VW Passat B5 - svieti airbag

Diskusia ohľadne vozidiel značky Volkswagen

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

112miso
Príspevky: 33
Dátum registrácie: 20.01.2011 00:02
Zdieľať na Facebook

VW Passat B5 - svieti airbag

Príspevok od používateľa 112miso »

Ahojte mam passata b5 81kw a sviety mi airbag bol som na diagnostike ta mi ukazala chybu 01218 bocni airbag spolujazdce obvod roznetky prilis vysoka impedance
Vie mi niekto poradit ako to mam opravit Dik
112miso
Príspevky: 33
Dátum registrácie: 20.01.2011 00:02
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa 112miso »

A nevies ci sa meni cele kablovanie dnes to pozriem
jankode
Príspevky: 682
Dátum registrácie: 21.02.2008 16:58
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa jankode »

Myslím si, že ak dokážeš zistiť kde je zlomený kábel alebo čo a budeš to vedieť opraviť, nebudeš musieť meniť celú káblovačku, podstatné je nájsť ten problém...
miroslav640
Príspevky: 122
Dátum registrácie: 03.11.2009 11:53
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa miroslav640 »

Cau.Ja som mal rovnaký problém dokonca tiež bola chyba na spolujazdcovej sedačke.Vyriešil som to jednoducho...pod sedačkou je spojka,kde sa káble spájajú kôli prípadnej demontáži.Tu som vystrihol,káble preletoval na priamo a odvtedy pokoj a airbagmi.Bolo to v tej spojke uplne zasvinené vlhkostou...aj som to čistil,striekal kontoxom a pod...nesvietilo pár dní,potom začalo znova.Po tom preletovaní mi už viac neblbli.Pokial to budeš robit sám,samozrejme klucik zo zapalovania von a dokonalo zaizolovat.
seven549
Príspevky: 7880
Dátum registrácie: 03.02.2010 22:37
Kontakt:
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa seven549 »

pozri si kolko tam je kablov podla toho kup nejaku univerzalnu eurokoncovku za 5 eur a prehod to.lepsie ako pajkovat dokopy.ak nahodou pojde sedadlo dole aspon nebudes to musiet cvakat a zase pajkovat.
Napísať odpoveď

Návrat na "Volkswagen fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 22 neregistrovaných