10
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa kantorek »

nooo, to som nevedel, ze az od sirky 205 mm ... dobre vediet ... ked budem kupovat gumy na octaviu, budem na to mysliet ...

... rado, aj tu ma najdes, ale skor ako pasivneho citatela, nez aktivneho prispievatela ... je tu kopec zaujimaych informacii :300f:
rado146
Príspevky: 3
Dátum registrácie: 08.07.2007 19:55
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa rado146 »

mozno je tu vela info, ale stale rovnako malo casu na sledovanie:)

ano od 205, raz som pred tescom nasiel audinu s 225-kami a mala ochranu rafku, tak mi to nedalo a informoval som sa...bolo mi do placu, ze mi chybal 1 cm do sirky :DDD
kantorek napísal:nooo, to som nevedel, ze az od sirky 205 mm ... dobre vediet ... ked budem kupovat gumy na octaviu, budem na to mysliet ...

... rado, aj tu ma najdes, ale skor ako pasivneho citatela, nez aktivneho prispievatela ... je tu kopec zaujimaych informacii :300f:
Pepi19
Príspevky: 232
Dátum registrácie: 09.05.2010 00:26
Bydlisko: Bratislava
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Pepi19 »

Ahojte
chcel by som sa opytat na tie Barum Bravuris 2 ale na rozmer 225/55 R16
Odporucili by ste mi ich?
Dakujem
Citroen Berlingo 1,9D (MFD) 51 kW
Volkswagen New Beetle (9C)1,8T 110 kW

Návrat na "Pneumatiky - disky"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 5 neregistrovaných