Strata výkonu,problem pri zrychlovani Golf 4,19TDI/66kw

Diskusia ohľadne vozidiel značky Volkswagen

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

mkonicek
Príspevky: 1
Dátum registrácie: 04.11.2014 20:52
Zdieľať na Facebook

Strata výkonu,problem pri zrychlovani Golf 4,19TDI/66kw

Príspevok od používateľa mkonicek »

Zdravím Vás,
V predmete už som písal,čo je za problém.Vec sa má tak,že už som vyskúšal asi všetko,čo som k tejto téme našiel,od výmeny váhy vzduchu,filtrov,rozvodov,hadičiek,po ventil na reguláciu turba a stale nič.Turbo je v poriadku a trysky tak isto.Mali ste niekto podobný problém,prípadne nejaké ďalšie rady?Ďakujem
cicmanec
Príspevky: 27640
Dátum registrácie: 15.10.2008 14:04
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa cicmanec »

Tristoosemdesiattisíc tém tu je o tom, ale on sa radšej zaregistruje a založí ďalšiu! :::
mhlavaty
opravy & diag
Príspevky: 24977
Dátum registrácie: 22.04.2005 10:12
Bydlisko: Nové Zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mhlavaty »

Budiž,zhovievavosť pri prvej téme ať vás neopouští pánové !
Ale ,nemení to nič na fakte,že meniť veci len tak skúšaním štastia je trochu drahý spôsob opravy.
Chce to ....údaje,údaje,údaje a ak použiť slová ..turbo je dobré,tak hneď napísať prečo.Ako a z čoho to vyplýva??!! To je to,čo dáva zmysel.A znavu sme tam,...údaje,hodnoty,parametre
cicmanec
Príspevky: 27640
Dátum registrácie: 15.10.2008 14:04
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa cicmanec »

Myslíš zhovievavosť k hlúposti? Lebo ak som niekde nový tak sa najskôr rozkukám, nedajbože prečítam pravidlá a zariadim sa podľa toho. Keď už mi teda vlastný rozum nedovolí prísť na myšlienku, že čo ak náhodou ja nie som prvý s podobným problémom...
Napísať odpoveď

Návrat na "Volkswagen fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 58 neregistrovaných