VW Passat B6 - Servisna historia

Diskusia ohľadne vozidiel značky Volkswagen

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

toledo19tdi
Príspevky: 4
Dátum registrácie: 06.07.2014 22:24
Zdieľať na Facebook

VW Passat B6 - Servisna historia

Príspevok od používateľa toledo19tdi »

Zdravim chcel by som kupit jeden vw passat b6 ktoreho najzdene km sa mi nepozdavaju, bol som sa na to pytat u autorizovaneho predajcu vw kde mi povedali ze tieto informacie nemozu poskytovat, vie mi to niekto z vas zistit? Vin vozidla je WVWZZZ3CZAE083936
cicmanec
Príspevky: 27640
Dátum registrácie: 15.10.2008 14:04
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa cicmanec »

Samotné číslo prejdenej vzdialenosti ti o aute povie čo? A keby si sa zameral na menej žiadané auto tak by ťa takéto (a kopec ďalších) starosti nemuseli trápiť...
toledo19tdi
Príspevky: 4
Dátum registrácie: 06.07.2014 22:24
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa toledo19tdi »

Tak ale mna to trapi
cicmanec
Príspevky: 27640
Dátum registrácie: 15.10.2008 14:04
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa cicmanec »

Každý svojho šťastia škodcom...
funci
Príspevky: 880
Dátum registrácie: 21.11.2013 14:13
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa funci »

servisnú knižku nemá? veď to nie je starý vehikel... inak pokiaľ nie, tak aj to niečo naznačuje
lanken
Príspevky: 1404
Dátum registrácie: 14.08.2006 20:29
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa lanken »

:d :D
bajo777
Príspevky: 13554
Dátum registrácie: 03.08.2010 10:08
Bydlisko: BH - bratislavske humno
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa bajo777 »

funci a co to naznacuje ?
mam sice servisnu knizku, ale prazdnu :41c2: radsej kupis auto, co ma kazdych 30t razitko z autorizaku, alebo take co malo olej kazdych 12t vymeneny doma ?
FIAT Bravo 2010 / 1.4 90PS / LPG(BRC)

Obrázok
Obrázok
ivko1
Príspevky: 14965
Dátum registrácie: 02.08.2006 15:31
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa ivko1 »

Pravdepodobne nedávny dovoz a stočené na krásnych 130tkm , tomu by uveril iba idiot. Ano už len v cudzine vyčkávajú na slovákov aby im mohli predať cukríkový Passat ktorý nikto vonku nechce kúpiť a to ešte za takú cenu že sa oplatí ho ťahať na SK, prihlásiť a ešte na tom aj zarobiť a súčasne ho vedieť ponúknuť za "bežnú" cenu ostatných stočeniek...

toledo19tdi : a čo si vlastne čakal ? ed chceš nestočený Passat tak si ho chod kúpiť von nejakému overenému predajcovi, len cena bude asi vyššia ako by si kúpil tu a k tomu ešte náklady na dovoz a registráciu
toledo19tdi
Príspevky: 4
Dátum registrácie: 06.07.2014 22:24
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa toledo19tdi »

Preto chcem vediet kolko ma km aby som s nim zriesil lepsiu cenu ale ak napriklad ma to cez 300 000km tak sa na to vykaslem.
ivko1
Príspevky: 14965
Dátum registrácie: 02.08.2006 15:31
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa ivko1 »

Tak takého čo nemal ešte 300tkm budeš hladať ešte dlho.

O tomto koncern vždy je, platíš za cukríkové auto, ale reálne to auto má vdaka natočených km hodnotu o tretinu nižšiu
myotis
Príspevky: 921
Dátum registrácie: 27.11.2013 17:59
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa myotis »

ivko1 napísal:Pravdepodobne nedávny dovoz a stočené na krásnych 130tkm , tomu by uveril iba idiot. Ano už len v cudzine vyčkávajú na slovákov aby im mohli predať cukríkový Passat ktorý nikto vonku nechce kúpiť a to ešte za takú cenu že sa oplatí ho ťahať na SK, prihlásiť a ešte na tom aj zarobiť a súčasne ho vedieť ponúknuť za "bežnú" cenu ostatných stočeniek...

toledo19tdi : a čo si vlastne čakal ? ed chceš nestočený Passat tak si ho chod kúpiť von nejakému overenému predajcovi, len cena bude asi vyššia ako by si kúpil tu a k tomu ešte náklady na dovoz a registráciu
Amen.
Velmi velmi pravdepodobne... skor by som povedal ze urcite :)

Takze vela stastia s vysnenym Passatom.
Napísať odpoveď

Návrat na "Volkswagen fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 32 neregistrovaných