VW Passat B4 - centralne zamykanie

Diskusia ohľadne vozidiel značky Volkswagen

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

amals
Príspevky: 18
Dátum registrácie: 14.02.2013 09:27
Kontakt:
Zdieľať na Facebook

VW Passat B4 - centralne zamykanie

Príspevok od používateľa amals »

Dobri den prajem.Prosim vas o radu.Mam vw passat b4 benzin 1,8 r.v.1993.Mam takyto problem,pri otoceny klucikom mi auto hned vsetko zamkne,ale cerpadlo este stale bezi cca 35 sekund,potom prestane a po cca20 sekundach sa zas zapne a bezi zas cca 35 sekund,potom sa vypne a uz viac sa nezapne.Toto sa opakuje pri kazdom zamykani auta.Odomyka bez problemov.Bol som v 2 servisoch,v prvom mi povedali ze s tym nemaju skusenosti tak som siel do znackoveho a tam som auto rano priatavil a po obede mi volali ze aby som si prisiel pre auto ze nemaju elektrikara.Za vase dobre rady vopred dakujem.
bjbbobek
Príspevky: 653
Dátum registrácie: 03.06.2012 13:07
Bydlisko: Gbely
Kontakt:
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa bjbbobek »

Takze je to pneumaticke centralne zamykanie. Skus pozriet zamykanie nadrze na vsetkych autach co som robil pneumatiku bol prave tam problem....bola prasknuta manzeta a tym padom utekal tlak...podtlak. Dalsie je to ze nedostala r.j. odpoved na zamknutie a aj to je robene podtlakom alebo tlakom.
Diagnostika,elektronika,geometria,pneu servis,klimatizácie
Aegis1
Príspevky: 126
Dátum registrácie: 16.06.2008 22:09
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Aegis1 »

Mal som podobny problem na audine 80 b4, robilo to aj po odomknuti niekedy aj za jazdy problem bol v zaoxidovanom konektori mal som tam vlhkost auto bolo burane zo zadu, nic nestratis ak to fyzicky skontrolujes popripade nejaky unik z hadicky.
Cerpadlo je za calunenim vpravo v kufri pristup je jednoduchy.
amals
Príspevky: 18
Dátum registrácie: 14.02.2013 09:27
Kontakt:
Zdieľať na Facebook

centralne zamykanie

Príspevok od používateľa amals »

Vazeny pan bjbbobek velmi pekne Vam dakujem za pomoc.Dnes som vymontoval to zamykanie veka nadrze a hadicku som zablentoval a zamykanie funguje ako ma.Teraz uz len niekde zohnat take zamykanie.Este raz Vam velmi pokne dakujem.
bjbbobek
Príspevky: 653
Dátum registrácie: 03.06.2012 13:07
Bydlisko: Gbely
Kontakt:
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa bjbbobek »

Som rad ze som mohol pomoct. Nahradny diel sa da kupit a bolo to tusim nejaka druhovyroba a ani kde a ani co to stalo uz neviem.
Diagnostika,elektronika,geometria,pneu servis,klimatizácie
Napísať odpoveď

Návrat na "Volkswagen fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 19 neregistrovaných