VW Golf vs Seat Leon vs Mazda 3 vs Opel Astra Gtc

Diskusia ohľadne vozidiel značky Volkswagen

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

myotis
Príspevky: 921
Dátum registrácie: 27.11.2013 17:59
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa myotis »

Netreba zabudat na to ze bolsani sa tiez cinili.

Kazdopadne, tak pochybnych, pokrivenych a moralne poklesnutych ludi ako su na SVK, snad nie je nikde.
Klamstvo, udavacstvo, farizejstvo, korupcia, rodinkarstvo tu prekvita uz pekne dlho.
Co je dost paradox, kedze ako narod to mali slovaci dost tazke (pocnuc zivotom v mociaroch, konciac sovietskou okupaciou)
Najlepsie je to vidiet v zahranici - ostatny si pomahaju ale slovak by predal aj vlastnu mater ak by mal z toho prospech.

Uf, hned mi je lepsie :-)

K teme - Mazda alebo Golf.
Chod do toho co sa ti viac paci, v com sa lepsie citis.
Radia ti spravne, ale ta Mazda strati na hodnote.
Golfa predas vzdy za dobru cenu.

Aj tak by som radsej isiel do tej Audiny :-)
Sliedic
Sir
Príspevky: 7394
Dátum registrácie: 18.05.2004 11:29
Bydlisko: Slovak Banana Republic
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Sliedic »

YxoYpsilono:
To je vseobecne zname - Rakusko = krajina nacistov a udavacov.
Na tom, že si chránia svoju krajinu nevidím vôbec nič zlé. Ja by som to udavačstvom nenazval. Za zlú skôr považujem situáciu na Slovensku, kedy keď napríklad vybuchne auto, síce to 12 ľudí priamo videlo (pozerali sa von z okna), ale NIKTO sa neprišiel prihlásiť ako svedok a podobné prípady.

Rodinka na výlete sa prechádza popri rieke a vidia, ako bezdomovec rozbíja fľašu o chodník pod alkoholovým opojením. Kráča ďalej a nezaujíma ich to. To sklo tam zostane ešte 3 mesiace.

Bezdomovci vyberajúci peniaze na parkoviskách obchodných domov, vykonávajú potrebu pri nákupných vozíkoch, rozhadzujú smeti. Nikto to nejde oznámiť bezpečnostnej službe.

Policajti, politici, úroveň zdravotníctva, lekári, sestričky, súdy, to je zrkadlo nášho národa. Síce to na Slovensku nefunguje, ale aspoň nemáme udavačov.

Návrat na "Volkswagen fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 17 neregistrovaných