Volkswagen Passat B8 Limo 2.0 BiTDI Hihghline

Diskusia ohľadne vozidiel značky Volkswagen

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

cicmanec
Príspevky: 27640
Dátum registrácie: 15.10.2008 14:04
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa cicmanec »

Tak dávaj len klasický odkaz...
mhlavaty
opravy & diag
Príspevky: 24979
Dátum registrácie: 22.04.2005 10:12
Bydlisko: Nové Zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mhlavaty »

oco13 napísal:Obrázok

Toto je jediný poriadny Passat ktorý Das auto robilo :40bd: :40bd: :40bd: :40bd:

Naučte ma ako sa upraví velkosť obrázku pred vložením sem , prosím lol lol lol lol
Áno,aj nie.Bol rozhodne prvý a urobil prielom čomu zodpovedal názov Passat - čerstvý vietor
Prišli ešte lepšie tj 3 generácia ktoré ešte povýšili v IV generácii.Aj keď IV generácia ešte neobsahovala (ani nemohla) nič zo zbytočných kravín,poskytovala maximum z toho čo má táto trieda poskytnúť.Piasta generácia je pojem sám o sebe a tu by som asi sklopil oči.Ďalej už iba pribúdali kraviny strievo z volovinami,umelé komplikovanie toho čo komplikovať netreba,len aby to bol "dospelý" auťák.Tu kdesi sa ludové auto úplne otočilo chrbtom k svojmu názvu a motív,príčinu,dôvod prečo niekto kúpy hoci túto 8 generáciu si neviem zdôvodniť.Ale logicky sa jej teším,lebo zdvihne hodnotu servisnej hodiny a to je vždy vítané,a tak sa teším s vami milý priatelia
elauato
Príspevky: 254
Dátum registrácie: 26.09.2013 13:43
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa elauato »

som mal teraz dva dni ako náhradné vozidlo sen slovákov, passat tdi, 2011 najazdených 77 tis a poviem rovno v horšom aute som nesedel už pekne dlho.
jazdné vlastnosti sa v ničom nelíšia od nižšej strednej, posed aj v najnižšej pozícii ako v kuchyni na stoličke, introš neútulný, na môj vkus hlučné ako krava.
aby som len nehanil, tak spotreba bola veľmi pekná bez snahy o eco jazdu.
Keď to zhrniem, tak celkom dobre nechápem obľube tohto auta, nemá absolútne nič čím by mohlo zaujať.
Kujon78
Carschanger
Príspevky: 5424
Dátum registrácie: 17.10.2005 23:45
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Kujon78 »

v čom si doteraz sedel, skús napísať ???
mp3turbo
expert: TDI
Príspevky: 24434
Dátum registrácie: 09.04.2006 10:26
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mp3turbo »

>> Má to aj elektronického inštruktora,, ktorý upozorňuje odozvou do volantu, keď opúšťate pruh bez smerovky, atď.


nedokazem si predstavit ako sme bez tohoto dodnes vydrzali.

K tomu nadcasovemu interieru ktory sa uz 12 rokov pramalo meni (ked odhliadnem od tabletu namiesto displeja k comu som sa uz vyjadril) tiez nemam moc co dodat. Dve turba v motore potesia kazdeho servisaka o tri roky, to bude lahoda.

No a len tak z lingvistickej stranky - okrem "cerstveho vetra" Passat v katalanskej spanielcine znamena MINULOST.

Minulost.
elauato
Príspevky: 254
Dátum registrácie: 26.09.2013 13:43
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa elauato »

Kujon78 napísal:v čom si doteraz sedel, skús napísať ???
nebudem ti písať v čom som sedel, ale čo som vlastnil, takže napríklad pár lexusov od is po rx, nejaký ten mercedes c, bmw 3 a x5 (tie ešte v minulom desaťročí), momentálne a7, z mainstreamu nejaké tie ople insignia, volvo xc60, mazda cx7, superb kombi druhej generácie, golfy, leon a bohvie na čo som ešte zabudol.
Myslím, že to bohate stačí na to, aby som vedel vyjadriť svoj názor na passat predchádzajúcej generácie, či?;-)
Jednoducho to auto mi prišlo ako golf v inej karosérii, keď zoberiem napríklad insigniu, ktorú nepovažujem za nejaké extra auto, tak jednoducho jazdila lepšie, interiér mala krajší, sedenie v predu v zadu podstatne komfortnejšie akurát introše vŕzgali insignii a passatu porovnateľne. Keď porovnám napríklad passata s superbom kombi druhej gen., ani tam mi nevychádza v ničom lepší, snáď len v tom, že sa mu nevlní karoséria, čo ja osobne nemám na autách rád.
mp3turbo
expert: TDI
Príspevky: 24434
Dátum registrácie: 09.04.2006 10:26
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mp3turbo »

wau - chces tvrdit ze novy passat v ktorom si sedel uz mal rozvrzgany interier ?
elauato
Príspevky: 254
Dátum registrácie: 26.09.2013 13:43
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa elauato »

bol to passat r.v 2011 najazdených 77 tis. km ako píšem vyššie.
Vŕzgala palubka, pri akcelerácii na jednotku a dvojku rezonovala skoro celá, dekor z tvrdého plastu pri dotyku vŕzgal ako v insignii, ktorá je tým povestná.
Takže nie nový, ale relatívne zánovný:-)))))
Ale to vŕzganie by mi vadilo asi najmenej, mne skôr to auto ako celok prišlo také oničom, radosť z jazdy či pocit útulnosti nula bodov. ale možno som už moc rozmaznaný:-)))))
knss
Príspevky: 557
Dátum registrácie: 26.01.2009 12:31
Bydlisko: BA
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa knss »

Tak ono ked si sedel v 1.6tdi tak sa ani necudujem. Socialka passatu nema cim očariť.
peter609
Príspevky: 44
Dátum registrácie: 02.02.2014 13:44
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa peter609 »

práve preto, že je passat v podstate v každom smere priemerný vo svojej triede je taký úžasný lol lol
elauato
Príspevky: 254
Dátum registrácie: 26.09.2013 13:43
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa elauato »

knss napísal:Tak ono ked si sedel v 1.6tdi tak sa ani necudujem. Socialka passatu nema cim očariť.
podľa techničáku to bolo 2,0 tdi. ten motor bol celkom ok, aj keď osobne diesle nemusím, tak tentokrát mi motor vadil najmenej.
aký vplyv ma motorizácia na zvyšné veci?
ako píše kolega nado mnou, to auto je fakt brutálne priemerné až nevýrazné vo všetkom. Niekomu to možno vyhovuje, nehádam sa, ľudia sme rôzni, máme rôzne preferencie. Som si dovolil na ikonu napísať len moje pocity, nič viac a nič menej:-)
peter609
Príspevky: 44
Dátum registrácie: 02.02.2014 13:44
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa peter609 »

koncern mal vždy dizajn pre masy, ono ten dizajn ani nenadchne ani neurazí, dobre vedia čo sa predáva, osobne ma passat jazdnými vlastnosťami a komfortom v ničom neočaril
Kujon78
Carschanger
Príspevky: 5424
Dátum registrácie: 17.10.2005 23:45
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Kujon78 »

elauato napísal:
nebudem ti písať v čom som sedel, ale čo som vlastnil, takže napríklad pár lexusov od is po rx, nejaký ten mercedes c, bmw 3 a x5 (tie ešte v minulom desaťročí), momentálne a7, z mainstreamu nejaké tie ople insignia, volvo xc60, mazda cx7, superb kombi druhej generácie, golfy, leon a bohvie na čo som ešte zabudol.
Chceš povedať, že taký superb, seat, či insignia je na tom lepšie ako passat ?? Všetky ostatné čo si napísal, ok. Iná trieda, iná cena nových aut. Ale o týchto čo sa pýtam, by som taký presvedčený nebol. Ale zase sú to tvoje dojmy.
Sliedic
Sir
Príspevky: 7394
Dátum registrácie: 18.05.2004 11:29
Bydlisko: Slovak Banana Republic
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Sliedic »

Je to pekné auto, páči sa mi. Nechcel by som ho z dvoch dôvodov - čochvíľa ich tu bude, ako maku a taktiež to bude to pravé orechové pre zlodejov. Nie, ďakujem.
gtproduction2010
Príspevky: 2
Dátum registrácie: 25.05.2015 15:44
Kontakt:
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa gtproduction2010 »

Tazko povedať ako veľa ľudom sa to páči či uz interiér alebo exteriér ľudia sa ako si všímam aj otáčajú co som ani nečakal. Zatiaľ ziaden problém (myslím tým buchanie alebo nejake zasekavanke mrznutie ak sa prepínam medzi radiom navigáciou do toho kamera počasie alebo čítanie blogov) auto ma uz 2560km a spotreba je na 6,4 dlhodobá od prvého km

Návrat na "Volkswagen fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Google [Bot] a 22 neregistrovaných