Servisak NISSANOV

Diskusia ohľadne vozidiel značky Nissan

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

mite23
Príspevky: 46
Dátum registrácie: 12.01.2011 22:35
Zdieľať na Facebook

Servisak NISSANOV

Príspevok od používateľa mite23 »

Dobry den prajem. Prepacte ale chcem sa spytat ci poznate nejakeho dobreho servisaka ktory robi Nissany resp. specializuje na na tieto auta v PRešove alebo okoli presova? VIem ze je v PRešove Nissan servis ale tam velmi chodit nechcem lebo vieme ako to je cenovo v original servisoch. Popripade ak ste tu nejaky servisaci odtial tak mi napiste email alebo kontakt a ja sa ozvem. Mam Nissan Qashqai 2.0 beznin a chcem dat skontrolovat niektore veci na aute. Dakujem velmi pekne za pomoc
FERO 321
Príspevky: 1644
Dátum registrácie: 27.01.2011 16:58
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa FERO 321 »

A čo chceš dať skontrolovať? Máš aj nejaký problém z autom?
mite23
Príspevky: 46
Dátum registrácie: 12.01.2011 22:35
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mite23 »

Ked prechadzam autom po priecnych nerovnostiach tak mam dojem ze na prednej naprave konkretne na lavom prednom kolese nieco nieje v poriadku...a taktiez riadiaca paka pri radeni stupnov vydava cudny zvuk ako keby ta paka nebola premazana
myotis
Príspevky: 921
Dátum registrácie: 27.11.2013 17:59
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa myotis »

Nissan nema az taku komplikovanu techniku aby to nezvladol hociaky priemerny automechanik.

Jasne ze chces za svoje peniaze dostat adekvatne sluzby ale moc to nesil.

Kolesa, napravu, riadenie si daj pozret v Mikone, tam robia celkom sikovny chlapci.

Prevodovku daj pozret mechanikovi, ked tak ti vymeni olej a filter a potom uvidis.

Kaskaj nie ja az tak stare auto aby tam boli treba nejake zasahy takze to moze byt len tvoj subjektivny pocit.
Vsade bol, vsetko videl...
...a kde nebol, tam sa chysta
FERO 321
Príspevky: 1644
Dátum registrácie: 27.01.2011 16:58
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa FERO 321 »

Stiahni dole manžetu riadiacej páky, musíš to vycvaknúť stým plastom a uvidíš ten mechanizmus čo je pod tým. Stačí to len premazať a malo by to prestať. Na prístupné miesta daj vazelínu a inde nastriekaj mazivo v spreji. Čo sa týka kolesa tak hocijaký schopný mechanik by ti mal nájsť príčinu.
mite23
Príspevky: 46
Dátum registrácie: 12.01.2011 22:35
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mite23 »

Dakujem za tip. A je pravda ze to moze byt moj subjektivny pocit. Len som chcel niekoho kto pozna nissany a ked sadne za volant prevezie sa po ceste ale prejde aj po dierach tak pocuje a vie co je zle a vedel by mi to dat do poriadku. Tak preto som sa pytal na niekoho kto je z okolia Presova a vyzna sa. A idem dnes spravit tu riadiaciu paku. Dakujem
1kali
Príspevky: 23
Dátum registrácie: 05.07.2016 10:31
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa 1kali »

nejako to nechapem, tak vacsina ludi tu pise, ze maju problem so startovanim a ja som s tym problem nikdy nemal, ze by som sa dobre staral o svoje auto? neviem, ale vzdy ked boli aj minusove teploty som isiel na pumpu a hned som kuupoval to najlepsie co moze byt pre auto
Napísať odpoveď

Návrat na "Nissan fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 1 neregistrovaný