spaniel 2,8d

Diskusia ohľadne vozidiel značky Nissan

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

dzoko18
Príspevky: 39
Dátum registrácie: 02.02.2008 11:29
Zdieľať na Facebook

spaniel 2,8d

Príspevok od používateľa dzoko18 »

Zdravim Pani, kupil som patrola torska v off-road uprave s motorom (vraj) 2,8D , len : je taky mensi problem ze som to kupoval ako s poruchou čerpadla, no ked som to doniesol domov , zalozil baterku tak štarter nevladze točit motorom , tak som to skusal roztahovat ale je tam zhorena spojka , zo začiatku sa motor sice točil ako tak a niečo v motore občas aj klepalo ale potom spojka uz total odysla . Zhodil som prevodovku aby som sa pozrel na spojku a ta ja total KO aj pritlačny tanier komplet zhoreny/ hrdzavy , auto určite stalo nejaky ten rok , mam v plane vyhodit aj ten motor a skusi ho nejak natočit aby som zistil či este vôbec niečo bude sneho ale mam zhanat nejaku nahradu zan , dopassovaval niekto uz nejaky motor do toho ? ,či traba zhanat orig. do patrola?? . .volal som jednemu ze predava tento isty motor len on ma 6-valec a ja 4-valec . som troska stoho mimo lebo vôbec neviem čo mam robit , , či kupovat spojku a nejak to roztiahnut alebo spojku nechat este tak ,a investovat do nejakeho motora , viete niekdo poradit v tomto ? ? aky motor by mi tam pasoval aby som nemusel vyrabat medzikus , alebo teda či to ma vyznam opravovat este ten pôvodny ? spojku som hladal zatial len po nete ale 0b , pomôzte niekdo ak viete moc vam budem vdačny :(
Acon
Príspevky: 6995
Dátum registrácie: 07.05.2018 11:56
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Acon »

tak toto zkopíruj na www.offroadforum.cz nevšímaj si poznámky akú šopu si kúpil a dostaneš sa aj k rozumným odpovediam. Tam je Patrol modla tam o tom vedia všetci všetko ;-)
dzoko18
Príspevky: 39
Dátum registrácie: 02.02.2008 11:29
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa dzoko18 »

dik idem vyskusat
Napísať odpoveď

Návrat na "Nissan fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 2 neregistrovaní