Renault Grand Scenic 1,5 dci 81kw + EDC - skusnosti

Diskusia ohľadne vozidiel značky Renault

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

iv@n
Príspevky: 226
Dátum registrácie: 29.01.2007 10:48
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa iv@n »

btw k tej diere v kufri v Scenicu, čo tam majú iné autá, koľajnicu, tenký plech, alebo tiež len vzduch?
inak nechápem, že vás dokáže niečo takéto vzrušiť, mňa teda viac trápi ked deti sedia vzadu bočný náraz, kde sice mám airbagy, ale koľko tam je miesta ako deformačná zóna, pár cm..
mhlavaty
opravy & diag
Príspevky: 24977
Dátum registrácie: 22.04.2005 10:12
Bydlisko: Nové Zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mhlavaty »

Až budeš 42 rokov sledovať v čom umierajú ľudia začneš chápať.
Mňa to nevzrušuje.Niekto sa pýta,ja odpovedám.Neodpovedám preto lebo som to počul alebo videl na YouTube ale preto lebo s tým robím a mám na vec názor.Iný človek má iný názor,ale nech si ho pokojne vysloví ak ho má čím podložiť a nie to kecanie z nudy
iv@n
Príspevky: 226
Dátum registrácie: 29.01.2007 10:48
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa iv@n »

no a čo tam teda majú tie ostatné autá, ide stredom nejaká kolajnica, má tam niekto prepracované deformačné zóny pri náraze zozadu?
mám pocit z tvojich postov, že si len naštvatý na renault lebo proste majú riešené veci z hľadiska servisáka nešťastne.
ivko1
Príspevky: 14965
Dátum registrácie: 02.08.2006 15:31
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa ivko1 »

Mám doma jeden starý Scénic I ako vrak a druhý v o velmi slušnom stave. Ani jeden nemá vzadu "dieru", oba majú klasickú podlahu z plechu a priehlbinu na rezervu

To len na otázku čo tam majú iné autá, zhodou okolností len niekolko generácií starší model

Návrat na "Renault fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 6 neregistrovaných