Dojazd na plnu nadrz Passat variant 2001 1.9tdi 96KW

Diskusia ohľadne vozidiel značky Volkswagen

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

falcon5583
Príspevky: 3
Dátum registrácie: 21.06.2010 21:00
Zdieľať na Facebook

Dojazd na plnu nadrz Passat variant 2001 1.9tdi 96KW

Príspevok od používateľa falcon5583 »

Viete mi zo skusenosti poradit kolko spravim na plnu nadrz?Myslim aj na dialnici aj kombi spotreba.Nemam palubny pocitac.Na dialnici max 110/120 km/h.Vdaka za odpovede.
mhlavaty
opravy & diag
Príspevky: 24977
Dátum registrácie: 22.04.2005 10:12
Bydlisko: Nové Zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mhlavaty »

Je nezmyselné uvažovať inak než je reálne a isté že to stroj v slušnom stave garantovane dosiahne a to je max 5 lt na 100km.
To je pri slolidnom stroji garantované,dobrý a vyjazdený vodiť a dobré auto by sa dostal ešte celkom slušne pod.ale toto je zagarantovatelné. Nerád by som vyvolal polemizáciu,ale nič extra to nie,pretože je dosť rokov čo sme otočili z N.Z cestu do Mníchova a späť z jednej nádrže na P405 TD
Robím veľa diagnostiky u grupy a mnoho klientov má nesmierne dlhú dobu k dispozícii priemer za velmi dlhé obdobie.Ani môj syn
PD 103 kW nedosahuje v niekolkoročnom vyjadrení priemernú hranicu 5 lt. Ale beriem,je v tom veľa dlhých ciest,ale aj obdobia kde je veľa iba BA
kristinr
Príspevky: 40
Dátum registrácie: 21.07.2011 15:44
Zdieľať na Facebook

spotreba u mna

Príspevok od používateľa kristinr »

cca 1000 km, samozrejme +- 100km podla stylu jazdy

nadrz do 58-60L tusim.
vladgolf
Príspevky: 58
Dátum registrácie: 10.12.2014 00:59
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa vladgolf »

ja na 85kw golfe4 z roku 99 260tis km jazdim furt za 5litrov. To znamena že natankujem plnu nadrž a dokym mi nezasvieti malo paliva tak prejdem cca 1100km a to je 55l nafty a takto tankujem stále tak viem a jazdim si ako sa mi zachce s ohladom na bezpečie cestnej premávku proste chodim rychlo vždy ked sa dá v živote som nikoho neohrozil to skor mňa šoferi ohrozuju a stale 5litrov a to 85kw sa mi zda že žeru viac ako 96kw. Na PP nepozerám ten ukazuje nezmysli.
Napísať odpoveď

Návrat na "Volkswagen fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Bing [Bot] a 31 neregistrovaných