VW Polo GTi 6n 1.6 88kw - skusenosti

Diskusia ohľadne vozidiel značky Volkswagen

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

dellcore
Príspevky: 78
Dátum registrácie: 05.01.2012 22:31
Bydlisko: Púchov
Kontakt:
Zdieľať na Facebook

VW Polo GTi 6n 1.6 88kw - skusenosti

Príspevok od používateľa dellcore »

Zdravim chcel by som sa spýtať čo si myslíte o tomto motore a celkovo aute, hladal som tu na fóre no riešilo sa tu iba 92kw verzia co je uz myslim v 6n2... Či si vie potiahnut oleja alebo som ešte počul že prevodovky su nepodarene.. Mám možnosť ho kúpit udržiavané takmer bez hrdze proste pekné a za (podla mna) malú cenu tak rád by som vedel v čom môže byť teoreticky háčik

Vyzerá pekne a diely sú na to lacné, ďakujem za každý príspevok k téme

[img]http://i.imgur.com/s4FMN3J.jpg[/img]
raven85
Príspevky: 1583
Dátum registrácie: 10.10.2011 08:37
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa raven85 »

Háčik nie je žiaden - je to staré auto, preto je aj cena nízka.
Motor je to podarený, akurát sem-tam narobí problémy prevodovka. Zvykla sa pokašľať 5-ka. Mali s tým problémy aj pri 1.4 8v. Proste tam nikto olej nikdy nevymenil, ani nedoplnil a časom to odíde do večných lovíšť.
Čo sa týka hrdze - zvyknú hrdzavieť v okolí lemov blatníka pri zadných kolesách. Ale ináč sa hrdze nemusíš báť - ak to auto nebolo ťuknuté.

Ak poznáš históriu auta a ak je fakt za dobrú cenu (u mňa je dobrá cena za toto auto - ak má rok výroby 2000 a menej - 600€ a menej), tak ho ber.

Je to vcelku spoľahlivé auto s dielmi za "5 korún".
sciffo
Príspevky: 1
Dátum registrácie: 24.01.2013 16:24
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa sciffo »

Sám vlastním také auto, ale 6N2 92kw, malé super do mesta výkonu dostatok na také auto. Ako píšeš diely sú lacné. Pri kúpe treba dať pozor či prevodovka nehučí, ja som ju dal opraviť čo ma vyšlo do 300 euro aj s novou spojkou.
Napísať odpoveď

Návrat na "Volkswagen fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Google [Bot] a 30 neregistrovaných