Zistenie majitela auta

Diskusia ohľadne vozidiel značky Volkswagen

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

Sliedic
Sir
Príspevky: 7394
Dátum registrácie: 18.05.2004 11:29
Bydlisko: Slovak Banana Republic
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Sliedic »

Sniip vitaj v právnom štáte. V krajine, kde kúpia les, vysekajú stromy a urobia z toho stavebný pozemok zo 100x vyššou hodnotou. A polícia sa len tak za plotom prizerá, lebo nezmôžu nič.
sniip26
Príspevky: 296
Dátum registrácie: 13.09.2012 20:01
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa sniip26 »

Auto je stale evidovane na mna cize mh vratene nebolo a keby aj hej tak beha na mojej spz ????? Wtf. Zajtra to idem riesit. Napisem potom.
sniip26
Príspevky: 296
Dátum registrácie: 13.09.2012 20:01
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa sniip26 »

Nove zistenie. Vraj je uz vo vlastnictve M.H a ma novu bratislavsku spz. akoto ze mi nedali vobec vediet co je s autom ??? Tu na policii mi povedali ze stale je evid na mna no kamos co pracuje na doprravnom mi povedal ze uz na mna evid nieje. to je co za bordel v tomto pojeb state. A ja som ho na stopro videl predvcerom na lm znacke teda mojej. Treba vziat spravodlivost do vlastnych ruk a niekoho poriadne nakopat doriti.
makrela
Príspevky: 2963
Dátum registrácie: 14.05.2010 17:09
Bydlisko: Ta Blava né
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa makrela »

Vitaj v reálnom svete.Šak aj pán preceda oňehdá povedali,že Slovensko nie je právny štát, a oni tomu,pán preceda rozumejú,šak oni sú právnik .
sniip26
Príspevky: 296
Dátum registrácie: 13.09.2012 20:01
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa sniip26 »

Ja som sa nan uz snazil zabudnut, no teraz neviem co s nim vobec je. Zostali mi kolesa cistonove a radio a neviem ci to mam predat, nieze to predam a potom mi pridu vratit auto. A ani sa len nedozviem co je s autom no kur... tam aj s kok...mi
makrela
Príspevky: 2963
Dátum registrácie: 14.05.2010 17:09
Bydlisko: Ta Blava né
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa makrela »

Nič si z toho nerob .Ja som takúto situáciu zažil.Ale z pohľadu druhej strany.Auto bolo zaistené a stálo na parkovisku za Mostom pri B. Keď bolo všetko ukončené , bol zistený nepochybný majiteľ a bol vyzvaný aby si prevzal auto.Keď si prišla zástupkyňa firmy, auto patrilo Talianovi , ktorého firma tu mala pobočku, pre auto , tak skoro skolabovala.Vagabundi chceli za ten čas čo tam bolo auto zadržané, 80 000 korún.Toto je pravda.
sniip26
Príspevky: 296
Dátum registrácie: 13.09.2012 20:01
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa sniip26 »

No uzas, ja by som ho asi podpapil :d :D , abo vybral z neho motor.

Návrat na "Volkswagen fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 29 neregistrovaných