VW Golf IV - rozdiel medzi 5 a 3 dverovou verziou

Diskusia ohľadne vozidiel značky Volkswagen

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

oco13
Príspevky: 17842
Dátum registrácie: 14.12.2008 12:08
Bydlisko: okr.nové zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa oco13 »

V dobe , keď ja som mal deti malé mala detskú poistku aj Škodovka , a potom keď sa na ňu zabudlo tak dospelí z vnútra lámali klučky . Neexistovali pixoviny typu detské sedačky , katalyzátory , DPF. Zo začiatku sa dokonca nechodilo ani na STK. Pásy museli byť len mimo mesta , atď proste "staré zlaté časy" A detská poistka nefunguje na okná.
Ale naspäť k téme - predstav si krásny Golf cabrio s 5timi dverami - paráda že???
Je to o estetike niekomu sa páčia blondínky , inému ryšavé a niekomu stačí aby mala vercajg a dýchala. :40bd: :40bd: :40bd: :40bd: :40bd: :40bd: :40bd: :40bd:
som dezolát a komu sa to nepáči nech ma bozá v riť
dreamwalker
Príspevky: 35
Dátum registrácie: 25.12.2009 07:14
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa dreamwalker »

oco13 to mi chces povedat, ze to AXko dieslove co mas teraz a vozis v tom "spolucestujucich" kazdy den do prace je trojdverak ?
veru nechcel by som sediet so svojimi kilami vzadu, ved to je klastrofobicke :) a to som ako dieta okupoval zadne sedacky 110Rky.
VLADY
Príspevky: 5285
Dátum registrácie: 11.09.2007 20:00
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa VLADY »

Detské poistky mala už š100 v ktorej som sa vozil jak decko....Ale môj foter ju aj tak nikdy nepoužil tú origo v dverách zato raz som z roztopaše otvoril dvere ...a detská poistka fungovala tak že som dostal po paprči a bolo mi vysvetlené že toto sa nerobí a od vtedy som na kľučku počas jazdy ani nešáhol. A neviem si dnes predstaviť vyťahovať 15 kilové cca 2-3 ročné decko zo sedačky zo zadu v trojdverovom aute....
Ale je pravda že 5 dverové AX-ko ozaj vypadá smiešne ... :4090: kolega mal 3D to bolo celkom OK, ale raz som chcel manželke kúpiť 5dverové a jak to zbadala povedala že toto né...šak to sú len dvere na kolesách...
oco13
Príspevky: 17842
Dátum registrácie: 14.12.2008 12:08
Bydlisko: okr.nové zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa oco13 »

AXko je samozrejme trojdverák , zmenil som robotu , ludí uz nepotrebujem vozit .Spotrebu dávam po mililitroch na 3,5 a tak jazdí sám. Inak moje druhé oblúbené auto Lanciu Y r.v.2002 v 5 dverovej verzii ani nikdy nerobili. lol lol lol lol lol lol
A dalsia vec - moje deti kým nechodili tak sa ani nevozili a ked sa vozili potom tak do a z auta masírovali po svojich. Este to tak aby som sa zo zasranom na rukách tahal , co som kríze vyhral v loterii. :3c90: :3c90: :3c90: :3c90:
som dezolát a komu sa to nepáči nech ma bozá v riť

Návrat na "Volkswagen fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 29 neregistrovaných