VW Sharan r.v. 96 - radiator výmena

Diskusia ohľadne vozidiel značky Volkswagen

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

Aegis1
Príspevky: 126
Dátum registrácie: 16.06.2008 22:09
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Aegis1 »

ak to budes robit sam tak pocitaj s tym ze to zaberie cely den musis sam zvazit svoje moznosti ci dokazes rozobrat komplet palubovku vymenit radiator a znova ju zlozit
sagan
Príspevky: 13
Dátum registrácie: 31.10.2012 16:39
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa sagan »

Nazdar. Aegis ti hovori cistu pravdu je to zaberacka fakt musi ist dole cela palubovka radiator je az pod oknom. Lepsie je ked to robia dvaja aspon pri skladani a zakladani palubovky inak si vystacis sam. Vela stastia.
erikfrog
Príspevky: 909
Dátum registrácie: 06.11.2011 21:47
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa erikfrog »

Kolega to par krat robil (mna neprehovorili :D ), najlepsie je to vo dvojici a je to na cely den. Vsetko von....
mjz
Príspevky: 2178
Dátum registrácie: 06.09.2007 07:56
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mjz »

ak ti to kuri a len ti slizi,lebo ti rosi okna,smrdi,straca sa voda cez kurenie - nalej tam to geno za 3.50e na utesnenie a mas pokoj - nie prasok,ale tekutinu - ak chces pocut co to spravi - TAK - max.to utesni a prestane tiect - nikdy ti nic nezapcha,nedotrha,ani podobne voloviny - davam to bezne kto nema prachy,alebo nechce do toho vrazat,alebo na to sere,lebo je to zla robota,alebo ako ja to mam - lebo nemam cas a alhambra netecie za 3.50e a nemusim trhat pristrojovku - to iste na serbli frontera - nikdy by som to uz nerobil --
nechcem prist o pokoj,peniaze,rozum - preto sa z daleka vyhnem ,, lizing GRENKE ,,
erikfrog
Príspevky: 909
Dátum registrácie: 06.11.2011 21:47
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa erikfrog »

Myslis ze sme to aj my neskusali :4012: zial uz nepomohlo.
borkazsolti
Príspevky: 14
Dátum registrácie: 01.06.2008 20:39
Bydlisko: Nové Zámky , Zemné , koniec sveta.doma sme.
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa borkazsolti »

Ahoj! Ja som sa na to odhodlal tuto nedeľu. Poobede som rozobral, na večer poskladal. Sám.
majoh99
Príspevky: 1
Dátum registrácie: 04.12.2014 09:23
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa majoh99 »

Ahoj "mjz". Mám podobný problém vo VW BORA 1,9 TDI.
Okná sa mi zahmlievajú a cítiť G12. Neustále musím utierať okno alebo vypnúť kúrenie.Tiež sa mi nechce rozoberať palubovku. Skúsil by som to geno, avšak neviem ako sa to presne volá.
Mohol by si mi zaslať presnejšie info. ? Presný názov resp. kde to zoženiem v KE.

Ď.
cicmanec
Príspevky: 27640
Dátum registrácie: 15.10.2008 14:04
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa cicmanec »

V hociakých autodieloch si pýtaj prípravok na utesnenie chladiacej sústavy...
lacyto
Príspevky: 6
Dátum registrácie: 25.12.2009 12:29
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa lacyto »

Ahoj ide to v pohode rozoberat z vnutra urobil som to sam aj poskladal ale pozor su tam niekolko skrutiek aj z motorovej casti naskrutkovane na palubovku. Treba odkryt-ohnut k sebe-take pol obluky v motorovej casti je to taka strieborna izolacia,pozri a uvidis.
mhlavaty
opravy & diag
Príspevky: 24976
Dátum registrácie: 22.04.2005 10:12
Bydlisko: Nové Zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mhlavaty »

Má to malú chybu že materiál je neskutočne obšírny a delí sa donekonečna...od vymontovania výduchov po vymontovanie samotného výmenníka.Skenovať to ani nepripadá do úvahy,to by trvalo dlhšie než tú palubovku vymontovať.Ledva som si to začal prehliadať som takú myšlienku zavrhol.Zober to inak,je to celodenná práca,z toho sa generuje cena ktorú si +- vypýta mechanik za prácu,daj si to urobiť.Polámeš viac než myslíš,a dopredu upozorňujem na výsledky nedôslednej opravy,palubovka už bude naveky vydávať stovku zvukov ktoré si doteraz nepočul.
Napísať odpoveď

Návrat na "Volkswagen fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 36 neregistrovaných