Nissan Navara d40 v6 3,0 diesel 2011 DPF

Diskusia ohľadne vozidiel značky Nissan

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

peterpe1
Príspevky: 13
Dátum registrácie: 21.07.2008 12:07
Zdieľať na Facebook

Nissan Navara d40 v6 3,0 diesel 2011 DPF

Príspevok od používateľa peterpe1 »

Zdravim vsetkych chcel by som vas poprosit o radu mam problem s navarou s DPF-kom bol som aj na regeneraciu v nissane a stale problem svieti kontrolka diagnostiky auto v nudzovom rezime. poradte dobreho odbornika chcel by som ho odstranit a RJ preprogramovat.za rozumne informacie vopred dakujem.
defe
Príspevky: 173
Dátum registrácie: 07.09.2009 15:10
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa defe »

naprv zozen nejakeho profika na diagnostiku a ked bude v prdeli dpf filter tak ho daj vycistit alebo kup novy on tam neni len tak z rozmaru.
braga
Príspevky: 1982
Dátum registrácie: 26.10.2009 18:24
Zdieľať na Facebook

Re: navara d40 v6 3,0 diesel 2011 problem DPF

Príspevok od používateľa braga »

peterpe1 napísal:Zdravim vsetkych chcel by som vas poprosit o radu mam problem s navarou s DPF-kom bol som aj na regeneraciu v nissane a stale problem svieti kontrolka diagnostiky auto v nudzovom rezime. poradte dobreho odbornika chcel by som ho odstranit a RJ preprogramovat.za rozumne informacie vopred dakujem.
rychlo zabudny na odstranenie lebo len potom ti zacnu problemy, filter daj vycistit popripade novy http://www.repasdpf.sk/, firiem je viac dokonca by si sito mohol spravit sam ale to je na dlhsie strochou praxe , mas auto ktore ma teraz hodnotu min. 20 tis. eur mozno viac a spekulujes nad najhorsim moznym riesenim ver mi ten kto to dal takto spravit sami problem alebo precitaj si aj toto

http://www.topspeed.sk/odstranenie-dpf- ... azit-/6197
impax
Príspevky: 570
Dátum registrácie: 28.07.2011 07:35
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa impax »

nezabúdajte že odstránenie DPF filtra sa trestá mastnou pokutou - v nemecku ak ti to zistia, teda oni to zistia ti nepomôže ani plakať. najlepšie bude ke\'d začnete pomaličky z áut odstraňovať všetko - za pár rokov sa budú predávať len holé kasne aby si každý namontoval iba to čo chce.
srsen19
Príspevky: 162
Dátum registrácie: 06.04.2013 21:38
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa srsen19 »

V žiadnom prípade to neodstraňuj, treba kvalitnú diagnostiku jedna vec. Druhá vec, milujem keď ide predo mnou taxík, zvyčajne žltá koktávia, celý nárazník čierny a dupne na to tak je celá ulica hneď zamorená. Otázka teda znie: Kedy to začnú konečne kontrolovať?
mato2115
Príspevky: 52
Dátum registrácie: 21.04.2010 21:40
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mato2115 »

Pozná niekto človeka, čo reálne zaplatil v Nemecku mastnú pokutu za jazdu s odstráneným DPF? Sú to len keci tých, čo majú eshopy s činskými DPF a chcú si zvýšiť predaj. Treba si uvedomiť, že tie čínske šmejdy za 300e problém s DPF vyriešia len dočasne, obsahujú 0,00% platiny a niesú tak účinné ako originál. Tak isto aj čistenie je len dočasné oddialenie problému, poznám viac ľudí, čo čistili v kyseline tri krát a nakoniec si aj tak dali odstrániť, aj čistenie v zázračnej peci v CR zo starého dpf nový nespraví. Ak sú už slabšie vstrekovače a jazdí sa prevažne mesto, tak nepomôže ani originál. Stále je najvýhodnejšie DPF odstrániť. Ak má auto očmudený nárazník tak preto, že má problém s motorom. Ak je motor v poriadku, tak po odstránení môže byť očmudená iba koncovka výfuku. Ak po odstránení auto dymí, tak to znamená, že to dymenie tam bolo aj pred tým, len ho nebolo vidieť, DPF zachytávalo sadze a to nadmerné dymenie spôsobilo problémy s DPF.
ladodgers
Príspevky: 447
Dátum registrácie: 11.12.2008 11:36
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa ladodgers »

Poznam cloveka, osobne, ktoremu zabavili auto.

Nepredavam nic :D
Napísať odpoveď

Návrat na "Nissan fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 2 neregistrovaní