Renault Megane - dvere sa nedajú otvoriť

Diskusia ohľadne vozidiel značky Renault

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

majojen
Príspevky: 1
Dátum registrácie: 14.11.2014 17:17
Zdieľať na Facebook

Renault Megane - dvere sa nedajú otvoriť

Príspevok od používateľa majojen »

zdravím mám deduška Renault Megane I (1999).
Pred časom sa mi po... otváranie zadných dverí. Ako vždy to bol zlomený uchýt madla na vonkajšej kľučke. Dvere za vodičom som opravil, avšak problém nastal pri dverách za spolujazdcom. Tie nejdú otvoriť. Dal som dole zvnútra tapacír, ťahal som madlo od vnútornej kľučky aj central a nič. Dvere nejdú otvoriť. Marí sa mi , že sa okolo auta motal synovec, ktorý mi povedal, že na zámku dverách "prepol čudlík". Vie niekto poradiť ako otvoriť dvere?
VLADY
Príspevky: 5285
Dátum registrácie: 11.09.2007 20:00
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa VLADY »

Ak máš dole tapacír nedokážeš prepnúť naspäť čudlík-detskú poistku? Asi nie inak by si nepísal zrejme...
Ak nie tak ale tiahlom od vonkajšej kľučky to tiež nejde?
autokomplet
Príspevky: 1669
Dátum registrácie: 16.08.2006 14:44
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa autokomplet »

z boku dveri mas detsku poistku a ci ju prepol zistis tak, ze z vonku auto otvoris a z vnutra nie
asi mas problem inde ked neidu vobec otvorit, ale to by mal zvladnut bezny priemerny mechanik raz-dva
ak nie, tak potiahni zvnutra co sa da a ak ani to nepomoze, stale tu je flexa alebo par litrov benzinu a zapalky - aspon usetris dalsie nervy pri inych veciach ( a EURa )
Napísať odpoveď

Návrat na "Renault fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 11 neregistrovaných