VW Sharan 2,0 tdi BRT 2009 - emisie do dielne, chyba 08194

Diskusia ohľadne vozidiel značky Volkswagen

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

xtc
Príspevky: 6
Dátum registrácie: 12.01.2011 22:35
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa xtc »

cicmanec napísal:A za čo?! Že sa mi nepáči ak ma niekto núti dýchať svinstvo z jeho kachlí, na ktorých prevádzku nemá peniaze? :::
Dokedy budu jazdit auta na fosilne paliva tak asi nemas moc na viber!lebo aj tak dpf a tomu podobne filtre ti nepomozu k lepsiemu dychaniu pretoze pri regeneracii sa uvolni objemovo adekvatne mnoztvo!!
cicmanec
Príspevky: 27640
Dátum registrácie: 15.10.2008 14:04
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa cicmanec »

Vidím, že tomu rozumieš. Približne rovnako ako pravopisu...
xtc
Príspevky: 6
Dátum registrácie: 12.01.2011 22:35
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa xtc »

A co mas s mojim pravopisom ty silak?!
Takychto silnych mudrlantov ako si ty su plne fora ale iba tam ako je to v reale ani netusia!
mhlavaty
opravy & diag
Príspevky: 24977
Dátum registrácie: 22.04.2005 10:12
Bydlisko: Nové Zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mhlavaty »

xtc napísal:
cicmanec napísal:A za čo?! Že sa mi nepáči ak ma niekto núti dýchať svinstvo z jeho kachlí, na ktorých prevádzku nemá peniaze? :::
Dokedy budu jazdit auta na fosilne paliva tak asi nemas moc na viber!lebo aj tak dpf a tomu podobne filtre ti nepomozu k lepsiemu dychaniu pretoze pri regeneracii sa uvolni objemovo adekvatne mnoztvo!!
Nie,nepravda.
bajo777
Príspevky: 13554
Dátum registrácie: 03.08.2010 10:08
Bydlisko: BH - bratislavske humno
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa bajo777 »

....sa uvolni objemovo adekvatne mnoztvo!....

asi tak adekvatne rovnake, aky je rozdiel zhoreta a nezhoreta kopa uhlia :)

ale to nezaklada dovod nevediet ten kram odstavit...tiez som rad, ze STE majstri...
FIAT Bravo 2010 / 1.4 90PS / LPG(BRC)

Obrázok
Obrázok
beilo
Príspevky: 9
Dátum registrácie: 27.03.2010 23:48
Zdieľať na Facebook

Re: VW Sharan 2,0 tdi BRT 2009 - emisie do dielne, chyba 08194

Príspevok od používateľa beilo »

mariob1 napísal: 09.06.2015 10:35 Dobry den. Uz dlhsiu dobu mi sharan vyhadzuje hlasku emisie do dielne. Na vagu tam svieti chyba 08194. Auto nepada do nudzaku. Ide v pohode.
Na forach som sa docital ze to povacsinou byva vadny snimac diferencialneho rozdielu tlakov alebo upchate dpf. Dpf mam zaplnene na 19,7%. Snimac som vymenil, no cez kkl kabel mi nejde tento snimac prisposobit. Vyhadzuje to stale nejaku chybu. Login code not accepted by controler.
Aditivum mam v nadrzke doplnene. Nemate niekto s tymto skusenosti. Dakujem.
ahoj, ako si prosím Ťa nakoniec vyriešil túto chybu 008194? Mám Sharana 2007, BRT, najazdené 350k. Začalo mi vyhadzovať presne rovnakú chybu 008194, a je divné že mi taktiež ukazuje zaplnenosť dpf filtra na 19,7%, presne ako aj tebe. Čiže predpokladám že tvoje riešenie problému by mohlo na veľa percent fungovať aj u mňa, ďakujem pekne :)

Návrat na "Volkswagen fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 44 neregistrovaných